PDA

View Full Version : Странна подутина



UnderMySkin
05-09-2008, 19:25
Значи, преди няколко дни, докато се бръснех, открих странно раздразнение върху големите срамни устни.. Помислих че може да съм се порязала и реших да изчакам един ден.. Но не се маха. Прилича на подуто топче, неприятно ми е и понякога ме сърби. Знам че трябва да се консултирам с гинеколог но проблема е следния.. Преди две седмици ходих при лекаря си във връзка с бялото течение, то не беше странно с някакав неприятен мирис или да ми пари, просто ми беше неприятно.Той ми изписа хапчета за вагинално поставяне, но струваха 20 лв и нямах възможност да си ги купя.
Въпросът ми е, как да отида при него, след като не съм си купувала тези хапчета, не съм ги и ползвала.. А трябваше да отида на вторичен преглед тези дни... Той 100% ще разбере, незнам какво да му кажа.
И другият въпрос е - някой ако знае от опит какво може да е въпросното раздразнение? Просто искам да се насоча преди да отида на преглед. (Всякакви други съвети ще са от полза)
Благодаря ви!

simonkaa
05-09-2008, 19:52
ami izchakai oshte 3-4 dena i prez tfa vreme si kypi tova koeto ti e preporychal doktora za bqloto techenie i zapochni da go izpolzvash ako podutinata neotmine otidi pri lekarqt si i my kaji problema si.


P.S. Az syshty imax bqlo techenie kato teb ne mirisheshe beshe si normalno vsichko beshe OK no prosto mi beshe nepriqtny. Otidox na lekar i toi mi preporycha xapcheta pix gi i bqloto techenie izchezna za tova po-dobre si kypi tova koeto ti e preporychal lekarq za techeniety. :) [/i]

UnderMySkin
05-09-2008, 19:55
Еми не мога да чакам, боли ме, сърби ме... едно такова супер некомфортно ми е...... А и нямам 20 лв за хапчета сега. знам че ще ми мине, не ми е за първи път, просто реших че не е най наложителното нещо и може да изчака докато имам парички. Но другото не може да чака.. Какво да му кажа на лекаря...?

Meri_Popins
05-09-2008, 20:34
spored men nqma za kakvo da se pritesnqva6 za6toto tova e pap4ica koqto se e vazpalila i nqma nikakv smisal da hodi6 na lekar. i az imah takova ne6to i be6e mn podyto i naistina syper mn bole6e no do nqkade 2 sedmici mi se mahna. :)

UnderMySkin
05-09-2008, 20:38
Ами всъщност това което забравих да спомена е че наистина имах пъпчица на това място, дори незнам от колко време, много мъничка. Е хубаво, искаш да ми кажеш че е нормално ли? Преди колко време ти се случи това и оттогава имала ли си някакви проблеми отново?

Meri_Popins
05-09-2008, 21:59
dam iskam da ti kaja 4e e absolytno normalno ne6to :) i pri mene be6e taka,kato nqkoe malko top4e no posle vze 4e se pody i za4ervi,bole6e i ne be6e nikak priqtno ne6to.ne pomnq to4no koga mi se poqvi no s vremeto kogato mina pap4icata ne sam imala nikakvi problemi.

Ne_Znaesh
05-10-2008, 05:15
I az imam v momenta sushtiqt problem( ako moje taka da se nareche). Purvo beshe munichka pupka i sega stana malko po golqmo na sushtoto mqsto kato pri teb. Purvonachalno malko me nabolqvashe no sega ne..sprq izvednuj, no puk ne e izcheznalo. Hmm neznam, az mislq che tova e samo pupka( ili podkojen kosum) sled brusenene.

fiama
05-10-2008, 10:19
И аз смятам, че подутинката ти е или пъпка, или подкожен косъм. Наблюдавай го, ако до седмица на мине, иди на лекар. Няма нищо срамно или неудобно в това, че не си могла да си купиш лекарствата за бялото течение. Ако се наложи да идеш на лекар- отиваш без всякакви притеснения.

SINDEL
05-10-2008, 11:45
Най-вероятно е пъп4ица или подкожен косъм, редовно се слу4ва, особено ако се бръснеш, а не си махаш косъм4етата с кола маска или епилатор. Според мен няма какво да се притесняваш толкова, 4е 4ак да ходиш на лекар. Из4акай няколко дена и ако не ти мине - тогава

UnderMySkin
05-13-2008, 10:39
Dobre che ne sum ot nai tyrpelivite i ne vi poslu6ah a otidoh na lekar, za6toto e herpes! I na nikoi ne go pojelavam! I v momenta se lekuvam i mi e mn po dobre ve4e. No pove4e nqma da zadavam vyprosi vyv foruma i da raz4itam na nqkoi drug za6toto me uverqvahte 4e e kosym4e i super mn me bole6e a 4akah da mine ot samosebe si......