PDA

View Full Version : КАКВО ДА ПРАВЯ ?!



go71n
05-09-2008, 18:05
Здравеите ще говоря направо аз съм момче 8 клас и имам следня проблем...
Едно момиче 6 клас ме харесва много ама много, обаче проблема е, че тя нито се е целувала нито нищо, а иначе е страшна О.о като попорасне още малко ще стане супер п*че ... обаче вапроса е, че я чувствам малко дете и не искам да ми е гадно аз и казах , че е още малка ( не че се сувствам голям ) и като попорасне може и да тръгнем обаче нз кфо да права да си я хвана ли от сега за сигурно, щото като по порасне още малко ще е трепаш мн е готина ... и може и някои друг да тръгне с нея но незнам какво да правя, моля даите савет ?!

off
05-09-2008, 18:07
Детска му работа 8-) Успех :-D

go71n
05-09-2008, 18:08
извиняваи како/бате не мога да ти разбера по ника ... но щом на 15 съм дете ?! ?! ?!

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 18:09
хахах ДОБРЕ БЕ, БАТКО !

ice_cream_f
05-09-2008, 18:09
Eeeeee 2 godini razlika :grin: Em 6tom te kefi hva6tai q 8)

GolDeeN
05-09-2008, 18:09
Здравеите ще говоря направо аз съм момче 8 клас и имам следня проблем...
Едно момиче 6 клас ме харесва много ама много, обаче проблема е, че тя нито се е целувала нито нищо, а иначе е страшна О.о като попорасне още малко ще стане супер п*че ... обаче вапроса е, че я чувствам малко дете и не искам да ми е гадно аз и казах , че е още малка ( не че се сувствам голям ) и като попорасне може и да тръгнем обаче нз кфо да права да си я хвана ли от сега за сигурно, щото като по порасне още малко ще е трепаш мн е готина ... и може и някои друг да тръгне с нея но незнам какво да правя, моля даите савет ?!

Пхахахахахахахахахахах :razz:

GolDeeN
05-09-2008, 18:12
извиняваи како/бате не мога да ти разбера по ника ... но щом на 15 съм дете ?! ?! ?!


Той още не може да пише за възрастен се мисли .... не не не ше се разцепя :razz:

shanty_loop
05-09-2008, 18:15
:shock: Епа като те кефи още от са си я взимай .... и ти си я учи :-D

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 18:15
... но щом на 15 съм дете ?! ?! ?!

Ш'ом си на 15 се мислиш за голям ли ?

go71n
05-09-2008, 18:34
офф батка кфо да ви кажа не се мисля за голям но дете ли съм ?! чист пубер съм си тиинеджер а тфа дето немога да пиша извиняваи пич ама кое точно е неписано неправилно се пак тфа е ФОРУМ не класна работа по БЕЛ аиде щом немога да пиша как разбра какфо е написано както се варти 1 текстче по нет-а важно е 1ва и последна буква да са си намястото и сичко се чете такаче ако искам ше го напиша и по този начин сещаш се нали ?! а ти големия на колко си ?! ?! ?!

darla
05-09-2008, 18:36
hahaha.kato porasne o6te malko mojel i nqkoi drug da trugne s neq....a za6to si misli6,4e sega dori i da trugnete,posle kato porasne pak nqma da te zareje i da si hvane drug?!?!? :razz:

FucKtheSyStem
05-09-2008, 18:38
Ем щом е готино момичето фащай докат` имаш шанс с нея :P

WHY
05-09-2008, 18:38
хаха две години са нормално човек
т`ва за целуването... :razz:

GolDeeN
05-09-2008, 18:38
офф батка кфо да ви кажа не се мисля за голям но дете ли съм ?! чист пубер съм си тиинеджер а тфа дето немога да пиша извиняваи пич ама кое точно е неписано неправилно се пак тфа е ФОРУМ не класна работа по БЕЛ аиде щом немога да пиша как разбра какфо е написано както се варти 1 текстче по нет-а важно е 1ва и последна буква да са си намястото и сичко се чете такаче ако искам ше го напиша и по този начин сещаш се нали ?! а ти големия на колко си ?! ?! ?!

Дзз. ебаам се за да избягам от скуката "батка".

go71n
05-09-2008, 18:40
hahaha.kato porasne o6te malko mojel i nqkoi drug da trugne s neq....a za6to si misli6,4e sega dori i da trugnete,posle kato porasne pak nqma da te zareje i da si hvane drug?!?!? :razz:

щото не е некфа курва, че да сменя момчетата те 6 клас вече се е*ат тя още не се е целувала и е от типа момичета с 1вия докраи осфен ако тои не я зареже де от там вече може и да си каже няма да се флюбвам ще е еи таи за вечерта ....

gLoRiOuS_aNGeL
05-09-2008, 18:41
Ти пък откъде знаеш дали се е целувала... :D Ами ако ти харесва не губи време,отивай при момичето и тръгвай с нея...Въпреки че според мене наистина ти е малка.Не можеш ли да си намериш някоя на твойта възраст?

GolDeeN
05-09-2008, 18:42
hahaha.kato porasne o6te malko mojel i nqkoi drug da trugne s neq....a za6to si misli6,4e sega dori i da trugnete,posle kato porasne pak nqma da te zareje i da si hvane drug?!?!? :razz:

щото не е некфа курва, че да сменя момчетата те 6 клас вече се е*ат тя още не се е целувала и е от типа момичета с 1вия докраи осфен ако тои не я зареже де от там вече може и да си каже няма да се флюбвам ще е еи таи за вечерта ....

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BlueCat
05-09-2008, 18:44
Еми ние мислиш ли, че можем да преценим дали тя изглежда дете или дали е подходяща за теб. Ти си реши. Внимавай обаче ако чакаш прекалено дълго тя може да се захласне по някои по-голям батко.

GolDeeN
05-09-2008, 18:47
Такива теми стават само за спам...като се замисля, те всички теми тук стават само за спам... :shock: =D>

sladur4etyYy
05-09-2008, 18:49
:D

spenssi
05-09-2008, 18:58
приятел момичето е в 6 клас оставия още 1-2 годинки да си играе със куклите пак после действай :D

GolDeeN
05-09-2008, 18:59
Спам :)

SuSamka
05-09-2008, 19:15
Абе зимай я,кво има да му мислиш?! Пък тва за целуването...ще се научи :) (или по-скоро ТИ ще я научиш :-D )

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:39
Абе я я хващай от сега..докато те харесва,защото после...може да не ти обърне внимание ! :)

TheMaggie
05-10-2008, 09:00
Здравеите ще говоря направо аз съм момче 8 клас и имам следня проблем...
Едно момиче 6 клас ме харесва много ама много, обаче проблема е, че тя нито се е целувала нито нищо, а иначе е страшна О.о като попорасне още малко ще стане супер п*че ... обаче вапроса е, че я чувствам малко дете и не искам да ми е гадно аз и казах , че е още малка ( не че се сувствам голям ) и като попорасне може и да тръгнем обаче нз кфо да права да си я хвана ли от сега за сигурно, щото като по порасне още малко ще е трепаш мн е готина ... и може и някои друг да тръгне с нея но незнам какво да правя, моля даите савет ?!
Не се захващай.Малка е,не знае к'во иска,само ще те разиграва и то за кеф.Пък ти,"големия",ако си на нейния акъл,бравос.

i'm so excited!
05-10-2008, 09:07
кво като е малка. то и ти не си много голям, така че я хващай под ръчичка, гаджосвайте се и обикаляйте кината и макдоналдсите:)

Sladinka_f
05-10-2008, 10:28
Детска му работа 8-) Успех :-D


:grin: Ухххх и като почнете с тия теми.. :? :? :?

ludo_momiche
05-10-2008, 10:39
Виж какво ще ти кажа(обръщам се към автора на темата)...На тази възраст 2 години не са никак много ,пък и нищо не изключва ти да си даже по-голямо дете от нея .Аз да кажа,че съм на 14,ако в случая има някакво значение.Щом те харесва толкова много,пък и ти сам казваш,че е готино парче взимай си я и не чакай,както казах и другите.По въпроса за целуването искам да ти кажа,че не е голяма пречка,...като си толкова голям батко,научи я,бе! :) Забавлявайте се взаимно известно време и като си омръзнете кой от къде,какво ще я чакаш да порасне....? :razz:

evelinka1122
05-10-2008, 11:20
не си губи времето ами си я вземи и я научи как да се целува, прегръща и и т.н. :lol: а всъщност ти от къде знаеш че тя не може? :P :lol:

asslikethat
05-10-2008, 11:39
darla_f написа:
hahaha.kato porasne o6te malko mojel i nqkoi drug da trugne s neq....a za6to si misli6,4e sega dori i da trugnete,posle kato porasne pak nqma da te zareje i da si hvane drug?!?!? Razz


щото не е некфа курва, че да сменя момчетата те 6 клас вече се е*ат тя още не се е целувала и е от типа момичета с 1вия докраи осфен ако тои не я зареже де от там вече може и да си каже няма да се флюбвам ще е еи таи за вечерта ....




:razz: :razz: :razz:

Empowered
05-10-2008, 11:58
Спам :)
Agree ;) (tmi) Spamoorz! :D Exx da i dade 6ans verno malka e ama i ti ne si golqm bre momko.. izlezte i ako smetne6 4e ne e na tovq akal i kaji ;)

Iv4eTy
05-10-2008, 12:00
Е ти като си 8ми клас и за възрастен ли се мислиш?! С колко годишна искаш да ходиш с 20?! Осъзнай се малко и си хващай момичето щом се харесвате... :-x