PDA

View Full Version : Предложение относно размер



Spider4eto
05-10-2008, 11:26
Предлагам да се махне размер "много малък", направо е отвратително някой като почне да пише така и се дзвериш половин час, да видиш кво е написано. А също и жълтия цвят за писане, понеже е много блед и трябва да маркираш мнението за да го прочетеш.

Slawi92
05-10-2008, 12:22
Предлагам да се махне размер "много малък", направо е отвратително някой като почне да пише така и се дзвериш половин час, да видиш кво е написано. А също и жълтия цвят за писане, понеже е много блед и трябва да маркираш мнението за да го прочетеш.+1 i az sam na tva mnenie
sor za kirilicata

xaxa
05-10-2008, 12:29
Предлагам да се махне размер "много малък", направо е отвратително някой като почне да пише така и се дзвериш половин час, да видиш кво е написано. А също и жълтия цвят за писане, понеже е много блед и трябва да маркираш мнението за да го прочетеш.+1
+2

swords1010
05-10-2008, 20:18
За момента това няма да стане, понеже често се използват за цензуриране и разбира се за други цели. :)

5StaR
05-11-2008, 14:29
Предлагам да се махне размер "много малък", направо е отвратително някой като почне да пише така и се дзвериш половин час, да видиш кво е написано. А също и жълтия цвят за писане, понеже е много блед и трябва да маркираш мнението за да го прочетеш.

Кликаш бутона " цитат " и си прочиташ какво пише без проблеми...

xaxa
05-11-2008, 14:34
Предлагам да се махне размер "много малък", направо е отвратително някой като почне да пише така и се дзвериш половин час, да видиш кво е написано. А също и жълтия цвят за писане, понеже е много блед и трябва да маркираш мнението за да го прочетеш.

Кликаш бутона " цитат " и си прочиташ какво пише без проблеми...
Хайде всички ца цЪкаме :lol:

Spider4eto
05-11-2008, 15:38
Предлагам да се махне размер "много малък", направо е отвратително някой като почне да пише така и се дзвериш половин час, да видиш кво е написано. А също и жълтия цвят за писане, понеже е много блед и трябва да маркираш мнението за да го прочетеш.

Кликаш бутона " цитат " и си прочиташ какво пише без проблеми... да ше цъкам аз до припадък да гледам мнението на някой галош който само гледа да тормози другите :-x

chipi_kaoo
05-11-2008, 15:50
Ми незнам, на мен не ми пречи, даже мисля да почвам да пиша така :grin:

Spider4eto
05-11-2008, 16:01
Ми незнам, на мен не ми пречи, даже мисля да почвам да пиша така :grin: :o

xaxa
05-11-2008, 18:49
ами кфо става ако му е на подписа тоя шрифт а? неможе да цъкниш "Цитат" ли както беше там :razz:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-11-2008, 18:56
ами кфо става ако му е на подписа тоя шрифт а? неможе да цъкниш "Цитат" ли както беше там :razz: Da, ama markirash i vsichko se vigda :-P Ili davash copy i paste nqklude i gotovo. :) a na Firefoxa imashe desen buton i: View selection source (neshto takova) i gotovo:)

xaxa
05-11-2008, 19:16
ами кфо става ако му е на подписа тоя шрифт а? неможе да цъкниш "Цитат" ли както беше там :razz: Da, ama markirash i vsichko se vigda :-P Ili davash copy i paste nqklude i gotovo. :) a na Firefoxa imashe desen buton i: View selection source (neshto takova) i gotovo:)
страхотна идея, Хайде всички да си истегли тази програма и да цЪкаме цитат "за ония дето ...."
:-)

Spider4eto
05-11-2008, 19:24
а да ви вида с белия цвят

xaxa
05-11-2008, 19:29
това вече е чиста подигравка хаха