PDA

View Full Version : Малко съветчета pls



bLu3_eyes
05-09-2008, 18:25
За първи път пиша във форума и искам да чуя и вашето мнение по един въпрос. Много харесвам едно момче от моето даскало, миналата година бяхме в един клас, но вече не. С него не се познаваме мн добре, но се поздравяваме всеки път като се видим и доста често ме гледа и то доста продължително, понякога даже и намигва. Мисля си, че знае че си го харесвам, защото и аз го гледам непрекъснато. Има още нещо което не мога да разбера... един път след даскало се прибирам с моята бест фр и го виждам с още 3-4 момчета и изведнеж единия се засили към нас и вика че едно момче там ни харесвало ставаше въпрос за това момче дето си харесвам, тогава той не се обади само му каза, че ни познава и това беше... Но следващите 2-3 дена като срещнем по коридорите той не ме поздравяваше както преди, след това пак започна де... Офф изобщо не разбирам момчетата...
Това беше от мен, от вас очаквам малко съвети и мнения какво да направя...

shanty_loop
05-09-2008, 18:29
Ппппфф и аз не ги разбирам ама мисля че, си те харесва и съвета ми е да действаш :) поговорете дано да излезе нещо :) :) :) УсПеХ :P

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 18:30
Положението е много сериозно...
Ми нужно ли е да ти казвам да хванеш да говориш с него ?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-09-2008, 18:30
успех ! :) мисля, че има симпатии

FucKtheSyStem
05-09-2008, 18:31
Еми то кой ли ги разбира момчетата... :-D Но според мен момчето те харесва така че няма от какво да се притесняваш и спокойно можеш да го поканиш да излезете :) Ако започнете да се виждате по-често и се опознаете може би ще стане нещо между вас :) Успех :) :P

WHY
05-09-2008, 18:41
май не си му безразлична :P

spenssi
05-09-2008, 18:42
според мен те харесва но го е срам да го покаже пред неговите приятели да не го базикат после поне при мен беше така.е приеми ти парвата крачка и го покани на кафенце нещо УСПЕХ :)

gLoRiOuS_aNGeL
05-09-2008, 18:44
Ами ще бъда искрена...Не мисля,че момчето те харесва!Всички пичове като видят позната и й свиркат,намигат.Онова си е било чиста ебавка,а това,че е казал,че ви познава още повече може да ти го подскаже,защото един вид казва няма да ти повярват,щото ме знаят.Не се вкарвай във филми за такива неща. :?

BlueCat
05-09-2008, 18:51
Ами ще бъда искрена...Не мисля,че момчето те харесва!Всички пичове като видят позната и й свиркат,намигат.Онова си е било чиста ебавка,а това,че е казал,че ви познава още повече може да ти го подскаже,защото един вид казва няма да ти повярват,щото ме знаят.Не се вкарвай във филми за такива неща. :?

Аз пък не мисля така. Щом момчето я гледа продължително, намигва й значи не му е безразлична. Мисля, че причината да не действа е, че или се срамува от приятелите си, че ще го бъзикат (както казаха по-горе), или просто няма смелост да действа. Аз мисля, че е по-скоро второто.

А на колко години сте? Че май той не е много голям.

GregoryHouse
05-09-2008, 19:22
За първи път пиша във форума и искам да чуя и вашето мнение по един въпрос. Много харесвам едно момче от моето даскало, миналата година бяхме в един клас, но вече не. С него не се познаваме мн добре, но се поздравяваме всеки път като се видим и доста често ме гледа и то доста продължително, понякога даже и намигва. Мисля си, че знае че си го харесвам, защото и аз го гледам непрекъснато. Има още нещо което не мога да разбера... един път след даскало се прибирам с моята бест фр и го виждам с още 3-4 момчета и изведнеж единия се засили към нас и вика че едно момче там ни харесвало ставаше въпрос за това момче дето си харесвам, тогава той не се обади само му каза, че ни познава и това беше... Но следващите 2-3 дена като срещнем по коридорите той не ме поздравяваше както преди, след това пак започна де... Офф изобщо не разбирам момчетата...
Това беше от мен, от вас очаквам малко съвети и мнения какво да направя...


В твоя случай не трябва да познаваш децата, а децата...подяволите 14 годишните вече се пердашат и забременяват изоставаш дружке...
А сега сериозно или го заговори или спри да мислиш за него и да се тормозиш...

GabisiTa
05-09-2008, 19:25
Мисля, че не е безразличен към теб, може би просто е срамежлив. Явно ти трябва да предприемеш нещо ;)

bLu3_eyes
05-09-2008, 19:28
Аз съм на 15, а той на 16

GregoryHouse
05-09-2008, 19:36
Лично аз смятам че си готина ако си в нормата за килограми...щот все пак не знам за тях нищо...тъй че е нормално да си му симпатична...използваи чара си гоомай...но нямай големи очаквания...

freedom
05-09-2008, 20:14
Ами ще бъда искрена...Не мисля,че момчето те харесва!Всички пичове като видят позната и й свиркат,намигат.Онова си е било чиста ебавка,а това,че е казал,че ви познава още повече може да ти го подскаже,защото един вид казва няма да ти повярват,щото ме знаят.Не се вкарвай във филми за такива неща. :?

fuck_me_pls
05-10-2008, 06:42
Възможно е да те харесва..
ама най-добре отиди и поговори с него..
така ще разбереш най-добре..а
не да вярваш на някакви предположения :)

nicolepcd
05-10-2008, 14:08
Еми не те е поздравявал, защото го е било срам след случката... минало му е, и пак е почнал 8-) Определено си му симпатична, това е! :grin:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:10
бебешки истории ... отивай и го взимай

chipi_kaoo
05-10-2008, 14:44
бебешки истории ... отивай и го взимайАбсолютно!!!


пп. По тази логика за поздравяването...ми то аз харесвам полвината момичета от моето училище :-D

ziky
05-10-2008, 14:57
бебешки истории ... отивай и го взимайАбсолютно!!!


пп. По тази логика за поздравяването...ми то аз харесвам полвината момичета от моето училище :-D
+1 :-D

Qnchety
05-10-2008, 15:05
Аз си мисля, че след тая случка дет негов фр ви е казал, че той ви харесва, изглежда си е помислил, че ще го отблъснеш, ако си признае че те харесва и затова е спрял временно да те поздравява. И май наистина има симпатии!

BlueCat
05-10-2008, 17:12
Ми може просто да е срамежлив :?

eXciTeD
05-10-2008, 17:36
харесва те, срамежлив е. Не му стиска да направи първата крачка.. ако ти го заговориш ще го разбереш.. няма да ти откаже спокойно.. не мога да разбера защо всички се опитват да гадаят за някой... просто общуването е мн. ограничено в наши дни...бъди по нахакана, взимай каквото искаш, отиди и му кажи щом те привлича :-)