PDA

View Full Version : Групата Good Charlotte.



BOOK_FAN
05-10-2008, 08:49
Харесвате ли групата Good Charlotte или просто слушали ли сте някои техни песни?Аз ги обожавам,но не съм най-голямата им фенка!Ако ги харесвате напишете и кой най-много ви харесва от групата!На мен ми харесват близнаците! :) :) 8)

prettyIdeath
05-10-2008, 09:01
Да слушам ги, въпреки че не са стила който аз слушам. Възхищавам им се на Джоел и Бенджи Мадън (близнаците), че са създали бандата, защото наистина е много добра и прави много успешни песни. Освен близнаците ме кефи и Били Мартин..
Това е.. :)

Alcohooligan
05-10-2008, 09:32
Суп3рРрР сЪъЪъ [!] :dD :PpPpPPpP~~

xXxScreamxXx
05-10-2008, 09:36
ем... аз мн мн не ги слушам , даже хи4 ... ама имат някои хубави песни ;)

LINKNOT
05-10-2008, 09:44
Радват. Песните им стават за купони,само дето на мен много бързо ми омръзнаха. :( и все пак .... :)

Disrespect
05-10-2008, 10:14
Радват. Песните им стават за купони,само дето на мен много бързо ми омръзнаха. :( и все пак .... :)

Кланям се пред теб, велики метъле!

Beatifica
05-10-2008, 10:55
Лайна. (:

Pedigree
05-10-2008, 10:57
Не ми харесват.

LINKNOT
05-10-2008, 10:57
Радват. Песните им стават за купони,само дето на мен много бързо ми омръзнаха. :( и все пак .... :)

Кланям се пред теб, велики метъле!

Покажи ми мнението,в което съм писала "Аз съм метълка". :smt104 :smt017 :smt075

Disrespect
05-10-2008, 11:15
Радват. Песните им стават за купони,само дето на мен много бързо ми омръзнаха. :( и все пак .... :)

Кланям се пред теб, велики метъле!

Покажи ми мнението,в което съм писала "Аз съм метълка". :smt104 :smt017 :smt075


Пълно е с позьори,които се обличат така за слава и само претендират,че слушат дадената музика,а всъщност хабер си нямат за какво става въпрос ... Говоря за хора,които познавам и са наистина смешни,тай че няма как да разбереш какво имам в предвид... То даже тва не е и твоя работа и няма смисъл да се дискутира. Аз вече си изказах мнението. :wink:

Ето тук добре се описваш ;)

LINKNOT
05-10-2008, 11:40
Радват. Песните им стават за купони,само дето на мен много бързо ми омръзнаха. :( и все пак .... :)

Кланям се пред теб, велики метъле!

Покажи ми мнението,в което съм писала "Аз съм метълка". :smt104 :smt017 :smt075


Пълно е с позьори,които се обличат така за слава и само претендират,че слушат дадената музика,а всъщност хабер си нямат за какво става въпрос ... Говоря за хора,които познавам и са наистина смешни,тай че няма как да разбереш какво имам в предвид... То даже тва не е и твоя работа и няма смисъл да се дискутира. Аз вече си изказах мнението. :wink:

Ето тук добре се описваш ;)

Тай ли? Явно ти ме познаваш много добре и знаеш всичко за музиката,която слушам :smt119 :D ... Говорех за хора,които се имат за МЕТЪЛИ и ПЪНКАРИ,а аз не съм от тях и ти не можа да го докажеш,защото не съм изказвала такова мнение за СЕБЕ СИ. :-) Защо вместо да висиш във форума и да се чудиш с кого да се заяждаш не свършиш нещо полезно. :)

Disrespect
05-10-2008, 12:33
Ами достатъчно знам за музиката, която харесваш. И предполагам не се обличаш като фешънче? Кецки, мецки, ранички, нали? Е, именно те са позьорчетата и ти се причисляваш към тях.

LINKNOT
05-10-2008, 13:04
Ами достатъчно знам за музиката, която харесваш. И предполагам не се обличаш като фешънче? Кецки, мецки, ранички, нали? Е, именно те са позьорчетата и ти се причисляваш към тях.

Не мисля,че знаеш достатъчно за музиката,която харесвам,но все пак може да споделиш впечатлениета си. :) Да,не си падам до последните тенденции в модата.Обличам се спортно и удобно,както на мен ми харесва,но това не включва блузи на любими групи,черен грим,боядисани гребени и т.н. Често нося и розови дрехи,защото мисля,че цветът ми отива.


Пълно е с позьори,които се обличат така за слава и само претендират,че слушат дадената музика,а всъщност хабер си нямат за какво става въпрос.

Аз не се обличам като метълка или пънкарка.Стилът ми,доколкото имам такъв изобщо,не е заради одобрернието на останалите.Достатъчно съм изкрейзнала,за да изляза и по пижами в центъра на града без да ми пука как ще ме гледат хората. :D Не съм позьорка и не имитирам никого. Не се придържам към някакви норми,които да ме определят като почитателка на еди кое си съсловие,в случая метъли и пънкари.

Ellie
05-10-2008, 16:55
тъпи са

lsd43
05-10-2008, 17:00
Crab

angeldust92
05-11-2008, 09:06
ммм мн ме радват..песните ми харесват...а джоел :mrgreen: