PDA

View Full Version : светът откача



maharbal
05-10-2008, 07:41
zdr.predi malko bqh s edni priqteli... Edin ot tqh si haresva edno momiche ama mesto da se dyrji milo s neq... toi samo se zaqjda s neq,tormozi q,udrq q i tem podobni. Nali dyrtite ora vikat che ako nqkoe momche odari momiche nachi go haresva... E tva ne moga da go razbera... Kato haresvash nqkoe momiche bydi mil s neq za kvo trqbva da q udrq...

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:43
Емм то в днешно време е така не се знае кое е любов..Според мене наистина ако я хар. траа да се държи мило с нея ,да не я удря и т.н,но явно той така показва любовта си кой знае :-D

maharbal
05-10-2008, 07:45
Емм то в днешно време е така не се знае кое е любов..Според мене наистина ако я хар. траа да се държи мило с нея ,да не я удря и т.н,но явно той така показва любовта си кой знае :-D
ema az ne govora konkretno za nego :D mai sichki taka izrazqvat liubovta si... :D imam v predvit v tineidjyrskata vyzrast...

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:47
Емм то в днешно време е така не се знае кое е любов..Според мене наистина ако я хар. траа да се държи мило с нея ,да не я удря и т.н,но явно той така показва любовта си кой знае :-D
ema az ne govora konkretno za nego :D mai sichki taka izrazqvat liubovta si... :D imam v predvit v tineidjyrskata vyzrast...

Ем аз не мисля така..имам фр които показват любовта си много по различно без бой и т.н :D
Но пък един мои фр само удряше гаджето си и казва че я обича..после и тя почна да го удря абе нз..няя думи за някой хора!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 07:49
Грубиян !

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 07:50
Деца...

MartyParty
05-10-2008, 07:55
Ми на тебе не ти ли се е случвало да не можеш да кажеш на някого че го харесваши да гепиш една лопата 8-)

maharbal
05-10-2008, 08:04
Ми на тебе не ти ли се е случвало да не можеш да кажеш на някого че го харесваши да гепиш една лопата 8-)
e tva pa s lopatata e basi typoto... :-x
emi da ne mi se e sluchvalo... sega si haresvam endo strahotno momiche... i tq si znae... kvo tolkova... Nqma losho da si haresvash nqkoq, dori i da ne i kajesh pone ne trqbva kat nqkoi idioti da sa pravat na grubiani s neq... ili bydi mil s neq ili si trai...

MartyParty
05-10-2008, 08:06
Ми браво на тебе!Сега някаква реклама ли си правиш тука?

maharbal
05-10-2008, 08:08
Ми браво на тебе!Сега някаква реклама ли си правиш тука?

of nikva reklama ne prava... prosto ne mislq che kato haresvash nqkoe momiche trqbva da si grub s neq... tochno obratnoto

MaLkaTa_LaDy
05-10-2008, 08:08
Уоу аз не съм чувала за такива дет показват любовта си с бой, ама до къде стигна света... :razz:

vesinka91
05-10-2008, 08:10
Mi i az mislq 4e trq se darji milo s neq makar 4e s biv6iq mi priqtel dokato hodihme postoqnno se biehme :D i celuvame nqkvo divo se hapehme vob6te ne6to smeseno boi s lubov :D koeto e zabavno no nemislq 4e v1v vsqka vryzka trq da e taka i nemislq 4e taka se zapo4va vryzka :)

MartyParty
05-10-2008, 08:11
Разбрахме това.Не е нужно да правш цяла тема.На всички ни е известно ,че това са детски неща.Не си открил Америка,по-скоро част от нея. :-o

fuck_me_pls
05-10-2008, 08:12
Уоу аз не съм чувала за такива дет показват любовта си с бой, ама до къде стигна света... :razz:

Ooo ти няма да чуеш.....Ще ги видиш

psihqsala
05-10-2008, 08:12
Ми да,... и аз като бях 5ти клас нещата седяха така.. спокойно,рано или късно акъла на един човек му идва... стига да не е някой ретард ахаха :) Като порастнете, светът няма да е такъв. :P

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 08:14
Тея детски номера ги правех в 1-2 клас...

maharbal
05-10-2008, 08:17
Ми да,... и аз като бях 5ти клас нещата седяха така.. спокойно,рано или късно акъла на един човек му идва... стига да не е някой ретард ахаха :) Като порастнете, светът няма да е такъв. :P

haha nqmah rpedvit petoklasnici :razz: Dosta po-golqm e i za tva mislq che adski typo :razz:

i_hate_you_but_i_love_you
05-10-2008, 11:06
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

mir4ovski
05-10-2008, 11:18
mi na4o toq tvoq priqtel da e na 10 slu4aino??? kato bqh vtori klas edno mom4e ot moq klas adski me haresvashe i po toq povod ritna edna vrata i mi spuka glavata na 3 mesta..prosto oshte ne mu e do6ul akala v glavata i tva shte stane....

evelinka1122
05-10-2008, 11:22
:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: мм да доста е тъпичко да показваш обичта си по този начин :lol: :lol: :lol: :shock: :shock:

ludo_momiche
05-10-2008, 11:30
О.о да,като бях по-малка толкова много разсъждавах върху този въпрос,но за нещатие до ден днешен не мога да си дам точен отговор. Наистина е страшно "на къде върви света'...не е най-добрия начин да впечатлиш едно момиче,(пък и човек като цяло), като се държиш грубо и снизходително към някой,трябва малко повече уважение и толерантност към личността. Ама какво да се прави,така и ще продължи тоя ,за който говориш,да се държи...

Sladinka_f
05-10-2008, 11:38
Т'ва е въпрос на възпитание...

ludo_momiche
05-10-2008, 11:46
Има нещо такова,но също така важни са и средата,вкоято се движиш и характера на човека,в конкретния случай.

maharbal
05-10-2008, 12:16
mi na4o toq tvoq priqtel da e na 10 slu4aino??? kato bqh vtori klas edno mom4e ot moq klas adski me haresvashe i po toq povod ritna edna vrata i mi spuka glavata na 3 mesta..prosto oshte ne mu e do6ul akala v glavata i tva shte stane....

hah ne na 16 e :D znam che nqkoi po malki tochno taka se dyrjat s momicheto koeto haresvat,ama mi stana stranno che i toi se dyrji taka :D Se pak ne e malyk :razz:

mir4ovski
05-10-2008, 12:20
mi na4o toq tvoq priqtel da e na 10 slu4aino??? kato bqh vtori klas edno mom4e ot moq klas adski me haresvashe i po toq povod ritna edna vrata i mi spuka glavata na 3 mesta..prosto oshte ne mu e do6ul akala v glavata i tva shte stane....

hah ne na 16 e :D znam che nqkoi po malki tochno taka se dyrjat s momicheto koeto haresvat,ama mi stana stranno che i toi se dyrji taka :D Se pak ne e malyk :razz:
mi na 16 e dosta stranno...obiknovenno do taq vazrast mom4etat go nadska4at tva..ama nz.. :?

MiMcHeToOo
05-10-2008, 12:29
zdr.predi malko bqh s edni priqteli... Edin ot tqh si haresva edno momiche ama mesto da se dyrji milo s neq... toi samo se zaqjda s neq,tormozi q,udrq q i tem podobni. Nali dyrtite ora vikat che ako nqkoe momche odari momiche nachi go haresva... E tva ne moga da go razbera... Kato haresvash nqkoe momiche bydi mil s neq za kvo trqbva da q udrq...

Щото е дечко, затова го прави. Да му писне на човек начи...

nicolepcd
05-10-2008, 13:24
Еми всичко е обяснимо, ама да я удря не e... :?