PDA

View Full Version : Проблем с очите



sexy_sladuranka
05-10-2008, 11:15
Здравейте.Значи-имам следния проблем :преди около 1-2 месеца ми се появи ечемик на окото,който в последствие се превърна в киста и трябваше да ме оперират за да го премахнат.Но след това започнаха постоянно да ми се появяват едни малки мехурчета на долната част на клепача на очите (там където попринцип израстват миглите).Примерно ту ми се появи един мехур на единя клепач..стои една седмица,после се скрива и се появява друг...Нз какво да правя за да ги премахна и повече да не ми излизат.Те не са ечемици защото нямат бяло връхче.В момента имам пак едно мехурче и като мигам ме боли.Избягвам да се гримирам за да не го инфектирам.Плс, дайте ми съвет какво да правя!!!

Cool_Bitch
05-10-2008, 11:53
Най-добре се консултирай с лекар,за да не си навлечеш по-голяма беда (недай си Боже) айде успех дано всичко се оправи :-)

iveto__91
05-10-2008, 12:32
imam absolutno su6iq problem.sled operaciqta mi se poqvqvat v osnovata na miglite.ne se vijdat,a samo se yse6at na dopir.kazaha mi 4e otminava s vremeto taka 4e spoko.moje da hodi6 na fizioterapiq-tova 6e pomogne. :-)