PDA

View Full Version : help!!!



BigFakeSmile
05-09-2008, 21:35
molq pomognete mi napravo nz ko da praq zna4i az sam vlubena v edno mom4e koeto vidqh predi dva meseca tam nqkade no ne go poznavam mn mn samo sme si pisali po skype a neska se zapoznahme li4no :grin: no vijdam 4e toi e mn nedostapen no ne moga da se otkaja za6toto go obi4am bezumno mn. Mn pati sam plakala za nego a sega re6ih da se borq za da go spe4elq nqkvi saveti kak? razbirate li postoqnno milsq za nego kato go vidq i sarceto mi se sviva. samo da go vidq i mi e dostata4no da sam 6tastliva 3 dena...Sa6to drugiq mi problem e 4e imam fr koito mn me obi4a i nz kak da skasame 6tot ne moga da sam pove4e s nego.......obi4am drug :(

Chacho
05-09-2008, 22:11
Пфф..никога не съм мислил,че ще срещна случай,в който момчето да е първоначално във недостъпната класа.

Сближете се и почни да му споделяш.Много важно е да имате физически контакт.Хващай го за ръката от време на време и в по-редки случаи го прегръщай (внимавай да не злоупотребяваш с това докосване.Трябва да е по-рядко,просто да го предразположиш,после той ще започне да прави настъпвателните действия).Бъди недостъпна толкова,колкото е той и когато си помисли,че започва да те спечелва се отдръпвай.Ако като го прегърнеш се повъзгордее се отдръпни уж за момент,иди и се гушни в някой друг близък приятел.После пак се върни.Нека се бори за теб.Ако все пак нищо не прави,може да го накараш да излезе с теб.

А и за малко да забравя НАЙ-ВАЖНОТО.Грижи се за външния си вид.Обичаме хората да харесват момичето,с което излизаме ;)

Kaos_Urbano
05-10-2008, 00:39
:razz: И моя бившия беше от тия много недостъпните.. и са оказа страшно прост!..
А по темата гледай да не приемаш нещата чак толкова навътре.Това минава и преминава.Още мн други ще срещнеш.Трябва ли да ревеш за някъв при положение,че и приятел си имаш(А като не го искаш,го зарежи)Пък за недостъпния,заеби го!.. :razz:

tsvety_91
05-10-2008, 01:37
С постоянство всичко се постига,но от личен опит ще ти кажа,когато го спечелиш ще разбереш,че не го обичаш така както си си мислела....

hrisiiiiii
05-10-2008, 05:30
Не мислиш ли, че това е само временно влечение, тип "искам те за една нощ"? Щом имаш приятел, остани с него. Той щом е с теб, значи те обича. Не си струва да зарежеш всичко и да се хвърлиш в нещо ново и непознато, още повече НЕСИГУРНО. Казваш, че новият е недостъпен - ами не си длъжна да ходиш след него - така най-много да му вдигнеш още повече акциите. В последно време момчетата са станали доста надути (поне някои де) и просто търсят свалка.. Но от теб зависи всичко, ако си готова да изгубиш всичко, давай напред, може да се получи нещо \:D/ Стискам палци и успех!

fuck_me_pls
05-10-2008, 06:18
Възможно е това да е само временно да си се увлякла по него,а ако някога го имаш да видиш,че не го обичаш така като преди и може да се съжеляваш!Според мен трябва да се опознаете повече,да разбереш повече неща за него..защото така на външен виг може да ти изглежда як,ама от вътре да не бъде твой тип..просто понякога не само външноста е важна!!! :)
А колкото сега до приятеля ти..кажи му истината,че вече не го обичаш..и си разчисти пътя..просто не го заблуждавай..иии така дано да имаш някакъв напредък!!

УспеХххХХ :)