PDA

View Full Version : Пиърсинг...защо не с пистолет?



Mariolcheto
05-10-2008, 11:52
Ахахахаха...Здравейте!До преди малко четях една тема за пиърсинга!В интерес на истината много се смях на "многознаещите" които са оставили коментарите си,защото много съм се интересувала от тези неща и самата аз имам не един пиърсинг.Незнам защо сте решили 90% от форума,че с пистолет е опасно до се пробива където и да е било...мога само да кажа,че ако беше опасно нямаше да се разпространява този начин на пробиване навсякъде , а и плюс това е много по безболезнено от колкото с абокат!!! :?

IdiOtKa
05-10-2008, 11:58
като гледам не си се интересувала достатачно ...
не смятам да ти обяснявам ...може да не съм човек с много приърсинги, но поне си имам идея за нещата...като имаш 1 пиърс и вече голямата раута ... зле си маина .. !

Mariolcheto
05-10-2008, 12:00
като гледам не си се интересувала достатачно ...
не смятам да ти обяснявам ...може да не съм човек с много приърсинги, но поне си имам идея за нещата...като имаш 1 пиърс и вече голямата раута ... зле си маина .. !
Кой е зле аз или ти?Ни случайно си се писала идиотка :razz: защото наистина си такава!!! :-D :-x

Pedigree
05-10-2008, 12:02
Ех, разбирачке, дупчи се с пистолет тогава, то вярно така е по - добре. Ти луда ли си, че да се дупчиш с абокат, глупаво, нали? Я вземи си пробий и пъпчето с пистолет, и веждата. :)

CataclysmicAbyss
05-10-2008, 12:04
Леле божке...why is everybody/в случая ти/ so fuckin' stupid?!

Boot
05-10-2008, 12:07
Обяснявано е хиляда пъти. И обяснението е съвсем логично, но то трябва малко мозък...

EJI4eTy
05-10-2008, 12:25
пробивай се .. с крив пирон и чук ...

EJI4eTy
05-10-2008, 12:29
ето ти пример за последиците от пробиване с пистолет - http://modblog.bmezine.com/2006/07/24/gun-piercing/

YoUng`GaIz3r ;]~
05-10-2008, 13:22
ве мене с пистолет ми дупчиха ушите па нищо не ми стана.. :lol:

TheNewReligion
05-10-2008, 13:28
Като те гледам колко разбираш ме е страх да не би случайно да ти се наложи да си различна от другите ...и то не в добрия смисъл ! Искаш пиърсинг на пъпчето с пистолет ли ? Хуу , отиваш и се връшат с една огромна рана най-вероятно ! :-x

TheNewReligion
05-10-2008, 13:29
~]ве мене с пистолет ми дупчиха ушите па нищо не ми стана.. :lol:
Е , и на мен . Обаче едно е да ти дупчат мекото на ухото , друго е хрущяла или пъпа . Какво остава за веждата ! :?

EJI4eTy
05-10-2008, 13:36
ето ти пример за последиците от пробиване с пистолет - http://modblog.bmezine.com/2006/07/24/gun-piercing/

klamer4e
05-10-2008, 14:03
Сигурно и външни пиърси ще тръгнеш да си правиш с пистолетче.. ;) Всичко се дупчи с абокат... Мез мекото на ушите, което освен с пистолет може да се дупчи и с игла ( както бабите и до сега го правят)... Но т'ва, което ти го каза, че навсякъде може да се дупчиш с пистолет е пълна небивалица.. Ако искаш пробвай да си продупчиш така хрущяла.. После като се натроши целия ще видиш как ще ди ходиш с клюмнало ухо завинаги.. :)

fake
05-10-2008, 14:33
пробий си и клитора с пистолет:)

Canis_Dirus
05-10-2008, 14:54
пробий си и клитора с пистолет:)
там се борави с кожена игла - дебела!

Jessika_MG
05-10-2008, 16:28
Абе ушите ..как да е (за меката част). Ама за другите места не можеш да кажеш, че с пистолет е по-добре. Лелката с пистолета може да мръдне, да не види къде точно ще те пробие. Вярно, че е по-бързо ама не е и по-внимателно. Мен като ми пробиха хрущяла с пистолет, мога да кажа, че дупката е направена точно на границата между мекото и хрущяла и сега ми стои нещо като топче на мястото. Аз лично съжелявам, че беше с пистолет ама тогава не се интересувах никак и резултата :?

s1NNer
05-10-2008, 18:03
Ахахахаха...Здравейте!До преди малко четях една тема за пиърсинга!В интерес на истината много се смях на "многознаещите" които са оставили коментарите си,защото много съм се интересувала от тези неща и самата аз имам не един пиърсинг.Незнам защо сте решили 90% от форума,че с пистолет е опасно до се пробива където и да е било...мога само да кажа,че ако беше опасно нямаше да се разпространява този начин на пробиване навсякъде , а и плюс това е много по безболезнено от колкото с абокат!!! :?

Лелеееее ама ти тъпа ли си бе ?! Или просто си на 10 години ?!?

Хахахаха цял 1 пиърсинг ... велика си признавам те !!!Аз пък имам 8! Изяж се! И как като имаш само 1 пиърсинг разбра ,че с абокат боли а с пистолет не ?

Лелее тоя народ съвсем взе да изпростява :lol: Както каза някой по-горе пробий се и крив пирон и чук 8-)

SuNsEt
05-10-2008, 18:06
ето ти пример за последиците от пробиване с пистолет - http://modblog.bmezine.com/2006/07/24/gun-piercing/ Да,но това не винаги се случва!