PDA

View Full Version : Целулит!! :@



LovePoisoned
05-09-2008, 17:57
Искам да знам, кои са най-добрите продукти против целулит, чувала съм отрицателни мнения за Garnier и Nivea.. Кажете ми и цени приблизително. Горе-долу колко трябва да се прилагат, ако целулитът е наличен от 2-3 години? А помага ли масажът при специалист?

Дали ограничението на мазните храни, солта + увеличаването на приеманата вода би помогнало??? :(

MaDdNeSs_GirL
05-09-2008, 18:01
Дали ограничението на мазните храни, солта + увеличаването на приеманата вода би помогнало???

Това би ти помогнало повече от всеки друг крем, гел, пластиди или хапчета. Друг е въпросът, че ако комбинираш обикновеният лосион на Дева против целулит (зелена опаковка - 5.00 лв) с горепосочените "процедури", ще има сигурни успехи. Не магически, но постепенни и сигурни.

TheNewReligion
05-09-2008, 18:46
Дали ограничението на мазните храни, солта + увеличаването на приеманата вода би помогнало???

Това би ти помогнало повече от всеки друг крем, гел, пластиди или хапчета. Друг е въпросът, че ако комбинираш обикновеният лосион на Дева против целулит (зелена опаковка - 5.00 лв) с горепосочените "процедури", ще има сигурни успехи. Не магически, но постепенни и сигурни.
+1

Rockkk
05-09-2008, 19:29
Искам да знам, кои са най-добрите продукти против целулит, чувала съм отрицателни мнения за Garnier и Nivea.. Кажете ми и цени приблизително. Горе-долу колко трябва да се прилагат, ако целулитът е наличен от 2-3 години? А помага ли масажът при специалист?

Дали ограничението на мазните храни, солта + увеличаването на приеманата вода би помогнало??? :(

така като гледам май си добре запозната с темата целулит....а и има търсачки бе хора от 1 седмица имам регистрация и вече сигурно 5та такава тема срещам :?

Rockkk
05-09-2008, 19:44
Искам да знам, кои са най-добрите продукти против целулит, чувала съм отрицателни мнения за Garnier и Nivea.. Кажете ми и цени приблизително. Горе-долу колко трябва да се прилагат, ако целулитът е наличен от 2-3 години? А помага ли масажът при специалист?

Дали ограничението на мазните храни, солта + увеличаването на приеманата вода би помогнало??? :(

така като гледам май си добре запозната с темата целулит....а и има търсачки бе хора от 1 седмица имам регистрация и вече сигурно 5та такава тема срещам :?

Canis_Dirus
05-09-2008, 21:09
Целулита е най-женственото нещо. Единствения начин да нямаш целулит - бъди мъж!
За доказателство
http://www.thecelebritycondition.com/cellulite/index.html

и звездите имат! Ева Лонгория, Кейт Мос и тн...

Миша бартън е яко зле!

TheNewReligion
05-09-2008, 23:07
Целулита е най-женственото нещо. Единствения начин да нямаш целулит - бъди мъж!
За доказателство
http://www.thecelebritycondition.com/cellulite/index.html

и звездите имат! Ева Лонгория, Кейт Мос и тн...

Миша бартън е яко зле!
Eй , ефекта щеше да е по-реалистичен , ако бяха праснали по-новата версия на фотошопа ! :x

eskcada
05-10-2008, 05:54
macka namalqva6 do kolkoto e vazmojno mazninite nablegni pove4e na plodove i zelen4uci .kupi si krema na deva za celulit (toi ne e mn skap) i si vzemi avon solution protiv strii !!sled okolo 2 sedmici rezultata e vidim , a ako sa4etae6 primerno s ti4ane ili nqkakav dr sport 6te stane mn po barzo .Aide uspeh