PDA

View Full Version : Забивка



addiction_
05-09-2008, 16:34
Хора, не знам как да се забия с момче ... Не знам най-основни неща ... :(

xercu
05-09-2008, 16:35
Ако си хубава... Целувай си го , прегръщай си го ... дори и най обикновени комплименти вършат работа ... Той постепенно ще приеме нещатата навътре , ако има мозък, и е твой ;)

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2008, 16:37
Абеее! Вие очаквате да има няк'ва рецепта, няк'во указание как да забиеш някой. Такова нещо НЕ съществува. Всичко е до чувство... трябва да ти идва 'отвътре'. Или го усещаш, или не. Или Ти забиваш момчето, или някоя друга ти го отнема. :)

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2008, 16:40
Ако си хубава... Целувай си го , прегръщай си го ... дори и най обикновени комплименти вършат работа ... Той постепенно ще приеме нещатата навътре , ако има мозък, и е твой ;)

Ъъ...тя иска да го 'забие' -=> иска първо да го впечатли, той да я забележи и т.н. /до колкото разбирам аз/. К'ви са тия целувки и прегръщанки?! 0.0

Макар че ако сте приятели... прегръдките вършат добра работа. ^^ ;)

addiction_
05-09-2008, 16:41
Ами, може да се каже, че сме приятели ... излизали сме няколко пъти заедно, но само като приятели ... нищо повече ... мисля

Ivalinka
05-09-2008, 16:48
не....ако отидеш и му се хвърлиш на врата,целувайки го,определено ще го забиеш....съвсем сериозно..поне ще е забавно.ще гледа като ударен от мълния :lol:

xercu
05-09-2008, 16:55
Ако си хубава... Целувай си го , прегръщай си го ... дори и най обикновени комплименти вършат работа ... Той постепенно ще приеме нещатата навътре , ако има мозък, и е твой ;)

Ъъ...тя иска да го 'забие' -=> иска първо да го впечатли, той да я забележи и т.н. /до колкото разбирам аз/. К'ви са тия целувки и прегръщанки?! 0.0

Макар че ако сте приятели... прегръдките вършат добра работа. ^^ ;)Скараха ми се :? ... Ако имаше с какво да впечетлява щеше да го опитомила вече... Явно не се сеща за нищо , с което може да се открои и търси съвет ....
За целувката и прегрътката... Тя ще му бръкне в мозъка направо... Не знам дали при другите е така , но при мене лично ...

i_hate_you_but_i_love_you
05-09-2008, 17:01
Сигурно питаш за зарибяването.. трябва да се отпуснеш и както си стоите и се шегувате и ти да започнеш да правиш някакви намеци.. например - той "Аа ти знаеш ли неска ко стана?! Сбих се с оня там..голям педал е.. не мой се бий тука му разкървих мутрата" (малко съм груба ама.. това ми дойде на акъла :D ) и ти "аз съм сигурна че си го разпердушинил тоя.. ти си силен.. тоя е жалък и просто не може да се мери с теб" .. малко стана претруфено ама.. това ми дойде на акъла :-D

Lost_Kiss
05-09-2008, 21:07
той "Аа ти знаеш ли неска ко стана?! Сбих се с оня там..голям педал е.. не мой се бий тука му разкървих мутрата" (малко съм груба ама.. това ми дойде на акъла :D ) и ти "аз съм сигурна че си го разпердушинил тоя.. ти си силен.. тоя е жалък и просто не може да се мери с теб" .. малко стана претруфено ама.. това ми дойде на акъла :-D

Добре е, тва беше яко \:D/ \:D/ :D :D

По темата... Неможеш да "забиваш"... ам тва не ти е баскетбаЛЛ 8-) .. Просто то си идва от само себе си... Неможе той докато седи и мълчи и ти да "го забиеш"... Ако има тръпка между вас сичко ше стане от самосебе си ;)

Айде, късметчета :P

Sarabi
05-09-2008, 21:49
АХа ъах ъа :lol:
Забивка, както аз разбирам забивка, обикновено се получава, когато има натряскана компания и двама, които не е нужно да се познават, но е нужно яко да им се .... както и да е 8-) . И те са натряскани барабар с компанията и просто се налягат. Така че излез, натряскай се в компанията на симпатични момчета и 95% ше се забиеш поне с един (освен ако не си яко грозна или смоткана).

Офф... ама кво обяснявам и аз ахахха :lol: :lol: Сигурно си на 13... и не ти е много нужно да се забиваш с момчета, ама... кой кога го тресне хормона.

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 21:54
е така... забив....забив...

alex_devv
05-09-2008, 22:04
е така... забив....забив...


:D :D

fuck_me_pls
05-10-2008, 06:47
:D OMG..Нз от къде да ти извадя рецептата :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 08:29
Защо ли прочетох, че заглавието е "ЗаПивка"? :-o
По темата: не е нужно да го знаеш като рецепта за сладкиш: 1-во яйцата, 2-ро захарта, 3-то прясното мляко. Прави това, което ти идва отвътре. Бъди себе си! Бъди мил, но не подлизурко, имай си самочувствието, но не се надувай. И се старай да избегнеш някои баналности. ;) Успех.

MartyParty
05-10-2008, 08:39
О,Боже моой....
http://www.teenproblem.net/s/1436.html
http://www.teenproblem.net/s/1409.html

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 08:44
@MartyParty: Не споменавай напразно името Божие. 8-)

MartyParty
05-10-2008, 08:47
@MartyParty: Не споменавай напразно името Божие. 8-)
Прости ми,Боже!Просветли невежите и благослови всезнаещите. :smt091 Амин!
ПП:Да живее Хитлер! 8-)

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 08:49
Нацистка ! :x

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 08:50
@MartyParty: Не споменавай напразно името Божие. 8-)
Прости ми,Боже!Просветли невежите и благослови всезнаещите. :smt091 Амин!
ПП:Да живее Хитлер! 8-)
:smt108

MartyParty
05-10-2008, 08:52
Добре де-опитвам се да се сдържам.Не е толкова лесно колкото си мислите.Спокойно човека отдавна си е починал.

NameLess
05-10-2008, 09:28
Попринцип забивката е да хванеш топка (най-често баскетболна) и да я пуснеш в коша като вкараш малко артистичност и примерно се хванеш за ринга

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 09:55
..в1в волейбола с1що има забивка.. :P

evelinka1122
05-10-2008, 10:34
..в1в волейбола с1що има забивка.. :P
мхм... волейболистка съм и добре ги знам тия работи :P
ся да вземем да помогнем на момичето... сигурно имаш в предвид зарибяването... ами гледай да си му пред очите... хвърляй му палави погледи, редовно си пишете по скайп... мисля че това е едно добро начало 8-)