PDA

View Full Version : Яко изгорях,плс хелп!



Ne_Znaesh
05-10-2008, 04:51
Положението е трагично!

Ходих за първи път на солариум преди седмица като продължих да ходя всеки ден. Отношението на персонала в салона беше на ник'во ниво! Нито ми обясниха на колко минути да започна, нито какви продукти да използвам..абе шашава работа! Започнах на 10 мин и последнито пъти ходих за по 15!При условие, че кожата ми е мн бяла и трудно хващам тен, реших че така ще стане по-бързо.Да, ама не! Сега кожата ми гори! Яко червена и най най гадното е, че УЖАСНО много ме сърби!!! Не мога да спя, да стоя от сърбеж. Направо не издържам вече..Мазах се с разни лосиони, глупости нищо не помага!
ПЛС Да се намери някой който да ми каже с какво точно да опитам, за да ми мине по скоро.

mumiikataa
05-10-2008, 06:29
Киселото мляко помага при изгаряния.Пробвай...

EritYy
05-10-2008, 07:45
Мисля че в аптеката ще ти дадат най-добър съвет ... и другия път когато решиш да отидеш на солариум попитай ти 1-ва ,защото те така няма да ти кажат :wink:

mumiikataa
05-10-2008, 08:02
аз като изгоря от слънцето и като ида да си купя нещо за изгаряне въобще не помага както ми помага киселото мляко...аммм и още нещо.Не се къпи с много топла вода,защото ще те боли/пари още повече.пробвай с киселото мляко,ще подейства!

hottie
05-10-2008, 09:35
купи си Дефламол от аптеката!

i'm so excited!
05-10-2008, 09:38
или фенистил. за алергични уртикарии го ползвах, за да ми облекчи сърбежа, но в листовката пише, че може да се използва и при по-леки изгаряния.
бях си изгорила ужасно много пръста с цигара имах 4мм. мехур, намазах го 2-3 пъти и мина:)

zvezdichkaaa
05-10-2008, 12:01
Еее горките ние със i'm so excited! и аз съм с ортикария.Иначе може би кисело мляко или попитай за нещо в аптеката и стискай зъби,колкото повече го мислиш,толкова повече ще те сърби.