PDA

View Full Version : просто да споделя ....



krisi_bep
05-09-2008, 19:14
Здравейте...искам да споделя с някого,а това в момента ще сте вие.Ще помоля,на когото не му се чете просто да не го прави,защото мисля,че ще излезе дългичко.Вместо да пуска "оригинални" коментари ;)

Та,днес беше объркан ден...Започна по много невероятно добър и приятен начин,но до вечерта всичко се промени..хмм...бях си с момчето,по което жестоко си падам,само двамата,беше хубаво.За жалост ни видя учителка,на която бях казала,че няма да имам нищо с него,но...а пък нея я уважавам много..и сега май се изложих и то доооста...това едно на ръка.Така мина училище,добре :) И нали в други ден съм на урок по математика и си решавам домашното и мама идва и и казвам,че ми пречи,а тя нещо май се поразсърди.По-късно,доста по-късно,излязох навън,ама беше доста топло и се върнах,за да се преоблека и там и поисках пари и нали си поприказвахме малко(няма зн за какво) и накрая ми казва,че по начина,по който се държа няма да стигна доникъде :-# супер гадно ми става като каже нещо подобно,а и е и сериозна.Усещам се ,че тези дни съм станала по-раздразнителна и съм се поотдалечила сякаш малко,но ще се възпра и ще се променя...само за да си е всичко по старо му.И от върха на щастието стигнах до желание за бурен рев и изливане на всичкия гняв с крясъци..но се възпрях и от двете,де....Та,това е общо взето..има още 1-2 неща,но тях и сама ще си ги оправя,поне засега така мисля...гадното е ,че точно тази година,най-важната ми,всичко се промени тотално от семейство до познати и приятели.Нашите се разделят и ги слушам как се карат,което е доста болезнено,за щастие в училище си ми върви,но това и още няколко дребни неща са ми напълно достатъчни...не знам дали някои е преминавал през такова нещо,дано не,не ви и трябва..знам,знам,че ще отмине и трябва да съм силна,но в някои моменти просто искам,искам да съм си слабото момиченце,което плаче,докато не му олекне и не забрави за малко,поне за малко за всичко,дали било хубаво,или лошо...Не мисля,че заслужавам сръдни,защото си държа успеха на ниво и се прибирам на време.Позволяват ми до 8 и 30,което за мен,разбира се,е рано,но се прибирам.Днес се прибрах 9 без двайсет и ми казват,че утре нямало да изляза :? А не излизам толкова често,само 2-3,рядко 4 пъти в седмицата,защото просто не ми остава време.
Благодаря на всички,които стигнаха дотук :)

GregoryHouse
05-09-2008, 19:18
Ползвай текстов файл...или си намери "най-добра приятелка" следващия път за просто споделям...

krisi_bep
05-09-2008, 19:22
Ползвай текстов файл...или си намери "най-добра приятелка" следващия път за просто споделям...Хмм..явно не си прочел молбата ми в началото...и просто ей така си имам наистина добри приятелки,на които споделям,но след като не знаеш нищо,не намирам за уместно оригиналниченето ти.Едва ли си и прочел написаното до края,но все пак браво,за мнението,което не помага ;)

GregoryHouse
05-09-2008, 19:25
Доколкото ми е известно форумите се създават за да има дискусий.В тях се отварят теми за дискусии не забелязвам нещо за дискутиране щом само споделяш...та или нямаш достатъчно добри приятелки или си много недоверчива...

А относно душевната ти болка...сори...

Помогнах ли ти?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-09-2008, 19:26
Доколкото ми е известно форумите се създават за да има дискусий.В тях се отварят теми за дискусии не забелязвам нещо за дискутиране щом само споделяш...та или нямаш достатъчно добри приятелки или си много недоверчива...

А относно душевната ти болка...сори...

Помогнах ли ти?

на мен да 8-) мерси :)

xXxScreamxXx
05-09-2008, 19:37
Ползвай текстов файл...или си намери "най-добра приятелка" следващия път за просто споделям...Хмм..явно не си прочел молбата ми в началото...и просто ей така си имам наистина добри приятелки,на които споделям,но след като не знаеш нищо,не намирам за уместно оригиналниченето ти.Едва ли си и прочел написаното до края,но все пак браво,за мнението,което не помага ;)


таз пък таз ....... аз пък ся напук и един ред от изпоредта ти няма да про4ета ... но ще кажа както винаги 4е Грег е прав :grin: :grin:

simonkaa
05-09-2008, 19:45
Ami az iskam predi da ti dam syvet da kajesh na kolko si godini . . . ? :)

shady^baby
05-09-2008, 19:48
по темата...наистина трябва да си силна и да не позволяваш такива неща да те скапват ;) няма нужда,предполагам,и аз да ти казвам,че всичко ще се оправи,защото наистина е така :-)

AFT
05-09-2008, 19:51
Прочетох ти го цялото и ся кво? Ако искаш да споделяш, пиши в изповед.ком (май наистина има някъв такъв сайт :Д ) и готово. Както каза Грегъри ( веднъж да се съглася с него ), форумът е за дискусии, а твоята тема е "изповед" следователно не бива да очакваш отговори и съвети, което изключва варианта да стане няква дискусия.

Lysander
05-09-2008, 19:53
Какво нападате момичето не мога да разбера. :? Има много такива теми "просто да споделя" и досега никой не е възроптал. Вместо да се почувства по-добре вие и правите по-гадно.
Относно темата спокойно при всеки има гадни моменти, важното е да ги възприемаш само като лоши спомени и да се стремиш към добрите. Нещо не разбрах какъв толкова голям гаф е станал с учителката, според мен е дреболия, но ти си знаеш.
Дано всичко се подреди добре за теб.

teen-age-R
05-09-2008, 19:57
Ползвай текстов файл...или си намери "най-добра приятелка" следващия път за просто споделям...Хмм..явно не си прочел молбата ми в началото...и просто ей така си имам наистина добри приятелки,на които споделям,но след като не знаеш нищо,не намирам за уместно оригиналниченето ти.Едва ли си и прочел написаното до края,но все пак браво,за мнението,което не помага ;)


таз пък таз ....... аз пък ся напук и един ред от изпоредта ти няма да про4ета ... но ще кажа както винаги 4е Грег е прав :grin: :grin:
+1

teen-age-R
05-09-2008, 19:58
Ако искаш да споделяш, пиши в изповед.ком +1 :-P

schhhhhhh
05-09-2008, 19:59
Всичко ще мине и скоро ще забравиш за случилото се,важното в момента е да не се поддаваш на емоциите и да бъдеш силна.Споделяй повече с приятелките си,които смяташ,че заслужават тази чест :) ,излизайте на разходки,забавлявайте се заедно. :) И лека-полека всичко лошо и неприятно ще отмине и ще забравиш,че въобще го е имало някога. :)

Успех!

AFT
05-09-2008, 19:59
Какво нападате момичето не мога да разбера. :? Има много такива теми "просто да споделя" и досега никой не е възроптал. Вместо да се почувства по-добре вие и правите по-гадно.

Точно заради това! Хем искат съвет, хем "просто споделят"! Или искаш съвет, или не искаш. Няма средно положение. С тея заглавия се правите, че нямате нужда от помощ, а в темите ревете за съвети.
Да, много кофти неща са и се случили (макар че на мен не би ми пукало за оная учителка), ама тя вече каза, че знае, че трябва да бъде силна т.е. няма смисъл ние да го казваме отново, а това е единственото нещо, което можем да направим, освен ако някой юзър тук е всемогъщ и накара всичко лошо да изчезне, но ме съмнява.

Lysander
05-09-2008, 20:03
Какво нападате момичето не мога да разбера. :? Има много такива теми "просто да споделя" и досега никой не е възроптал. Вместо да се почувства по-добре вие и правите по-гадно.

Точно заради това! Хем искат съвет, хем "просто споделят"! Или искаш съвет, или не искаш. Няма средно положение. С тея заглавия се правите, че нямате нужда от помощ, а в темите ревете за съвети.
Да, много кофти неща са и се случили (макар че на мен не би ми пукало за оная учителка), ама тя вече каза, че знае, че трябва да бъде силна т.е. няма смисъл ние да го казваме отново, а това е единственото нещо, което можем да направим, освен ако някой юзър тук е всемогъщ и накара всичко лошо да изчезне, но ме съмнява.

Вярно, тя си го казва сама, че трябва да е силна. Но ако го прочете от още десет човека ще и стане по-добре не мислиш ли ?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-09-2008, 20:05
Sega qvno navlizash tepurva v "emocionalnite periodi" na puberteta. Pri pochti vseki e taka.. Zatova i roditelite ti ne te razbirat, haresvash si, predpolagam mai malko nepodhodqshto momche, koeto qvno drugite ne odobrqvat.. (sudq po komentara ti) Normalni neshta.. Moge da si pred cikul i zatova da si po - napregnata... sluchva se.. Otnosno roditelite, te vinagi shte ochakvat dobri ocenki, shte iskat da te ogranichavat, za da te predpazqt i nikoga nqma da im e dostatuchno tova, koeto pravish, zatova ne im obrushtai chak takova vnimanie, ako ti se karat za gluposti. ;) Ti spazvash vechernia chas i imash dobur uspeh.. Staraesh se, kolkoto mogesh, nqma nugda da se tormozish, te sa si takiva. ;) Prosto se otpusni i ne obrushtai takova vnimanie na sluchvashtoto se, to e samo vremenno. :) spoko :)

AFT
05-09-2008, 20:09
Какво нападате момичето не мога да разбера. :? Има много такива теми "просто да споделя" и досега никой не е възроптал. Вместо да се почувства по-добре вие и правите по-гадно.

Точно заради това! Хем искат съвет, хем "просто споделят"! Или искаш съвет, или не искаш. Няма средно положение. С тея заглавия се правите, че нямате нужда от помощ, а в темите ревете за съвети.
Да, много кофти неща са и се случили (макар че на мен не би ми пукало за оная учителка), ама тя вече каза, че знае, че трябва да бъде силна т.е. няма смисъл ние да го казваме отново, а това е единственото нещо, което можем да направим, освен ако някой юзър тук е всемогъщ и накара всичко лошо да изчезне, но ме съмнява.

Вярно, тя си го казва сама, че трябва да е силна. Но ако го прочете от още десет човека ще и стане по-добре не мислиш ли ?



ИЗПОВЕД.КОМ! Това е сайта за изповеди. Трябва да му сложат банер някъде в сайта, ама да се навира в очите, че да се спрат тея теми.

krisi_bep
05-09-2008, 20:50
Да,благодаря на всички и за отрицателните,и за положителните мнения.Съжалявам,че заглавието ми Ви дразни,но как трябваше да го формулирам,за да не е така?Казвате друго е мястото,казвате оплаквайте се на приятелки,да,и това правя,но понякога ти е нужна и утеха/помощ/съвет и от някой не дотолкова запознат с подробностите,но пък би ти помогнал,просто ей така...

simonkaa
05-09-2008, 20:51
mogo ste interesni vsichkite :x kfo napadate momicheto s nishty ne vi e vinovno si izkarvate qda ne nego :? :?

krisi_bep
05-09-2008, 20:54
simonkaa,забравих да кажа,на 13 съм ;) ..айде сега и за възрастта нападки...

ludo_momiche
05-09-2008, 21:14
Всичко това,което каза ми е много познато.Като казвам всичко,значи всичко.Прекрасно те разбирам и знам колко кофти се чувстваш в този момент,но май както сама каза,в крайна сметка той ще отмине.Понякога пренебрегваме едни хора,които ценим и обичаме,заради други.До колкото разбирам дори съм на твоята възраст и съм минала през всички тези ситуации.Аз няма да те нападам,но и няма да ти давам съвет.Понякога наистина е най-добре сами да се справяме първо с "уж" по-малките проблеми,за да може след това да сме силни за по-трудните....Онзи ден,за който говориш,просто не си имала късмет,а явно и хората около теб не са били в осбено донро настроение (или поне майка ти,след като го е изтълкувала погрешно).

simonkaa
05-09-2008, 21:19
ami kato si na 13 bi trqbvalo si 7-8 klas tova e priodyt v koito v ychilishte e mnogo napregnaty , togava navlizash v pyberteta i moje bi si pred cikyl za towa da si malky po iznervena . Ne se pritesnqvai vsichky shte otmine sled 1-2 sedmici i pri mene e bilo taka :) :-)

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:34
Ползвай текстов файл...или си намери "най-добра приятелка" следващия път за просто споделям...Хмм..явно не си прочел молбата ми в началото...и просто ей така си имам наистина добри приятелки,на които споделям,но след като не знаеш нищо,не намирам за уместно оригиналниченето ти.Едва ли си и прочел написаното до края,но все пак браво,за мнението,което не помага ;)


таз пък таз ....... аз пък ся напук и един ред от изпоредта ти няма да про4ета ... но ще кажа както винаги 4е Грег е прав :grin: :grin:

;-)

nikinkaa
05-10-2008, 08:29
Аве какво я нападате сега?Какво ви е направила,че и правите сега още по-гадно?!?! баси...Понякога и приятелките не могат да помогнат...Като има сайт "изповед.ком" защо не го ползвате,когато имате подобен проблем,а?

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 08:41
Ползвай текстов файл...или си намери "най-добра приятелка" следващия път за просто споделям...

Не ми се пра'й п1к ти на остроумен, щото не си !

А по темата : девойко и аз с1м всички имаме такива периоди в живота си...
При теб родителите се разделят и си добре в даскало, имаш приятел..
При мен беше доста по болезнено.Като започнем - На 15 март имах рожден ден... На 13 ск1сах с приятелката си и неможах да запася човешките взаимоотношения с нея, поради простата причина, че ми писна все аз да с1м крив, а тя да е права, но както и да е прод1лжавам натат1ка...Отивам на 15 март ( рожденият ми ден ) на училище и пазача на даскалото ми вика ти неможеш да влезеш, реакцита която последва веднага беше да попитам какво става и защо немога да влезна.Отговор1т ми беше крат1к и ясен : Изключен си от това училище.Документите ела след 1 седмица да си ги получиш..Така, но това не е всичко..родителите ми се развехдаха ( както при теб и аз чувах постоянно караници, викания и тем подобни )... около 16-17 март бях извикан в с1да, трябваше да избера при кои от двамата да отида..избор1т беше труден ( в семейството сме две деца - 2 момчета ), но в крайна сметка избрах баща ми, но това вече е друга тема..

Та ако си мислиш, че твоя етап от живота е гаден жестоко се л1жеш..