PDA

View Full Version : Към момчетата (и моля, без женски да се правят на интересни)



MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 10:08
Това е първата ми анкета, която пускам, затова се надявам всичко да стане ок. :oops:
Въпросът ми е е ясен: Момчета, обичате ли плюшени играчки? Въпросът ми е породен от това, че в една друга тема се случи да имаме малък спор с 1-2 момичета за това дали плюшената играчка е подходящ подарък за момче.
Е, вие сте. Чакам мнения. :)

Между другото, съжалявам, ако съм се отнесла малко пренебрежително към момичетата, но много се дразня в тема, където пише "За момчетата" да са отговорили повече момичета... Не харесвам този принцип на нежния пол "На всяка манджа - мерудия", макар че си признавам, че и аз понякога проявявам този порок. :oops:

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 10:14
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 10:34
Ще ми се да виждах дали наистина само момчета гласуват "За" или "Против", за да съм напълно наясно дали само моите познати и близки-момчета са по-недоразвити емоционално. :?

TellMeYourName
05-10-2008, 10:37
Ако момиче ми я подари,нормано ще реагирам,но ако ми я подари някой приятел хмм нямам идея 8-) Гласувам "да" :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 10:46
Все пак, лично за себе си бих се радвала тук-там някой да се обоснове защо е гласувал "Да". :-o

hahavteen
05-10-2008, 11:01
Според мен не е удачен подарък за момче(то и за момиче не винаги е ама айде..) но ако промерно обожава лъвове и му подариш плюшка лъвче може и да се зарадва... :-o

П.П.: Не съм гласувала.

mir4ovski
05-10-2008, 11:21
mi az si msile 4e ne e uda4en podaruk..zavisi si ot 4oveka de no vse pak mom4etata ne se kefqt osobeno na plu6kite

VerryBerry
05-10-2008, 11:24
Аз пък съм на мнението,че плюшката е готин подарък,но си зависи от момчето-има и такива които не харесват такъв тип играчки :)

maharbal
05-10-2008, 12:46
wow tva e mnogo obshto... Zavisi kvi sa vi otnosheniqta i kakvo e samoto momche.Naprimer da podarish pliushena igrashka na nqkoi gothic tui sha e basi obidata za nego :razz: osven ako ne e pliushen cherep ili neshto ot goticheskiq stil... Ako ste gadjeta za momchetata poprincip nqma znachenie kakyv e podaryka... Pliushena igrashka ili neshto dr... namq znachenie vajnoto e da mu napomnq za tebe. Ako naistina te obicha shte se zaradva i samo na 'obicham te' i celuvka :-P

P.S.glasuvah s DA

Chipsan
05-10-2008, 13:15
ми...и на мен са ми подарявали мече(преди много време) и още си го пазя :D

ludo_momiche
05-10-2008, 13:23
Ми аз например основно съм фенка на плюшките мечета, защото те ми дават най-голям емоционален заряд и ако някой реши да ми подарява нещо такова, то най-добре то да е мечка. Не съм подаряввала такова нещу на момче,но ако го направя ще е по-скоро ,заради шегата, отколкото за нещо друго. Не смятам,че е недопустимо да се подари играчка на момче,но все пак определено не е най-удачно като разопаковаш и да видиш уши на заек или пък костенурка например!!!

Neon Black
05-10-2008, 13:57
Това обаче жените са изключително племе. Като напишеш, че не им искаш мнението, те се надпреварват да ти го дават.

По темата - естествено, че не. Два пъти са ми подарявали, и двата пъти прашасват в един забравен ъгъл на една забравена стая. Както жените не биха се зарадвали (говорим в общия случай, не ми пускайте тъпото "не ни слагай всички под общ знаменател", че ми писна на оная работа) на огромен меч, хубава футболна топка или бутилка скъпо уиски, така и ние не се кефим на мечета, кукли, разни джунджурийки-бижута и т.н. и т.н.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:07
честно казано предпочитам някакъв парфюм или нещо металко 8-)

babity
05-10-2008, 14:07
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...

Абсолютно вярно! :grin:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:09
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...

Абсолютно вярно! :grin:

не съм съгласен ... подаръка трябва да е удачен ... по тази логика, какъвто и боклук вземем става за подарък ...

hahavteen
05-10-2008, 14:10
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...

Абсолютно вярно! :grin:

Изобщо не съм съгласна :? Като ще правиш нещо прави го както трябва а не колкото да отбиеш номера. След като си решил да подаряваш постарай се да намериш нещо което ще се хареса иначе какъв е смисъла..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:11
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...

Абсолютно вярно! :grin:

Изобщо не съм съгласна :? Като ще правиш нещо прави го както трябва а не колкото да отбиеш номера. След като си решил да подаряваш постарай се да намериш нещо което ще се хареса иначе какъв е смисъла..


точно !!! мога да купя 3 чифта чорапа за 1 лев и да ги подаря на приятелката си с която ходя примерно 1 месец ... Как ще се почувства ?

hahavteen
05-10-2008, 14:15
точно !!! мога да купя 3 чифта чорапа за 1 лев и да ги подаря на приятелката си с която ходя примерно 1 месец ... Как ще се почувства ?

Упс изпратили сме си коментарите по едно и също време иначе щях просто да кажа че съм съгласна с тебе.Прав си :)

ziky
05-10-2008, 15:05
Ако момчето е свестно ще го оцени като жест...важен е жеста запомни това..няма значение какво колко е голямо или за колко пари е едно нещо..важен е жеста и начина както и повода (че дори и без повод) чрез който е предоставено на човека..
Да , удачен подарък е ! Аз харесвам мечки :)

Lost_Kiss
05-10-2008, 15:11
Аз мисля, че не.. На момиче по може да се подари играчка ама на момче... :? :? нещо не се връзва..

CucAgMuH
05-10-2008, 15:36
Мен са ми подарявали плюшен розов заек. Като се замисля, това ми е единственият подарък за последните 5-6 години... Носех си го с мен навсякъде. Отивам на работа, седям пред блесналите десетина екрана и си го забучвам между тях. Ходех си и на кафе с него. Къпахме се заедно с този плюшен заек(почна да си губи цвета и затова вече не го правя :) ). Де факто това беше най-добрият ми приятел след като се разделихме с голямата ми "любов". Сега на този плюшен заек съм му отделил една цяла стая в апартамента ми - само леглото и той :-({|=

Така че... дайте ми плюшки на мен :smt001 няма да станат зян

ПС. Преди месец си се разхождам аз с една мацка... и тя ме завлича в магазин за плюшени играчки. Гледам аз - на един рафт си седи самотно плюшено мече, на което видимо ръцете не са му съразмерни(после се оказа че и краката не са), едното му ухо стръчи, другото е клепнало... все едно беше преживяло двете световни войни наведнъж... Ами - купих си го. Стана ми едно жално за него... сега понякога си го нося закачено за чантата на лаптопа ми...

ludo_momiche
05-10-2008, 16:03
Долу-горе схващам,ама от другата страна сори,че не мога да се задълбоча в сантименталната ти история. Как се е стигнало до там,че една плюшена играчка да е най-добрия ти приятел? Надявам се този коментар да съдържа поне малко ирония.... :(

eXciTeD
05-10-2008, 16:51
Момче съм, ако момичето значи нещо за мен, тая играчка просто ще ми е като сувенир който ще ми напомня за нея, не е неподходящо... но ако група приятели ми подарят мечо пух държащ буркан мед ще си помисля, че се ебават с мене :D Не е неподходящ, по скоро крайно зависим от случая и човека подарък ;)

babity
05-10-2008, 16:55
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...

Абсолютно вярно! :grin:

Изобщо не съм съгласна :? Като ще правиш нещо прави го както трябва а не колкото да отбиеш номера. След като си решил да подаряваш постарай се да намериш нещо което ще се хареса иначе какъв е смисъла..

Еми аз го казвам, защото не съм материалист. Като знам колко са сантиментални момчетата и само броят дните до важната дата... смятай. То и аз даже забравям, к'во остава за него... :? Така че и 3 чорапа да ми подари пак ще се радвам, че се е сетил и ме е уважил!

VinDiesel
05-10-2008, 17:00
Не

hahavteen
05-10-2008, 17:05
Еми аз го казвам, защото не съм материалист. Като знам колко са сантиментални момчетата и само броят дните до важната дата... смятай. То и аз даже забравям, к'во остава за него... :? Така че и 3 чорапа да ми подари пак ще се радвам, че се е сетил и ме е уважил!

Ако ще са чорапи поне да са розови или със Спонджбоб 8-)

Мисълта ми е че каквото и да подари важно е да знам че е помислил за МЕН като го е купувал и ми е взел точно това защото е сметнал че ще се хареса на МЕН... Бившия ми приятел примерно за всеки празник ми подаряваше червени рози. Е хубаво първия път мн се зарадвах и след това по заобиколен начин му казах че не харесвам червени рози. Втория път пак прекрасен букет ЧЕРВЕНИ рози. Пак обясних че не ми допадат но той за 2 години и половина не се научи че не ми харесват и всеки път се дразнех защото ми ставаше ясно че ми подарява букета само за да отбие номера а не за да ме зарадва :?

CucAgMuH
05-10-2008, 17:54
Как се е стигнало до там,че една плюшена играчка да е най-добрия ти приятел?

Лоша и дълга поредица от правилни за дългосроното и неправилни за краткосрочното ми съществуване такова решения :) Даже се получава като дълъг и скучен оффтопик...

Бях решил че ситуацията в която се намирам е крайно неблагоприятна за мен и е време да започна на чисто. Един хубав есенен ден обявих на родителите си че заминавам - не съм много сигурен къде и за колко. Дори не си спомням за къде бях тръгнал да пътувам... органите на реда вежливо ме събудиха на гара Бургас. Слязох, огледах се. Вдигнах рамене, запалих си цигара и си казах: "Където - там... все едно". Намерих си скапана квартира, няк`ва работа. След няколко дена ми беше съобщено че са започнати дела срещу мен за възвръщане на имуществото, което ми е било дадено от родителите ми. Бях лишен от наследство. И от правото да напускам страната. Пак вдигнах рамене. Запалих си още една цигара по този повод.

Междувременно се запознах с "голямата любов" :-({|= Да, ама видиш ли, нейното гадже не може да е работник... Окей, т`ва да е проблема. Напуснах си старата работа(така и не съм сигурен какво правихме там точно :lol: освен че обеснявахме колко ни е тежко и искаме да се прибираме вече, че не се издържа...) Отивам аз да кандидатствам за "системен администратор" :grin: . Шефа вика: "Каква квалификация имаш?" пък аз му отговарям: "Квали-какво?!?". Поогледа ме малко острани и каза: "Стаааш. За пробен период, меееен. Адското лице...гх гх гх гх"(гх гх гх - това му е смеха... :lol: ). После се оказа че съм най-компетентния кадър наоколо, така че бързо се издигнах с йерархията... Мацката доволна - и аз доволен. Обаче тя иска да ходи по ресторанти. От онези скъпите. Лошо. Аз съм прост системен админ, няма пари... Тук изскачам с логичното: "Ще работим двойно, ще получаваме двойно." Проблема беше решен. Бачках по 16-20 часа дневно, без съботи и недели. Понякога сливах дните. Понякога колегите ме покриваха за да излизам с "любовта"(благодарим за което). Логично, парите отново започнаха да не стигат по едно време. Обаче батко ти сисадмина е отворено копеле. Започнах да работя като за трима(общо работата се извършваше от около 10-12 човека). Аз бачках на две смени, извършвайки работата на трима. Идилията беше пълна. Получих си статуетката "Sys of the year"(сисадмин на годината). :evil:

Междувременно бяха минали около 8-9 месеца от заминаването ми в които не се бях чувал с родителите си или си приятелите си. Липса на време и желание. Обадиха ми се(родителите ми) че баба ми била много зле, и лекарите вече я били отписали. Ако съм имал възможност - да се прибера зашото тя питала за мен - къде съм... кофти тръп. Лепнах да се прибирам. Горката жена е починала половин час преди да пристигна в града... Изправила се в леглото, питала: "Къде е Ники...", те и казали че пристигам след малко, да си почива... тя легнала и дотам...

Говорих с родителите си тогава... бях напълно реабилитиран - наследство, каквото имах преди пак ми беше върнато... запорите върху банковите ми сметки паднаха. Върнах се в Бургас единствено заради "любовта". Работех само на една смяна - заради доброто старо време. Просто ми харесваше да стоим с колегите и да обсъждаме кои от нас може по-бързо д напише скрипт за еди какво си, после да извъртим темата че със скрипт не става хубаво, ама виж - ако минем на фортран ще е перфектно... или нещо от сорта. След около месец и половина два напуснах изцяло, по настояване на "любовта" ми... :( Дойде лято. А там е Бургас(ffs). Тя искала да работи на морето(оу май факин` год). Предложих и да си изчисли какви пари ще изкара за цялото лято, да и ги дам двойно и вместо да роаботи да си обикаляме из България на почивка - където си поиска. Отказа подари ми плюшеният заек... да съм си го гушкал докато нея я нямало. Отиде да си работи на морето... Когато отивах при нея пискаше че съм и пречел да работи(омг, аз просто си стоях в един ъгъл там скатан и си я гледах). Айе, алрайт... Помоли ме ако може да не я притеснявам докато работи, защото щели да я уволнят... Обеща че ще ми се обади когато можем да се видим. Накара ме да обещая че ще съм търпелив и ще я чакам. Аз не обичам да обещавам(кажа ли нещо - значи възнамерявам да го направя... обещаването е идиотски акт да подчертаеш това), обаче го направих.

Стоях и я чаках. Един месец. Беше в пъти по-зле отколкото когато работех за трима. После не издържах и й звъннах. Вдигна ми скандал...(била на работа, аз как съм можел). Седнах си на задника. Изкарах още месец, месец и половина. Реших пак да й звънна. Грешка, дююд, този номер не съществува. Реших да я потърся. Отново грешка дююд, тя вече не живее там. Реших да потърся по ЕГН... Грешка дююд, това ЕГН е на момиче което е умряло преди около 10 години. Какво доказателство имам за съществуването й ли? Розов плюшен заек.

Къде ти отидоха приятелите, дююд? Няма ги, останаха в родният град. Нямаш ли нови приятели в Бургас, дююд? Нямах време от "любов". Що сега не си намериш приятели, дююд? Пътувам прекалено често, пак нямам време.

ПС. Съжелявам за дългото идиостко обяснение, но сега поне не изглеждам странно че си имам плюшка за най-добър приятел и си спя заедно с него :smt003

ППС. Да, подарявайте плюшки на момчетата, ако сметните че ще го оценят...(и ще си го гушкат докаот ви няма) :oops:

st1ka
05-10-2008, 18:25
Щом е от сърце няма значение какъв е подаръка...

ludo_momiche
05-10-2008, 18:55
Ами..CucAgMuH,благодаря за този дълъг и обстоятелствен отговр ,но честно казано друг път ще го дочета. :D

ludo_momiche
05-10-2008, 18:57
Всъщност сега като хвърлих още няколко погледа ми се струва по-нормално. Не знаех за уникалната сила на плюшките, явно добре въздействат на хората ...и на мен са ми помагали,но вече естествено не съм привързана толкова към подобни неща. :-)

light111
05-10-2008, 19:06
да :)

Shadow_Walker
05-10-2008, 19:18
ако някой/я ми подари плюшена играчка ще и/му се изсмея...
не, естествено.

Pesh0
05-10-2008, 19:29
Момче съм, ако момичето значи нещо за мен, тая играчка просто ще ми е като сувенир който ще ми напомня за нея, не е неподходящо... но ако група приятели ми подарят мечо пух държащ буркан мед ще си помисля, че се ебават с мене :D Не е неподходящ, по скоро крайно зависим от случая и човека подарък ;)
Напълно съм съгласен

Qnchety
05-10-2008, 20:15
Плюшена играчка(особено мече) е мн романтичен и сладък подарък. Направо не разбирам как някои момчета не им харесва да им подаряват плюшени играчки. :grin:

Lost_Kiss
05-10-2008, 20:29
Как се е стигнало до там,че една плюшена играчка да е най-добрия ти приятел?

Лоша и дълга поредица от правилни за дългосроното и неправилни за краткосрочното ми съществуване такова решения :) Даже се получава като дълъг и скучен оффтопик...

Бях решил че ситуацията в която се намирам е крайно неблагоприятна за мен и е време да започна на чисто. Един хубав есенен ден обявих на родителите си че заминавам - не съм много сигурен къде и за колко. Дори не си спомням за къде бях тръгнал да пътувам... органите на реда вежливо ме събудиха на гара Бургас. Слязох, огледах се. Вдигнах рамене, запалих си цигара и си казах: "Където - там... все едно". Намерих си скапана квартира, няк`ва работа. След няколко дена ми беше съобщено че са започнати дела срещу мен за възвръщане на имуществото, което ми е било дадено от родителите ми. Бях лишен от наследство. И от правото да напускам страната. Пак вдигнах рамене. Запалих си още една цигара по този повод.

Междувременно се запознах с "голямата любов" :-({|= Да, ама видиш ли, нейното гадже не може да е работник... Окей, т`ва да е проблема. Напуснах си старата работа(така и не съм сигурен какво правихме там точно :lol: освен че обеснявахме колко ни е тежко и искаме да се прибираме вече, че не се издържа...) Отивам аз да кандидатствам за "системен администратор" :grin: . Шефа вика: "Каква квалификация имаш?" пък аз му отговарям: "Квали-какво?!?". Поогледа ме малко острани и каза: "Стаааш. За пробен период, меееен. Адското лице...гх гх гх гх"(гх гх гх - това му е смеха... :lol: ). После се оказа че съм най-компетентния кадър наоколо, така че бързо се издигнах с йерархията... Мацката доволна - и аз доволен. Обаче тя иска да ходи по ресторанти. От онези скъпите. Лошо. Аз съм прост системен админ, няма пари... Тук изскачам с логичното: "Ще работим двойно, ще получаваме двойно." Проблема беше решен. Бачках по 16-20 часа дневно, без съботи и недели. Понякога сливах дните. Понякога колегите ме покриваха за да излизам с "любовта"(благодарим за което). Логично, парите отново започнаха да не стигат по едно време. Обаче батко ти сисадмина е отворено копеле. Започнах да работя като за трима(общо работата се извършваше от около 10-12 човека). Аз бачках на две смени, извършвайки работата на трима. Идилията беше пълна. Получих си статуетката "Sys of the year"(сисадмин на годината). :evil:

Междувременно бяха минали около 8-9 месеца от заминаването ми в които не се бях чувал с родителите си или си приятелите си. Липса на време и желание. Обадиха ми се(родителите ми) че баба ми била много зле, и лекарите вече я били отписали. Ако съм имал възможност - да се прибера зашото тя питала за мен - къде съм... кофти тръп. Лепнах да се прибирам. Горката жена е починала половин час преди да пристигна в града... Изправила се в леглото, питала: "Къде е Ники...", те и казали че пристигам след малко, да си почива... тя легнала и дотам...

Говорих с родителите си тогава... бях напълно реабилитиран - наследство, каквото имах преди пак ми беше върнато... запорите върху банковите ми сметки паднаха. Върнах се в Бургас единствено заради "любовта". Работех само на една смяна - заради доброто старо време. Просто ми харесваше да стоим с колегите и да обсъждаме кои от нас може по-бързо д напише скрипт за еди какво си, после да извъртим темата че със скрипт не става хубаво, ама виж - ако минем на фортран ще е перфектно... или нещо от сорта. След около месец и половина два напуснах изцяло, по настояване на "любовта" ми... :( Дойде лято. А там е Бургас(ffs). Тя искала да работи на морето(оу май факин` год). Предложих и да си изчисли какви пари ще изкара за цялото лято, да и ги дам двойно и вместо да роаботи да си обикаляме из България на почивка - където си поиска. Отказа подари ми плюшеният заек... да съм си го гушкал докато нея я нямало. Отиде да си работи на морето... Когато отивах при нея пискаше че съм и пречел да работи(омг, аз просто си стоях в един ъгъл там скатан и си я гледах). Айе, алрайт... Помоли ме ако може да не я притеснявам докато работи, защото щели да я уволнят... Обеща че ще ми се обади когато можем да се видим. Накара ме да обещая че ще съм търпелив и ще я чакам. Аз не обичам да обещавам(кажа ли нещо - значи възнамерявам да го направя... обещаването е идиотски акт да подчертаеш това), обаче го направих.

Стоях и я чаках. Един месец. Беше в пъти по-зле отколкото когато работех за трима. После не издържах и й звъннах. Вдигна ми скандал...(била на работа, аз как съм можел). Седнах си на задника. Изкарах още месец, месец и половина. Реших пак да й звънна. Грешка, дююд, този номер не съществува. Реших да я потърся. Отново грешка дююд, тя вече не живее там. Реших да потърся по ЕГН... Грешка дююд, това ЕГН е на момиче което е умряло преди около 10 години. Какво доказателство имам за съществуването й ли? Розов плюшен заек.

Къде ти отидоха приятелите, дююд? Няма ги, останаха в родният град. Нямаш ли нови приятели в Бургас, дююд? Нямах време от "любов". Що сега не си намериш приятели, дююд? Пътувам прекалено често, пак нямам време.

ПС. Съжелявам за дългото идиостко обяснение, но сега поне не изглеждам странно че си имам плюшка за най-добър приятел и си спя заедно с него :smt003

ППС. Да, подарявайте плюшки на момчетата, ако сметните че ще го оценят...(и ще си го гушкат докаот ви няма) :oops:

:cry: :cry: :cry: :cry: Това е много кофти ... Много ме е яд... Когато видя такива хора като тебе, които толкова много да се жертват и да датат, а накрая нищо да не получат... Ето това е скапания несправедлив живот... Че трябва да си гаден за да успяваш ли!? ... Че добрите печелят само в приказките... Нека по нататък ти провърви... Много ме трогна историята ти , честно !

1nnocenT
05-10-2008, 20:30
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...+1

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-11-2008, 17:56
Как се е стигнало до там,че една плюшена играчка да е най-добрия ти приятел?

Лоша и дълга поредица от правилни за дългосроното и неправилни за краткосрочното ми съществуване такова решения :) Даже се получава като дълъг и скучен оффтопик...

Бях решил че ситуацията в която се намирам е крайно неблагоприятна за мен и е време да започна на чисто. Един хубав есенен ден обявих на родителите си че заминавам - не съм много сигурен къде и за колко. Дори не си спомням за къде бях тръгнал да пътувам... органите на реда вежливо ме събудиха на гара Бургас. Слязох, огледах се. Вдигнах рамене, запалих си цигара и си казах: "Където - там... все едно". Намерих си скапана квартира, няк`ва работа. След няколко дена ми беше съобщено че са започнати дела срещу мен за възвръщане на имуществото, което ми е било дадено от родителите ми. Бях лишен от наследство. И от правото да напускам страната. Пак вдигнах рамене. Запалих си още една цигара по този повод.

Междувременно се запознах с "голямата любов" :-({|= Да, ама видиш ли, нейното гадже не може да е работник... Окей, т`ва да е проблема. Напуснах си старата работа(така и не съм сигурен какво правихме там точно :lol: освен че обеснявахме колко ни е тежко и искаме да се прибираме вече, че не се издържа...) Отивам аз да кандидатствам за "системен администратор" :grin: . Шефа вика: "Каква квалификация имаш?" пък аз му отговарям: "Квали-какво?!?". Поогледа ме малко острани и каза: "Стаааш. За пробен период, меееен. Адското лице...гх гх гх гх"(гх гх гх - това му е смеха... :lol: ). После се оказа че съм най-компетентния кадър наоколо, така че бързо се издигнах с йерархията... Мацката доволна - и аз доволен. Обаче тя иска да ходи по ресторанти. От онези скъпите. Лошо. Аз съм прост системен админ, няма пари... Тук изскачам с логичното: "Ще работим двойно, ще получаваме двойно." Проблема беше решен. Бачках по 16-20 часа дневно, без съботи и недели. Понякога сливах дните. Понякога колегите ме покриваха за да излизам с "любовта"(благодарим за което). Логично, парите отново започнаха да не стигат по едно време. Обаче батко ти сисадмина е отворено копеле. Започнах да работя като за трима(общо работата се извършваше от около 10-12 човека). Аз бачках на две смени, извършвайки работата на трима. Идилията беше пълна. Получих си статуетката "Sys of the year"(сисадмин на годината). :evil:

Междувременно бяха минали около 8-9 месеца от заминаването ми в които не се бях чувал с родителите си или си приятелите си. Липса на време и желание. Обадиха ми се(родителите ми) че баба ми била много зле, и лекарите вече я били отписали. Ако съм имал възможност - да се прибера зашото тя питала за мен - къде съм... кофти тръп. Лепнах да се прибирам. Горката жена е починала половин час преди да пристигна в града... Изправила се в леглото, питала: "Къде е Ники...", те и казали че пристигам след малко, да си почива... тя легнала и дотам...

Говорих с родителите си тогава... бях напълно реабилитиран - наследство, каквото имах преди пак ми беше върнато... запорите върху банковите ми сметки паднаха. Върнах се в Бургас единствено заради "любовта". Работех само на една смяна - заради доброто старо време. Просто ми харесваше да стоим с колегите и да обсъждаме кои от нас може по-бързо д напише скрипт за еди какво си, после да извъртим темата че със скрипт не става хубаво, ама виж - ако минем на фортран ще е перфектно... или нещо от сорта. След около месец и половина два напуснах изцяло, по настояване на "любовта" ми... :( Дойде лято. А там е Бургас(ffs). Тя искала да работи на морето(оу май факин` год). Предложих и да си изчисли какви пари ще изкара за цялото лято, да и ги дам двойно и вместо да роаботи да си обикаляме из България на почивка - където си поиска. Отказа подари ми плюшеният заек... да съм си го гушкал докато нея я нямало. Отиде да си работи на морето... Когато отивах при нея пискаше че съм и пречел да работи(омг, аз просто си стоях в един ъгъл там скатан и си я гледах). Айе, алрайт... Помоли ме ако може да не я притеснявам докато работи, защото щели да я уволнят... Обеща че ще ми се обади когато можем да се видим. Накара ме да обещая че ще съм търпелив и ще я чакам. Аз не обичам да обещавам(кажа ли нещо - значи възнамерявам да го направя... обещаването е идиотски акт да подчертаеш това), обаче го направих.

Стоях и я чаках. Един месец. Беше в пъти по-зле отколкото когато работех за трима. После не издържах и й звъннах. Вдигна ми скандал...(била на работа, аз как съм можел). Седнах си на задника. Изкарах още месец, месец и половина. Реших пак да й звънна. Грешка, дююд, този номер не съществува. Реших да я потърся. Отново грешка дююд, тя вече не живее там. Реших да потърся по ЕГН... Грешка дююд, това ЕГН е на момиче което е умряло преди около 10 години. Какво доказателство имам за съществуването й ли? Розов плюшен заек.

Къде ти отидоха приятелите, дююд? Няма ги, останаха в родният град. Нямаш ли нови приятели в Бургас, дююд? Нямах време от "любов". Що сега не си намериш приятели, дююд? Пътувам прекалено често, пак нямам време.

ПС. Съжелявам за дългото идиостко обяснение, но сега поне не изглеждам странно че си имам плюшка за най-добър приятел и си спя заедно с него :smt003

ППС. Да, подарявайте плюшки на момчетата, ако сметните че ще го оценят...(и ще си го гушкат докаот ви няма) :oops:

Една много красива, макар и тъжна история... Докато четях, най-много ме стопли фактът, че нито за миг не каза "прецаках се!" и не започна да се самосъжаляваш. :)
Изводът от целия този разказ? То ти го каза: Подарявайте плюшени играчки на близките си, независимо дали са от мъжки, или женски пол, ако знаете, че този жест би означавал много за тях! А и каквото и да си говорим, трябва да си истински емоционален задръстеняк, ако не се трогнеш от една миловидна плюшка, връчена като подарък, особено ако има симпатично послание на нея. :)

ludo_momiche
05-12-2008, 18:23
:lol: Eee,ама и аз чак се трогнах наистина, успяхте да ме убедите,че може и да е подходяща за подарък подобна играчица.,.. :oops:

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-12-2008, 18:56
:lol: Eee,ама и аз чак се трогнах наистина, успяхте да ме убедите,че може и да е подходяща за подарък подобна играчица.,.. :oops:
Стига да знаеш, че значи нещо за човека, на когото я подаряваш, все пак. ;)

ludo_momiche
05-12-2008, 19:00
И още нещо искам да кажа , не съвсем по темата...Повече обещавам няма да ви досаждам в тая анкетка, че сигурно бая хора съм подразнила,щото нали е само за момчета...Ма аз като обикновено момиче все ми е най-интересно забраненото...сори пак...
ОБИЧАЙТЕ ПЛЮШКИТЕ,БЕ ХОРА!!! :-)

heroine
05-12-2008, 19:23
на всички момчешки рожденни дни или така наречените лични празници никога не съм подарявала плюшена играчка,поради простата причина,че не би я харесал...

vesinka91
05-13-2008, 05:54
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...
saglasna s1m :)

gPa3HuTeJl
05-13-2008, 06:37
Вижте сега... не е важно как1в ще е подар1ка, важен е жеста...

Абсолютно вярно! :grin:

не съм съгласен ... подаръка трябва да е удачен ... по тази логика, какъвто и боклук вземем става за подарък ...


Ако гаджето ти не е някоя материална кучка, ще оцени жеста и няма да я интересува какво и подаряваш..

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-13-2008, 07:16
И така, тук се убедих, че плюшената играчка може и да е хубав подарък за момче. Но явно номерът е момчето да я оцени както трябва...
Вчера попитах хипотетично би ли се зарадвал на плюшка, ако му подаря такава, и той отговори, че стига да е символично, би я приел като подарък - все пак "всяко нещо от мен е ценно" според него. Но той като цяло отхвърли перспективата, когато сме разделени през лятото например, тоест когато аз съм на село, тази играчка да му напомня за мен или случайно да си я прегърне, когато се почувства самотен и ако случайно взема да му липсвам...
Явно наистина съм попаднала на емоционално неразвит човек. :( До едно време можех да го оправдая с това, че е метъл, а те не харесват чак толкова "мили" неща, но след като един мой близък приятел, почитател на същата музика, заяви, че обожава плюшките, открих, че не е до това каква музика слушаш, а дали си отворен към чувствата и емоциите си...

Sarabi
05-13-2008, 07:44
огромен меч, хубава футболна топка или бутилка скъпо уиски


Oooooo, само ги дай тука !!! :D :D :D Особено уискито :D .

HePeAJIeH
05-13-2008, 09:43
Лично аз не си падам по такива играчки.Все пак надали гаджето ти е 3 клас :razz:

Lucho
05-13-2008, 13:22
Плюшена играчка и момче ли ? :shock: :? :? :? :?
Определено НЕ :? :? :?
Как въобще ви идват такива мисли на акъла....
Всичко друго,но не и плюшена играчка (В това число не споменавам гейовете и подобни... :D )

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-13-2008, 16:04
Виждам, че повечето от изказалите се момчета са против плюшените играчки като подарък... В същото време анкетата върви наравно "За" и "Против", така че ми се иска и момчетата, които гласуват "За" да се изказват, защото иначе не ми се връзва. :? А като се има предвид, че доста момичета се изказаха в темата, след като темата е предназначена за момчета, достоверността започва да ме съмнява. :-o

vamp
05-13-2008, 16:34
Не е подходящо!Аз не обичам плюшени играчки,бих се зарадвал на всичко останало,просто плюшена играчка е тъпо за момче,кво да я прави,да спи с нея ли?Достатъчно голям съм...

MartyParty
05-14-2008, 08:54
Аз провах и нещо не се получи. :lol:

GregoryHouse
05-14-2008, 10:57
Не лигаво е. Въпреки че от чисто уважение или там каквато причина има ще се престори че му харесва...

hahavteen
05-14-2008, 11:12
Виждам, че повечето от изказалите се момчета са против плюшените играчки като подарък... В същото време анкетата върви наравно "За" и "Против", така че ми се иска и момчетата, които гласуват "За" да се изказват, защото иначе не ми се връзва. :? А като се има предвид, че доста момичета се изказаха в темата, след като темата е предназначена за момчета, достоверността започва да ме съмнява. :-o

Може би трябваше да кажеш да не гласуват в анкетата момичетата които все пак искат да се изкажат по темата. :-o Предполагам че почти всички момичета които имат пост в темата са гласували което според мен не е правилно :? Ок не можеш на никой да забраниш да си изкаже мнението но анкетата е по-важна за теб в случая и е неприятно като гласуват хора за които не е предназначена.

gost_s_reg
05-14-2008, 11:37
qq stiga gluposti. absolutno nepodhodq6to e, 6te sedi v ediniq krai i nqma da bude dokosnata otnovo. az sled poredniq ligav podarak ot moita i ve4e ne se i prestruvam a napravo i kazvam 4e ne mi haresvat...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-14-2008, 17:59
Виждам, че повечето от изказалите се момчета са против плюшените играчки като подарък... В същото време анкетата върви наравно "За" и "Против", така че ми се иска и момчетата, които гласуват "За" да се изказват, защото иначе не ми се връзва. :? А като се има предвид, че доста момичета се изказаха в темата, след като темата е предназначена за момчета, достоверността започва да ме съмнява. :-o

Може би трябваше да кажеш да не гласуват в анкетата момичетата които все пак искат да се изкажат по темата. :-o Предполагам че почти всички момичета които имат пост в темата са гласували което според мен не е правилно :? Ок не можеш на никой да забраниш да си изкаже мнението но анкетата е по-важна за теб в случая и е неприятно като гласуват хора за които не е предназначена.

Хайде, ще се наложи да живея с факта, че е заложено в природата на жените да са на принципа "на всяка манджа - мерудия". :-D