PDA

View Full Version : Дайте нещо подходящо!!!



Sladinka_f
05-10-2008, 10:40
Здравейте пак от мен!
Можете ли да ми дадете някакви предложения за това как да призная ЛИЧНО на момчето,че го харесвам,казвала съм му по скайп,но искам на живо!(ако може обяснете как точно да стане всичко,защото ми е много притеснено и ако може не пишете безсмислени неща)
Благодаря!!! :oops: :oops: :oops:

i_hate_you_but_i_love_you
05-10-2008, 10:48
Амии аз незнам дали ходите.. ако ходите ще е много по-лесно.. просто както си седите двамата и си говорите нещо и ти се приближаваш и казваш нещо от сорта на "Мило, обичам те" и после ще се целунете и ще се получи много романтично (много филми гледам :-D ) :grin:

cinderella_gugutka
05-10-2008, 10:51
ами когато се видите поговорете си и просто...търсиш подходящия момент да му направиш комплимент и да му признаеш какво 4увстваш

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 10:58
Заставаш пред него face2face и си изливаш всичко, без да се страхуваш от нищо... казваш какво чувстваш и т.н и си готова..
Няма сценарий за това как да признаеш на някого, че го харесваш/обичаш..

Mariolcheto
05-10-2008, 11:12
Ами незнам и аз,но просто трабва да излезете.Ако усещаш че те харесва просто му признай чувсвата си в това няма нищо лошо :-D макар че и аз показвам чувствата си само по скайп защото на живо някак си немога... :)

mir4ovski
05-10-2008, 11:15
A be shto nikoi ne si govori na jivo mi samo po toq skype mn mi e starnno...
Sq scenarii ne moga da ti predloja sajalqvam no nikoi ne moje.Prsto izlizate i kato nameri6 podhodqshtiq moment(spokono shte useti6 koga e) prosto mu kaji kak se 4uvstvash sprqmo nego.Uspeh!

Sladinka_f
05-10-2008, 11:20
Амии аз незнам дали ходите.. ако ходите ще е много по-лесно.. просто както си седите двамата и си говорите нещо и ти се приближаваш и казваш нещо от сорта на "Мило, обичам те" и после ще се целунете и ще се получи много романтично (много филми гледам :-D ) :grin:

май не си разбрал/а темата..

ludo_momiche
05-10-2008, 11:21
Аз до колкото разбирам не ходите, защото имаше и един коментар на i hate you but i love you ,че не му/й е много ясно как е положение. Ако случая е такъв,трябва просто да му кажеш какво чувстваш и то в един абсолютно нормален момент,без предварително да си го мислила толкова много. Хората тук могат и да ти дават съвети,но никой от нас не знае как точно се чувстваш в този момент. В най-добрия случай и той ще те обича,или поне ще те харесва,и може да стане нещо повечко. Ако пък не,продължаваш надпред с цялата си увереност без да ти пука,макар че ще е леко неловко,признавам.

пЛюш!нкаАа~
05-10-2008, 13:30
Ако наистина го харесваш - притеснението не бива да тe спира..кажи му го направо,че го харесваш,пък може и да стане нещо мужду вас..излезте някъде..кажи му,чеее го харесваш и т.н , а и ако и той ти отвърне със същото ..ще бъде супер

maharbal
05-10-2008, 13:32
A be shto nikoi ne si govori na jivo mi samo po toq skype mn mi e starnno...

sram be chovek sram... ne znaesh li kvo e tva :D Ima i sramejlivo ora (v toz forum mai sme dosta :D ) Ne vsichki mogat da idat pri momcheto/momicheto koeto haresvat i da go zagovorat bez da im puka... Kato pri men moje mnogo da ti se iska ama kato ta e sram... :razz:

ludo_momiche
05-10-2008, 13:51
:D Аз не съм нито от най-срамежливите,нито от супер нахаканите. Трябва най-малкото да се движиш по-ръба и да не ти пука чак толкова от мнението на хората,особено ако не заслужават тази чест. Всяка жаба трябва да си знае гъола,ама и не бива да се подценяваме,заради некфи комплексари. :grin:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:00
A be shto nikoi ne si govori na jivo mi samo po toq skype mn mi e starnno...

sram be chovek sram... ne znaesh li kvo e tva :D Ima i sramejlivo ora (v toz forum mai sme dosta :D ) Ne vsichki mogat da idat pri momcheto/momicheto koeto haresvat i da go zagovorat bez da im puka... Kato pri men moje mnogo da ti se iska ama kato ta e sram... :razz:


8-)

по- темата ... покани го по скайп да се видите ... или ддз :-o

vilinanova
05-10-2008, 14:43
Ами то и на мен ми е по-лесно по skype ама този, които харесвам няма skype!Не съм мн срамежлива, ама се притеснявам! :oops: :-D Искам - не искам трябва да е на живо!
По темата:Ако излизате само двамата и си говорите нещо, ти просто прехварли темата на това- кой кого харесва!А дори ако ти стигне силата 8-) :lol: що не го гушнеш и да му го кажеш!Пък и една целувка ще свърши работа =P~ :smt008 Айде мн късмет от мен и не се страхувай!Всичко ще мине добре! :smt003

nicolepcd
05-10-2008, 14:45
Еми ако си направиш график с нещата, които ТРЯБВА да свършиш... няма нищо да стане :? Покани го да излезете, пък нататък то само ще си дойде :-o

chipi_kaoo
05-10-2008, 14:47
)
:D Аз не съм нито от най-срамежливите,нито от супер нахаканите. Трябва най-малкото да се движиш по-ръба и да не ти пука чак толкова от мнението на хората,особено ако не заслужават тази чест. Всяка жаба трябва да си знае гъола,ама и не бива да се подценяваме,заради некфи комплексари. :grin:Напълно съгласен.

При мен се случи така..... ми бяхме се събрали...ала бала .......и се целунахме.....аве без да си приказваме (не си падам по приказките :-D ) :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:50
Еми ако си направиш график с нещата, които ТРЯБВА да свършиш... няма нищо да стане :? Покани го да излезете, пък нататък то само ще си дойде :-o

точно ако човек планува нещата и се настрои за тях ще успее

ziky
05-10-2008, 14:54
Аз лично избягвам тия подробности..ако харесвам някое момиче и то ме харесва мисла че сичко е ясно няма кво да се признава няма кво да се предлага..детски истории..вижте се поговорете си и действайте тва е !

Lost_Kiss
05-10-2008, 14:59
Всичко ще дойде от самосебе си... Стига сте се ровели из тия форуми еми вземете малко да преудолеете този срам... От какво те е срам?? Ще му кажеш "Ем ... знаеш ли? Последно време доста си падам по тебе" или просто " Харесвам те" и ако те одреже- одреже, да не е единствения. ако не - :grin: :grin: :grin:

Айде късмет, отново 8)

Sladinka_f
05-12-2008, 10:46
Lesno e da se kaje da deistvame,no koi ima smelost :o