PDA

View Full Version : тренировка



teameous
05-10-2008, 06:57
zdr neka vi opi6a trenirovkata si ako moje kajete si mnenieto dali e dobra ,mislq 4e mi sa izostava6ti grupi gardi i biceps.
vtornik-gardi,biceps
4etvartak-grab,triceps
sabota- ramene,kraka
dali ako sloja o6te 1 den trenirovka moje li pak da e gardi i biceps\
est 6te go da ima raztoqnie m/y tqh,i 1den 6te treniram gorna 4as dr den dolna 4as na gardite, a za biceps 6te si pravq i v 2ta dena edni i sa6ti uprajneniq.Kajete si mnenieto :D

Sashakiss
05-10-2008, 17:37
Прави гърди и бицепс два пъти седмично само ако са изостанали спрямо останалите мускулни групи. В противен случай - на четвъртия ден прави кардио. Ако искаш пък бицарите ти да растат, шокирай ги като правиш различни упражнения всяка тренировка.
Разбира се, за баниците има 1-2 незаменими упражнения като бицепсовото сгъване. Тях не ги пипай. Заменяй тези с дъмбелите - например веднъж направи концентрирано сгъване, а другия път последователно сгъване...

zoben_pitbul
05-13-2008, 18:53
Саша е прав,само ще добавя-гърдите може да тренираш два пъти седмично,но ако не си напреднал(а предполагам не си :D )не ти препоръчвам да правиш същото за бицепсите-много лесно се претренират.Просто каго тренираш бицепс го удряй много здраво,тренировката му трябва да е интензивна,със средни тежести и стриктно изпълнение.Колкото до гърдите-там силата играе доста по-голяма роля,тренирай ги с 6-8 повторения в избутващите движения(вдигане от лег,полулег и т.н.) и 8-12 при другите(кофички,флайс,крос увър,т.н.).Ако ще ги минаваш два пъти седмично може единия път примерно да дадеш предимство на полулега,а другия път-на равния или обратен лег в тренировката.

05-14-2008, 07:24
Ponedelnik-gardi
Vtornik-ramo
kurvi i kulturizam samo
4etvartak racete,petak krakata
koito ne trenira da mu qde glavata

badju1
05-14-2008, 12:35
Ponedelnik-gardi
Vtornik-ramo
kurvi i kulturizam samo
4etvartak racete,petak krakata
koito ne trenira da mu qde glavata
:o правилно