PDA

View Full Version : ДЕКОРАТИВНО ЗАЙЧЕ



ang3lch3t0oo
05-09-2008, 21:38
Не знам дали е тук мястото,но предполагам,че някой от вас има декоративно зайче вкъщи.Искам само да попитам колко големи стават,защото аз имам ангорско и сега се събира в шепата ми,но не съм сигурна като порасне какво ще бъде... :grin:

Verliebt_Maedchen
05-09-2008, 21:46
ами моето е 1 кг и 750 гр! :D но е обикновено, пак се води декоративно, и няма да порасне повече от това. твоето мини ли е или само ангорско? защото ако е мини, ще си остане толкова или няма да порасне много...но ако е просто ангорско - почакай и ще видиш :P :-)

bulgarcheto
05-09-2008, 21:55
Провери в другите теми. Не можем да знаем какъв е заекът ти, то не се знае и такъв за какъвто ти го предлагат ли е.

Loshotia
05-10-2008, 07:42
:D :D И моята се води декоративна ама имам чувството, че расте с дни. Живи и здрави да са ни, пък храната не е скъпа. Появиха се тези дни във форума още 2-3 теми за зайчета- предлагам да пишем само в една.
Послепис: радвам се, че намерих хора, които имат такива душички вкъщи. :grin:

rakiQ
05-10-2008, 08:11
онзи ден влезнах в един зоомагазин за да видя колко струва едно кученце..
и видях също така колко струват тези малките зайчета -50 лева.

Loshotia
05-10-2008, 08:35
Аз гледам да не и давам много много зелени пресни работи, че чувам, че лошо им се отразявало. А тя мойта е луда- моркови не обича.Иначе е много смешна като я пусна и почне да подскача на по 20см височина.Слагайте снимки на вашите твари дее :P

Loshotia
05-10-2008, 10:57
Аз гледам да не и давам много много зелени пресни работи, че чувам, че лошо им се отразявало. А тя мойта е луда- моркови не обича.Иначе е много смешна като я пусна и почне да подскача на по 20см височина.Слагайте снимки на вашите твари дее :PМоя в началото скачаше после го пубрих против буби и не скача от тогава 8-)
8-) :D
Бе не се чеша много..ама знам ли...Знаеш ли как си решавам проблема като е свършила храната на зайката ми( зоомагазина е бая далеч от нас): от супера взимам едно пакетче семки - много ги обича, особено по- солените :oops: Мюсли много обича, препечени филийки, ябълки...

ang3lch3t0oo
05-10-2008, 13:53
Ами уж казаха,че е мини ангорско,но ще видим след няколко месеца... :lol:

BlackWings
05-10-2008, 18:00
Оо и аз много се радвам че в тоя форум има собственици на тея пухкави жувотинки - може да си обменяме информация. Вашите как се казват , моя е момченце - Шоши :D Като го купувах н знаех какъв пол е за това така го кръстих , по късно се разбра че е мъжки. Като го взех беше една шепа зайче :-D :-D Събираше се в купичката си за храна :razz: Ама сега бая порасна , може би е към килограм - кило и половина най много. Ще пусна снимки по късно да ви го покажа :)
Качете и вие снимки де да им се порадваме.

ang3lch3t0oo
05-11-2008, 11:58
А някой знае ли дали може да сближа зайчето с двете ми котета,само че те са на 1 година. :-# Страх ме е да не намеря зайчето удушено... :smt117

Loshotia
05-11-2008, 19:32
Моята се казва Нана- подарък ми е от приятелките ми, чиито имена започват и на двете с "н". Искам съвет да дам да не прекалявате със зелето, че на един приятел му се гътна гадта, защото преяде със зеле...Имаше въпрос за котки. Аз също имам котка(каторак същност) и хич не харесва зайката. Тоест харесва я, но за друго, свалял и е козина, така че виж пред теб как ще се държат котките- не ги пускай свободно, от ръцете ти да гледат зайчето.
Послепис : мойта зайка като беше по- малка също спеше в купичката си за храна.

MoonAngel
05-11-2008, 19:37
И аз имам и голям шишко почти 2 кг. За съжителството не мога да кажа, защото си имам само зайчето.

ang3lch3t0oo
05-19-2008, 12:55
Здравейте отново!
Зайчето ми порасна сега е малка сладка животинка. :lol: Научих го да скача на височина 30 см. :grin: Мноогоо беше сладка като се опитваше да прескача един стол :D А имам един въпрос към вас и ако може и да ми отговорите по-бързичко...Аз имам градинка и оттам откъснах зелена трева...Може ли да я дам на зайчето?Да не би да му стане нещо?А иначе си хапва морковчета,магданоз и там други заленчуци и плодове от градината на баба на село.Тревата трябва ли да стой известно време,за да я дам на зайко? :(

Decu
05-19-2008, 13:28
Аз бях взела едно зайче в нас за ден-два и поразпитах какво може да яде и какво не. Казаха ми, че е много вредно да му се дава зеле, а също така и че няколко резанчета морков на ден са предостатъчни+сухата храна.
А за треволяците не знам..

ang3lch3t0oo
05-20-2008, 20:31
Вашите зайчета колко ядат на ден???Моето е страшно лакомо :D През последните дни обаче яде още повече,да не да му има нещо? :(

Loshotia
05-20-2008, 20:40
Яде от скука, моята е същата. Не се притеснявай за това. Повече суха храна и давай- гранули, семки, сухари. За тревата: на моята по някога и давам, но това е рядко- 1,2 пъти седмично и то по малко.

05-20-2008, 22:36
Може ли да нахраним змята с някое зайче?

ang3lch3t0oo
05-21-2008, 11:55
Яде от скука, моята е същата. Не се притеснявай за това. Повече суха храна и давай- гранули, семки, сухари. За тревата: на моята по някога и давам, но това е рядко- 1,2 пъти седмично и то по малко.

Наистина напоследък не й обръщам много внимание,заради тъпото училище. :(