PDA

View Full Version : Хубаво шампоанче или начин да си върна хубавата косичка...:S



gLoRiOuS_aNGeL
05-09-2008, 18:55
Ох,хора,много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете!
Ще започна оттам,че допреди един месец имах прекрасна коса,която ми стоеше прекрасно,дори и без обем,къдрене и така нататък...Но изведнъж косата ми започна да прилича на боклук и сякаш ми е залепена за главата... :( Смених около 15 шампоана за един месец и нищо не ми помага... :( ПЛС,препоръчайте ми нещо,от което сте доволни...Или ще се радвам,ако ми кажете начин да си оправя косата с някаква маска или балсам...Благодаря предварително!

Seducti0n
05-09-2008, 19:00
Изполвам плодовата серия на Гарние/шампоан и балсам/.
Доволна съм от тях.
Също така са добри и продуктите на Phyto, макар и малко по- скъпички(:

son4eto
05-09-2008, 19:09
ne e hubavi da smenq6 prez nqkolko dena 6ampoana.za6to ne izpolzva6 tozi s koito si se kypala dokato kosata ti e bila hubava az polzvam 6ampoani na "dove" :) mn sa qki

o0ps
05-09-2008, 19:33
Кажи първо от какво ти се е прецакала така. И моята преди беше много хубава обаче сега на нищо не прилича от постоянното сушене и изправяне и вече 4-5 месеца не мога да я оправя с каквито и да е продукти. :?

Liar
05-09-2008, 20:19
А каква е причината косата ти да е в това състояние?Да си я правила нещо?

gLoRiOuS_aNGeL
05-09-2008, 20:23
А каква е причината косата ти да е в това състояние?Да си я правила нещо?
Ами,нищо по-различно от преди...От време на време си я правя с маша или с преса и винаги си я суша,но това е открай време така...Нямам представа как се прецака... :( А да кажа,че спрях да използвам шампоанчето,от което ми беше хубава косата,защото го спряха май от производство или поне аз никъде не си го намирам...Иначе на Гарниер плодовата серия ползвам балсама,а шампоана не съм го пробвала още...Май сега е момента! 8-) Мс за отговорчетата! :-)

Liar
05-09-2008, 20:28
А нали не слагаш маските и балсамите в корените?
Иначе явно в шампоаните е проблема.Просто трябва да си взимаш,докато не намериш този,които ти влия добре като предишния.Щом казваш,че косата ти е сплескана,търси шампоани за обем =)

TraPPed
05-09-2008, 20:46
Такам за да ти израстне хубава гъста здрава коса,трябва да се мажеш с Виалетон и да витами или нещо такова беше за животни във ветеринарните аптеки ги има....уникален ефект.... :) от първия път си личи как даже става по-мека

TheNewReligion
05-09-2008, 22:12
Принципно шампоани , маски, балсами , серуми и тн НЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ КОСАТА ! Колкото и да не ти се иска е така . Може да се пострижеш , ако положението е толкова зле , но се съмнявам да се навиеш !Незнам какво да ти преложа , освен да се консултираш с фризьор .... :)

moninka
05-11-2008, 22:09
Ох,хора,много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете!
Ще започна оттам,че допреди един месец имах прекрасна коса,която ми стоеше прекрасно,дори и без обем,къдрене и така нататък...Но изведнъж косата ми започна да прилича на боклук и сякаш ми е залепена за главата... :( Смених около 15 шампоана за един месец и нищо не ми помага... :( ПЛС,препоръчайте ми нещо,от което сте доволни...Или ще се радвам,ако ми кажете начин да си оправя косата с някаква маска или балсам...Благодаря предварително!

Не сменяи шампоаните голяма грешка! Вземи си маска според типа коса които имаш и освен това балсам! Кристалите за коса също ще помогнат!
Трудно ми е да кажа какво защото ти нито си написала дали е изтощена или се е омазнила или е започнала да пада :?

TheNewReligion
05-12-2008, 09:00
Ох,хора,много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете!
Ще започна оттам,че допреди един месец имах прекрасна коса,която ми стоеше прекрасно,дори и без обем,къдрене и така нататък...Но изведнъж косата ми започна да прилича на боклук и сякаш ми е залепена за главата... :( Смених около 15 шампоана за един месец и нищо не ми помага... :( ПЛС,препоръчайте ми нещо,от което сте доволни...Или ще се радвам,ако ми кажете начин да си оправя косата с някаква маска или балсам...Благодаря предварително!

Не сменяи шампоаните голяма грешка! Вземи си маска според типа коса които имаш и освен това балсам! Кристалите за коса също ще помогнат!
Трудно ми е да кажа какво защото ти нито си написала дали е изтощена или се е омазнила или е започнала да пада :?
Така е , ама започни да се мажеш с Травитиминол или нещо сорта беше ! :D :D :D

Grazy_a.k.a._RaLsS
05-12-2008, 17:44
Абе най-добре отиди на фризиор да погледне..Той ща насочи по добре от нас... :-|

gLoRiOuS_aNGeL
05-15-2008, 13:46
А,понеже питахте какво значи,че ми е станала ужасна косата.Ами,няма обем,умазнява се бързо,абе пълен ужас... :(

Wrathchild
05-15-2008, 14:02
Шампоан за обем си вземи. А впрочем това, че маските не помагали не е вярно, зависи от маската. Има една на Miosotis с плацента и костен мозък, наистина действа много добре. Преди време, когато косата ми много сериозно беше решила, че трябва да ми пада, си я взех и наистина се възстанови...