PDA

View Full Version : Очите ми - адски чувствителни !



fuck_brainpants
05-09-2008, 20:26
Здравейте, скъпи момичета (момчета) ! Искам да Ви попитам с какво вечер си махате черния молив ако носите такъв ? Моите очи напоследък са адски чувствителни и при най-малкия допир до химично в-во и започват да плачат :( :( :(, а когато не е махнат грима започват да ме сърбят и да ме дразнят ! Отвратително е, Вие имате ли такива проблеми ?

UnderMySkin
05-09-2008, 20:53
Сега си го махам с обикновено краставичено тоалетно мляко, но моите очи не са чувствителни пък и това мляко не струва. Препоръчвам ти на Гарниер има специален продукт за премахване на грим от очите, като вода е, но сваля всякакъв грим и не дразни..

П.С Нали не си бъркаш от вътрешната страна на окото да си махаш черния молив :D

fuck_brainpants
05-09-2008, 20:57
Хахаха не ! Не бих го направила за нищо на света :D

mumiikataa
05-10-2008, 06:41
Аз ако нямам тоалетно мляко си махам спиралата и молива/когато имам такъв/ със кремче и с памук.Е внимавай да не влезе в окото...

EarthShaker
05-10-2008, 07:50
спри да се цапотиш

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-10-2008, 08:00
спри да се цапотиш Opredeleno. Za izvestno vreme spri trqtiraneto s kakvoto i da e - da ti otpochine kogata.. Shtom e trolkova chuvstvitelna, ostavi q malko na mira. I po - dobre slagai samo spirala ili gi izvivai.. tozi cheren moliv koi znae kakuv e.. Pone ako slagash spirala, tq e samo na miglite, ne ti dokosva kogata (ili pone da q slagash po tozi nachin). Ima kozmetika za chuvstvitelni ochi, porazpitai v magazinite, no nai - dobroto sredstvo ti kazah kakvo e.. :-D Uspeh :)