PDA

View Full Version : Аз..той..и пънк



alehole
05-10-2008, 09:10
ЗДР ! КАК СЕ СТАВА ПЪНКАРКА?? ( бляя не го мисля наистина) Такам момчето което харесвам е металист,пънкар......Аз нямам простив двата стила .. харесвам ги .. метъла повече..стиловете на обличане и държанието на такива хора ме кефят .. нО момчето не иска да излезем защото мисли че аз не харесвам подобни неща което не е така и се опитах да му кажа .. а и не разбирам защо трябва да има такова разделение .. аз слушам Аврил..Линкин Парк .. Еванесънс .. Лорди.. имам още много любими .. Незнам какво да правя ? Сега харесвам го доо поолуда :) и той не е безразличен .. но сега защо се дърпа .. :( какво да правя ? Аз почти не разбирам от Пънк какво да направя поне да го впечатля за неговия стил ? Тцц или мнение защо като ме харесва го е страх да излезем като вижда колко съм хлътнала ?

iiirish
05-10-2008, 09:17
това какви стилове музика слушате не е повод за разделение. не мисля, че заради него сега трябва да облечеш черните дрехи. просто му обръщай внимание, покани го да излезете, бъди настоятелна. накрая той ще разбере, че постъпва глупаво

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 09:22
пънкар = идиот - човек слушашт слаба фалшива музика под звуците на барабани и малко китари ... примери са : Good Charlote , Simple Plan, Blink 182 и сякфи подобни глупости :) момчето както казах е идиот :) твърдя го без да го познавам :) всички са еднакви :D :D

MaLkaTa_LaDy
05-10-2008, 09:25
Ами щом го харесваш, му покажи, че не ти пука дали е метъл или какъвто и да е. Намекни му го. Предполагам, че трябва да разбере ако е свестен. Но лично мое мнение е, че не трябва да се променяш заради него и както каза и anito.sl да носиш черни дрехи. Успех! :)

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 09:59
@SmiLeHappyEnjoyMyPaiN : можеш поне да напишеш правилно името на групата : Good Charlotte :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 10:01
Аз ходя с момче, което се води "метъл", 2-мата ми най-добри приятели са метъли, най-добрата ми приятелка и гаджето й, с което също сме гъсти, слушат такава музика. Аз също не отричам, че я предпочитам, но в същото време никога не съм се отказала и от другите стилове музика (освен може би поп-фолка) и 100% не съм метълка. За какво го казвам ли? Не е нужно да си метъл/пънкар/хейтър/емо, за да имаш такива приятели.

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 10:03
Яко... :smt002 :smt002

TellMeYourName
05-10-2008, 10:46
Пънк викаш,ама слуша blink 182,Simple plan и т.н. ?! :razz:

BigFakeSmile
05-10-2008, 10:50
xax evala 4e slu6a6 Avril! :) a za tova trqbva da go hvane6 6tom e punkar4e davai momi4e ti si!6te se opita6 da mu pokaje6 4e ti haresva negoviq stil 4e taka se otli4ava i e razli4en a ti qvno si pada6 po takiva mom4eta :grin: ako i s tva ne stane zemi da se obli4a6 malko po-taka nosi kecove :D ot tva se zapo4va

punkarkata
05-10-2008, 10:56
ako mislete 4e blink182 i taka natatuk sa punk prostooo... :lol: :lol: :lol:
punkut istinskiqt punk sa, 6ti kaja nqkolko grupi: Ramones, Sex pistols, The clash, NOFX, the offspring, The exploited i taka natatuk
bg punk grupi sa koko6a glava i plastic bo..

nicolepcd
05-10-2008, 13:41
Болна тема ми е музиката... Не мога да ти помогна :? Но щом той се дърпа, изглежда нещо го спира... Мисля, че ако един човек има нещо повече от симпатии към друг, музиката би останала на по - заден план :)

Empowered
05-10-2008, 13:45
Болна тема ми е музиката... Не мога да ти помогна :? Но щом той се дърпа, изглежда нещо го спира... Мисля, че ако един човек има нещо повече от симпатии към друг, музиката би останала на по - заден план :)
Agree :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:05
музиката говори мн за 1 човек и неговите интереси ... според мен причината не е само този пънк " стил " ... трябва да е много тъп да постави въпроса по този начин ... лично за мен музиката има голямо значние ... не деля хората много дръзко, но съм я използвам да разкарам хора, които ми носят главоболия ... мисля, че трябва да се престрашиш и да говориш с него ... но мисля, че просто ти е казъл да го оставиш ... увери се , за да не съжаляваш

ziky
05-10-2008, 15:17
Зн ли кво се прави в случая?Не се занимаваш с глупости....момчета на секи ъгъл...тва да не е тролей да тичаш след него..като не иска да излезнете недей да му се молиш...Бъди такава каквато си и не позволявай нещо което е временно и с неясен край да те промени по начин , по който трябва да си за да бъдеш харесана!

alehole
05-10-2008, 15:47
Зн ли кво се прави в случая?Не се занимаваш с глупости....момчета на секи ъгъл...тва да не е тролей да тичаш след него..като не иска да излезнете недей да му се молиш...Бъди такава каквато си и не позволявай нещо което е временно и с неясен край да те промени по начин , по който трябва да си за да бъдеш харесана!
Neiskam da se otkazvam ot nego :?

ziky
05-10-2008, 15:49
Зн ли кво се прави в случая?Не се занимаваш с глупости....момчета на секи ъгъл...тва да не е тролей да тичаш след него..като не иска да излезнете недей да му се молиш...Бъди такава каквато си и не позволявай нещо което е временно и с неясен край да те промени по начин , по който трябва да си за да бъдеш харесана!
Neiskam da se otkazvam ot nego :?


Тва не е предпоставка за няква промяна ... ти утре ако се влюбиш в чалгар кво фешънка ли ше ставаш или ше си топираш косата?! :-o

alehole
05-10-2008, 15:53
Зн ли кво се прави в случая?Не се занимаваш с глупости....момчета на секи ъгъл...тва да не е тролей да тичаш след него..като не иска да излезнете недей да му се молиш...Бъди такава каквато си и не позволявай нещо което е временно и с неясен край да те промени по начин , по който трябва да си за да бъдеш харесана!
Neiskam da se otkazvam ot nego :?


Тва не е предпоставка за няква промяна ... ти утре ако се влюбиш в чалгар кво фешънка ли ше ставаш или ше си топираш косата?! :-o
Tccc mn qsno che nqma .. nqmam namerenie da stavam dryga !!! da se promenqm zaradi nego prosto iskam da me opoznae kakvato sum si i da me haresa .. vaprosa mi be6e zashto li se otdrupva :( i mi kazva che misli che nqma da go haresam

ziky
05-10-2008, 15:55
Зн ли кво се прави в случая?Не се занимаваш с глупости....момчета на секи ъгъл...тва да не е тролей да тичаш след него..като не иска да излезнете недей да му се молиш...Бъди такава каквато си и не позволявай нещо което е временно и с неясен край да те промени по начин , по който трябва да си за да бъдеш харесана!
Neiskam da se otkazvam ot nego :?


Тва не е предпоставка за няква промяна ... ти утре ако се влюбиш в чалгар кво фешънка ли ше ставаш или ше си топираш косата?! :-o
Tccc mn qsno che nqma .. nqmam namerenie da stavam dryga !!! da se promenqm zaradi nego prosto iskam da me opoznae kakvato sum si i da me haresa .. vaprosa mi be6e zashto li se otdrupva :( i mi kazva che misli che nqma da go haresam


Знаеш ли има и друг варянт!Честно си го признавам с откровение!
Случвало ми се е дадено момиче да ме хареса и понеже вече е изтъркано по еидн и същи начин да я отрязваш просто и казваш че няма да те хареса сещаш ли се?А пък и може да има нещо което наистина да не ти хареса в него и просто да не иска да се излага момчето....всеки има своите тайни и начини на подход...

alehole
05-10-2008, 15:58
Зн ли кво се прави в случая?Не се занимаваш с глупости....момчета на секи ъгъл...тва да не е тролей да тичаш след него..като не иска да излезнете недей да му се молиш...Бъди такава каквато си и не позволявай нещо което е временно и с неясен край да те промени по начин , по който трябва да си за да бъдеш харесана!
Neiskam da se otkazvam ot nego :?


Тва не е предпоставка за няква промяна ... ти утре ако се влюбиш в чалгар кво фешънка ли ше ставаш или ше си топираш косата?! :-o
Tccc mn qsno che nqma .. nqmam namerenie da stavam dryga !!! da se promenqm zaradi nego prosto iskam da me opoznae kakvato sum si i da me haresa .. vaprosa mi be6e zashto li se otdrupva :( i mi kazva che misli che nqma da go haresam


Знаеш ли има и друг варянт!Честно си го признавам с откровение!
Случвало ми се е дадено момиче да ме хареса и понеже вече е изтъркано по еидн и същи начин да я отрязваш просто и казваш че няма да те хареса сещаш ли се?А пък и може да има нещо което наистина да не ти хареса в него и просто да не иска да се излага момчето....всеки има своите тайни и начини на подход...
E to e tfa .. dvete vazmojnosti samo te .. ili naistina ne me haresva i se opitva da go kaje po dryg nachin ili pravi neshto koi znae kakvo tolko che ne iska da razbera i da se zanimavam s nego :-o Off :?

ziky
05-10-2008, 16:01
Зн ли кво се прави в случая?Не се занимаваш с глупости....момчета на секи ъгъл...тва да не е тролей да тичаш след него..като не иска да излезнете недей да му се молиш...Бъди такава каквато си и не позволявай нещо което е временно и с неясен край да те промени по начин , по който трябва да си за да бъдеш харесана!
Neiskam da se otkazvam ot nego :?


Тва не е предпоставка за няква промяна ... ти утре ако се влюбиш в чалгар кво фешънка ли ше ставаш или ше си топираш косата?! :-o
Tccc mn qsno che nqma .. nqmam namerenie da stavam dryga !!! da se promenqm zaradi nego prosto iskam da me opoznae kakvato sum si i da me haresa .. vaprosa mi be6e zashto li se otdrupva :( i mi kazva che misli che nqma da go haresam


Знаеш ли има и друг варянт!Честно си го признавам с откровение!
Случвало ми се е дадено момиче да ме хареса и понеже вече е изтъркано по еидн и същи начин да я отрязваш просто и казваш че няма да те хареса сещаш ли се?А пък и може да има нещо което наистина да не ти хареса в него и просто да не иска да се излага момчето....всеки има своите тайни и начини на подход...
E to e tfa .. dvete vazmojnosti samo te .. ili naistina ne me haresva i se opitva da go kaje po dryg nachin ili pravi neshto koi znae kakvo tolko che ne iska da razbera i da se zanimavam s nego :-o Off :?


Ми явно трябва да се ориентираш на друго място с друг човек...такъв който харесва твоя стил музика да речеме и имате общи неща относно ежедневието и приятелите ви.След момче и тролей не се тича след 5 минути идва друг...гаранция че не познаваш само едно момче...а и незнаеш какво те чака и с кой ще се запозанеш :)
Успех :)

alehole
05-10-2008, 16:04
Haha e da razbira se ama prosto go iskam :D Shte vidq kvo she stane :P

ziky
05-10-2008, 16:05
Haha e da razbira se ama prosto go iskam :D Shte vidq kvo she stane :P

Е и аз искам мн неща ама.. няма :D Само ние си пишеме тука :d
Успех се пак де :)

alehole
05-10-2008, 16:08
Haha e da razbira se ama prosto go iskam :D Shte vidq kvo she stane :P

Е и аз искам мн неща ама.. няма :D Само ние си пишеме тука :d
Успех се пак де :)
Abe she se borq :D Mi pisheme si kat nqma dr :P Mersi za yspeha ;]

ziky
05-10-2008, 16:16
Haha e da razbira se ama prosto go iskam :D Shte vidq kvo she stane :P

Е и аз искам мн неща ама.. няма :D Само ние си пишеме тука :d
Успех се пак де :)
Abe she se borq :D Mi pisheme si kat nqma dr :P Mersi za yspeha ;]

Не се е сбъднал за да ми благодариш аз само го пожелах :)

alehole
05-10-2008, 16:19
Axx ne spori :D Kazah MERSI zashtoto blagodarq che mi go pojelavash

JoeBanana
05-10-2008, 16:20
ми с оня богатия кво стана ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

alehole
05-10-2008, 16:26
ми с оня богатия кво стана ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
Towa e toi be ! (idiot) i se razkarai s tupite se mneniq ebati pisha tuka za pomosht a ti se podigravash i zaqjdash na seki ne mi pishii poveche :o :x :?

JoeBanana
05-10-2008, 16:33
питах съвсем добронамерено, ноооо след като ще го раздаваш тежкарски..... http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

пожелавам ти да тръгнете ииииии да те зарежеhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

чауз

alehole
05-10-2008, 16:35
питах съвсем добронамерено, ноооо след като ще го раздаваш тежкарски..... http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

пожелавам ти да тръгнете ииииии да те зарежеhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

чауз
Tccctctc kakvo mojeshe da se ochakva ot TEB !!!! navsqkade gledam mneniqta ti i :-s ili se podigravash ili osmivash ili se zaqjdash .. ne me interesuva mnenieto ti .. i ne kazvai che si trugnal suvsem dobronamereno i sam znaesh che ne e taka #-o

ici_pi4a
08-06-2008, 16:58
mi lubimata mi punk grupa e offspring vsi4kite im pesni ina4e drugi grupi koito haresvam sa nirvana i prodigy za men tva sa edinstvenite i nepovtorimi grupi NIRVANA PRODIGY OFFSPRING :)

Sofff
08-06-2008, 17:01
пънкар = идиот - човек слушашт слаба фалшива музика под звуците на барабани и малко китари ... примери са : Good Charlote , Simple Plan, Blink 182 и сякфи подобни глупости :) момчето както казах е идиот :) твърдя го без да го познавам :) всички са еднакви :D :D
ама и ти колко си тъъъъъъъъъъъъъъъп бати злето :razz:

balu4ka
08-06-2008, 17:09
какво да кажа !!!Мразя хората,който се правят на някакви други за да се харесат!! :? :? :? :? Бъди себе си бе моме!!!мом4ето може би те избягва с основание...кат гледам кви неща...бру6толевиш!!Ако 4овек те оби4а,ще те оби4а такъв какъвто си !! :shock: :?

dreaml1nd_
08-06-2008, 17:34
И това ли вече е пречка... [-X

Love0nlyMyself
08-06-2008, 18:18
Болна тема ми е музиката... Не мога да ти помогна :? Но щом той се дърпа, изглежда нещо го спира... Мисля, че ако един човек има нещо повече от симпатии към друг, музиката би останала на по - заден план :)
Agree :)



\:D/

MartyParty
08-06-2008, 18:31
пънкар = идиот - човек слушашт слаба фалшива музика под звуците на барабани и малко китари ... примери са : Good Charlote , Simple Plan, Blink 182 и сякфи подобни глупости :) момчето както казах е идиот :) твърдя го без да го познавам :) всички са еднакви :D :D
:shock: Готова съм да те убия за тези думи...Мъжко ли си,женско ли си-отиваш в газова камера или в най-близкия лагер на смъртта. :shock:
Иначе TSOL,NOFX,Alkaline trio,Crossing point,Guns on the Roof не са лоши,Discipline,The Rabble,War of Ages..Почти 99% сигурна съм обаче ,че няма да ти харесат.
Най-важното е да разбереш,че ако той не техаресва може да си измисли хиляди причини да те отреже-музикаа е една от най-тъпите.Не можеш да харесваш само един вид музика и да отказваш да чуеш друго-това те прави музикален инвалид.Може пък просто да не те харесва,не е последен на земята...Нали? :lol:

Nefarian
08-06-2008, 18:33
Hardcore Punk + Millencollin + Rise Against

Bubles
08-06-2008, 18:41
пънкар = идиот - човек слушашт слаба фалшива музика под звуците на барабани и малко китари ... примери са : Good Charlote , Simple Plan, Blink 182 и сякфи подобни глупости :) момчето както казах е идиот :) твърдя го без да го познавам :) всички са еднакви :D :D

FUCK YOU!!! :-x :-x
явно си ебаси музикалния инвалид! бегай да си слушаш тъпата чалга! и за всички които твърдяха че Simple Plan и Blink 182 не са пънк стил да кажа че стила с точност се нарича поп пънк!!
а по темата: ако имаш някой приятел близък с него го помоли да подхвърли някоя друга добра дума за теб и за стила ти :) ако нямаш се опитай да говориш с него за музика и такива неща за да му покажеш че не си някоя заблудена чалгарка...

BaiToq
08-06-2008, 18:55
Слушай Азис.
Той е рокаджия.

Pliok0019
08-06-2008, 19:01
Пича си е поредната българска поза. И иска гадже като него...Да покаже, че е тру. Ти реши дали искаш да бъдеш псевдофенка и гадже на комплексар.

Andreev
08-06-2008, 19:02
симпъл план и там блинк минк са супер емовски изпълнители, пънк е - Райз Ъгейнст, Д Рамоунс, Д Кежълтийс, Д Секси Пистолс, Д Клаш и още много ама тея емовци да ги наричате пънкари айде моля ви са

Seducti0n
08-06-2008, 19:07
Не се насилвай да харесваш нещо, само за да направиш на някого впечатление или да се издигнеш в очите му.
Едва ли сте си симпатични един на друг, само заради стилът музика....

Qnchety
08-06-2008, 19:11
Кажи му "Аз няма нищо против стила ти и съм готова да съм с тебе. Но ако вместо да излизаш с мен предпочиташ да стоиш вкъщи и да слушаш Simple Plan, Avril и т.н. се махай от тука и пойче да не си се появил пред мене"
:D Поне аз така бих му казала де.

UNrealPoWeR
08-06-2008, 19:13
пънкар = идиот - човек слушашт слаба фалшива музика под звуците на барабани и малко китари ... примери са : Good Charlote , Simple Plan, Blink 182 и сякфи подобни глупости :) момчето както казах е идиот :) твърдя го без да го познавам :) всички са еднакви :D :D
:shock: Готова съм да те убия за тези думи...Мъжко ли си,женско ли си-отиваш в газова камера или в най-близкия лагер на смъртта. :shock:
Иначе TSOL,NOFX,Alkaline trio,Crossing point,Guns on the Roof не са лоши,Discipline,The Rabble,War of Ages..Почти 99% сигурна съм обаче ,че няма да ти харесат.
Най-важното е да разбереш,че ако той не техаресва може да си измисли хиляди причини да те отреже-музикаа е една от най-тъпите.Не можеш да харесваш само един вид музика и да отказваш да чуеш друго-това те прави музикален инвалид.Може пък просто да не те харесва,не е последен на земята...Нали? :lol:


САМО Bijelo Dugme завинаги ;) те са върха... А по темата не я четох щот е тъпа :lol:

trayana
08-06-2008, 20:23
АвРиЛ е НаЙ-яКЪтЪЪЪ я Ни Ми Я УбИжДЪИтЕ!
Хахаха базикам се!Не можеш просто ей така да назубриш малко за пънка и да му го изрецитираш!Най-малкото той евентуално ще хареса момиче,което просто се прави на много знаещо пред него!Аз лично не го одобрявам!

OpenedSky
08-06-2008, 20:51
Am stilovete muzika ne bi trqbvalo da vi razdeli4avata... prosto ne govorete za tova (sig sum 4e ima i za kvo dr da si govorite ;) ) a za6to go e strah da se vidite ?! ami moje bi se pritesnqva... samata az mn se pritesnqvam kogato se sre6tam s 4ovek ot drugiq pol (osobenno ako si padam po nego xD ) taka 4e spox !

gabiloveth
08-06-2008, 22:18
Просто настоявай да излезете.Мисля,че стиловете са глупаво нещо.Какво значение има ка се облича един или каква музика слуша друг.Просто бъди себе си.Покани го да излезете зе да те опознае такава каквато си.Недей да се променяш заради него. :)

Vikitooo
08-06-2008, 22:23
Не смятам, че музиката и стила на обличане е причина за такова "дърпане" от негова страна. Просто не виждам това да е мотива. И все пак ако е така, той е длъжен да те приеме такава каквото СИ! Не би трябвало да се променяш заради нечии интереси! :)

ExTaSy__BaBy <3
08-06-2008, 22:50
Хаха кой е тоя..може ли да ме запознаеш :oops: xD Мн харесвам пънкари :-) Но да не се отплесвам-стани пънкарка!!!Сериозно не го изпускай тва момче!!!Вземи си 1 верига за дънките,1 гривна с шипове и си направи 1 лилав и 1 зелен кичур на косата и си готова 8-)

djfly
08-06-2008, 22:53
Човека спи с барабана..

Iowa
08-07-2008, 03:10
боже, кфи са тия глупости, ще ставаш пънкарка? О__О
сериозно, тва е най-тъпото нещо, което съм чувала.
защо трябва да се променяш заради някой? бъди себе си!

аз кфо като ходя с пънк, да не би и аз да съм пънкарка?
нищо общо..
по стилове на музика и обличане, двамата сме напълно различни, ама кфо? тва не ни пречи да сме заедно.
даже както най-добрата ми приятелка казва: "вие двамата сте толкова различни, и това ви прави толкова перфектни един за друг"

покажи му истинската си самоличност, покажи му че го харесваш такъв какъво си е. а ако той не харесва начина ти на живот, зарежи го.
за да си с някой, той трябва да те оценява като човек.
и да се промениш заради момче е абсурдно.


и още нещо относно пънка като стил..
то не е само да си направиш шарена косата и да си я дигнеш на горе, да си сложиш нашивки на панталоните и да носиш кубинки..
не е важно как изглеждаш или как се обличаш, важно е начинът по който мислиш и гледаш на живота, нещо от което ти определено си много далеч.




:( потресена съм сериозно.. бах ти детските идиотщини.

psychopath
08-07-2008, 05:46
ахахаха аз пък съм скин,пънк,метъл,чалгар,трав естит,гей,фашист,игленик,ка феварка.... 8-)


пс- не прави простотии
ебати как изпростяхте

AnzaRe
08-07-2008, 06:48
Има много риби в морето .!

radito0
08-16-2008, 18:07
пънкар = идиот - човек слушашт слаба фалшива музика под звуците на барабани и малко китари ... примери са : Good Charlote , Simple Plan, Blink 182 и сякфи подобни глупости :) момчето както казах е идиот :) твърдя го без да го познавам :) всички са еднакви :D :D

o0o0 q odi se zavri v nekoq dupka be tupak , ti si idiot !!
AaAaA sega po temata , ako ti e kazal 4e smqta 4e nqma da go haresa6 ili ne6ty takova dokaji mu 4e go haresva6, pogovori s nego , no ako toi produljava da ovurta go zareji , qvno ne te haresva i nqma smisul da go moli6 ;)

MiMcHeToOo
08-16-2008, 18:10
Абе, моме, ти сигурна ли си, че тва не му е само оправдание и, че просто не те харесва? 8-) Дано не съм права...

evelinka1122
08-16-2008, 18:13
Абе, моме, ти сигурна ли си, че тва не му е само оправдание и, че просто не те харесва? 8-) Дано не съм права...
точно това си мислех.....

buns_
08-16-2008, 18:35
симпъл план и там блинк минк са супер емовски изпълнители, пънк е - Райз Ъгейнст, Д Рамоунс, Д Кежълтийс, Д Секси Пистолс, Д Клаш и още много ама тея емовци да ги наричате пънкари айде моля ви са
ми то бате щом Аврил е "пънк" ебали го, то всичко мое да е квот си искат

xxXroshawkaXxx
08-16-2008, 18:48
Покажи му че и ти харесваш такава музика каквато и той... ;) Пък ако има чувства това не би трябвало да има значение за него...! :?

miss_asi
08-16-2008, 18:51
За мене няя смисъл каква музика слуша гаджето ми(момчето което харесвам).Защо тряя да се намесва музиката изобщо?!?

Isabelle
08-16-2008, 19:39
drypni si last.fm i tam ima po janrove cykvash pynk i 6te ti izlqzat
makar 4e mi se struva typo da prosly6a6 punk zaradi nego.. ama tvoi izbor
p.s. sry za latinicata ama kirilicata se bygna :?

Labogzer
08-23-2008, 09:00
vie ako 4uete hardcora 6te umrete! no az predimno go izbrah zardi ritama i melodiqta no su6to taka nqma zadaljava6to da si oble4en edi kak si!predi slu6ah rap i tva mi povliq na stiula momi4eta koito haresvam a sega sum bez problemi!tak 4e nai dobre mu kaji 4e ne slu6a6 takava muzika no nego mnogo go haresva6 i tva e!

paranoia
08-23-2008, 09:12
ako mislete 4e blink182 i taka natatuk sa punk prostooo... :lol: :lol: :lol:
punkut istinskiqt punk sa, 6ti kaja nqkolko grupi: Ramones, Sex pistols, The clash, NOFX, the offspring, The exploited i taka natatuk
bg punk grupi sa koko6a glava i plastic bo..Същия коментар мислех да напиша

alehole
08-24-2008, 10:29
Хора,айде да прекратиме темичката ми,стара е и вече си оправих проблемите с него,разбира се не ходим дори и не сме излизали,но си намерих едно свестно момче,с което сме си с различни вкусове,стилове и т.н. но се разбираме идеално и искам да съм с него :) Не би трябвало различията да са пречка,за да бъдат двама човека заедно,а мисля че за онова момче беше пречка.Все едно сега съм щастлива :) Айде успех на всички

RoCkSpOt
08-24-2008, 10:37
За мене пънка е умряла музика.... :-o Сичко др слушам най-вече метъл но пънк (puke) :?

mhmhmhmhm
08-24-2008, 11:06
той е глупав,а ти си 2 пъти повече

alehole
08-24-2008, 11:34
той е глупав,а ти си 2 пъти повече
Благодаря за оценката,а ти трябва да си 3 пъти по-глупава и от мене и от него взети заедно,че да ми го казваш това ! И казах темата е приключена не ми давайте повече мнения!!!!!!!!!!!!

(тъпачка)