PDA

View Full Version : Когато няма друг изход?



mechtaq_za_teb
05-10-2008, 07:13
Не мога повече!Незнам вече аз ли съм,не съм ли?!Този човек ме промени толкова много!Всички тези чувства,които пазя към него ми тежат и искам да му кажа за тях,но ме спира това,че няма да стане нищо!Или ще ми се изсмее!Всичко се превърна в един вечен кръговрат.Скарваме се,минава малко време и пак се започва.Но сега е най-гадно... :( Не искам да обяснявам цялата история.Искам просто съвет.Дори да знаете какъв ще е изхода,бихте ли си признали чувствата към този човек,за да ви олекне? :(

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:20
Никога не можеш да бъдеш сигурна какъв ще бъде изхода (резултата).Винаги има надежда и шанс..за това по-добре му кажи ..пък може и да имаш успех :) .

Pliok0019
05-10-2008, 07:20
Имах един момент, в който бях ужасно влюбена в един човек... Но нямаше как да му кажа, понеже ми е най-добрия приятел. Можех да го загубя окончателно. Така и не се реших, но сега не съжалявам. А ти... ако мислиш, че по-късно ще съжаляваш, ако не си го направила - действай :)

И...шанс винаги има.

MartyParty
05-10-2008, 08:00
Не виждам причина да не му кажеш.

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 08:05
Попадала съм и на други твои теми, затова мога да заключа, че с този човек, след толкова канения да стане нещо, накрая нищо няма да стане. Кажи му. Ако те отреже, повече не давай никакви надежди на сърцето си, че може да стане нещо. Не искам да съм груба, но ако постоянно започваш по мъничко да се надяваш, после всеки път се разочароваш отново и отново, ще заприличаш на емоционален парцал. Най-добре след това да загърбиш всичко. Прави различни неща, дори такива, които не ти се нравят, просто се върни към своя нормален начин на живот - живот на младо и жизнено момиче!

MaLkaTa_LaDy
05-10-2008, 08:14
Попадала съм и на други твои теми, затова мога да заключа, че с този човек, след толкова канения да стане нещо, накрая нищо няма да стане. Кажи му. Ако те отреже, повече не давай никакви надежди на сърцето си, че може да стане нещо. Не искам да съм груба, но ако постоянно започваш по мъничко да се надяваш, после всеки път се разочароваш отново и отново, ще заприличаш на емоционален парцал. Най-добре след това да загърбиш всичко. Прави различни неща, дори такива, които не ти се нравят, просто се върни към своя нормален начин на живот - живот на младо и жизнено момиче!
+1
Но пък не ми става ясно, защо до толкова трябва да се променяш заради него? Разбирам харесваш го много ама тва не е причина, пък и така както казваш, дали вече незнаеш тва ти ли си, изглежда много стряскащо.

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 08:20
Еми кажи му бе, девойке.. К'во чакаш немога да разбера..

mechtaq_za_teb
05-10-2008, 08:36
Дори да звучи супер банално,колебая се,защото много ме е наранявал.Но пък съм сигурна,че ме обичаше...но сега може би не е така.Вярно е,че и аз не му показвам по никакъв начин чувства,но той е много странен.Един път се държи страхотно,а има моменти,когато е нетърпим.
Променила съм се,да.Аз не го харесвам.Обичам си го.

TheMaggie
05-10-2008, 08:38
Ауе,май и ти не знаеш к'во искаш..?! Първо си изясни пък после питай.

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 08:48
Дори да звучи супер банално,колебая се,защото много ме е наранявал.Но пък съм сигурна,че ме обичаше...но сега може би не е така.Вярно е,че и аз не му показвам по никакъв начин чувства,но той е много странен.Един път се държи страхотно,а има моменти,когато е нетърпим.
Променила съм се,да.Аз не го харесвам.Обичам си го.

Това "Обичам си го" защо ли не ми вдъхва дълбока вяра? :? Наранявал те е, направил те е на парцал, а ти го обичаш?! Ти не обичаш него, влюбена си в някакъв "негов" нереален образ, който си си съчинила в главата си и който допълваш с добрите му постъпки, а го предпазваш от лоши характеристики...
Защо просто не говориш с него да се изясните? Или имаш намерение цял живот да креташ на едно място, без да имаш доблест да се изправиш срещу проблемите в живота си?

vesinka91
05-10-2008, 08:50
Никога не можеш да бъдеш сигурна какъв ще бъде изхода (резултата).Винаги има надежда и шанс..за това по-добре му кажи ..пък може и да имаш успех :) .
+1

iiirish
05-10-2008, 09:20
ако тези чувства са отдавна и наистина ми тежат... да, бих! дори и само за това да ми олекне на душата и да ми падне товара, който ме души. моят съвет само е когато му казваш за чувствата си накрая да завършиш със това, че не очакваш нищо, а целта ти е била да му кажеш просто ей така всичко. така един вид отстъпваш със достойнство

bqsna_teenagerka
05-10-2008, 10:04
Тези чувства ще те побъркат. Трябва да ги излееш! Кажи му..а пък каквото ще да става! Той ако е свестен ще те изслуша и последното,което ще направи е да ти се изсмее! А пък ако ти се изсмее.. след време ще разбереш,че не си залсужжава въобще за него и ще го забравиш ;)

evelinka1122
05-10-2008, 10:23
най-добре е да му кажеш :) ще ти олекне.... да не ти пука че ще ти откаже или че ще ти се изсмее, нали си опитала! :)

nicolepcd
05-10-2008, 13:29
Аз пък не бих му казала... първо, че не си сигурна, че пак няма да те нарани, като ти се подиграе... второ, че не си сигурна, че още те обича... Ако си от смелите - опитай :)

alex_devv
05-10-2008, 17:30
има друг вход