PDA

View Full Version : Манипулативен и импулсивен



GetNasty
05-10-2008, 10:03
Напоследък много хора ми казват, че съм манипулативна и импулсивна и аз адски много се дразня, защото когато ги попитам в какъв смисъл го казват - добър или лош, и всички ми отговарят, че не знаят. Според Вас добре ли е човек да е с тези качества и по този начин лесно да успява в живота, или е по-добре да си по-незаинтригуван от нищо и да ти е все тая дали ще си сам зад някаква идея или с още 10 човека поддържници? Мерси много за мненията..ако има такива 8-)

Loshotia
05-10-2008, 10:22
На мен ако ми кажат, че съм манипулативна ще се сдухам

Seducti0n
05-10-2008, 10:58
Доста относително е в дадени ситуации може да помага, в други да пречи. :)

GetNasty
05-10-2008, 11:24
На мен ако ми кажат, че съм манипулативна ще се сдухам на мен като ми го казват от части ми става яко, защото знаеш, че в много случаи можеш да имаш крайната дума. :)

Shadow_Walker
05-10-2008, 11:30
да си импулсивен - това значи че даваш воля на чувствата си.въпреки че в някои случаи не е особено полезно.така че..
по-скоро нито добро нито лошо значение.
да си манипулативен... ъъм... значи, че манипулираш хората.което не е хубаво.това вече е в лош смисъл.

SINDEL
05-10-2008, 11:40
Като ти кажат, 4е си манипулативен... добър смисъл няма.
Ина4е импулсивността за мен е положително ка4ество, така 4е с това не бих имала проблем :-o

RoyTheReaper
05-10-2008, 11:58
Двете неща са различни.

Импулсивността понякога помага, понякога пречи.

Манипулативността доста отблъсква околните. Затова по-скоро са ти го казали в лош смисъл. ;)