PDA

View Full Version : дайте савет или просто комент



Galinskii
05-10-2008, 12:49
Така проблема е както винаги любовта. От близо 5 години се познаваме с едно момиче и още при първата ни среща се влюбих. От начало беше както обикновено нали харесал си някое момиче и ти отминава обаче тука са объркаха нещата. Започнах да усещам как всеки ден ми липсва. Споделих това с общи приятели от които по-късно разбрах че и тя испитва същото към мене при което аз мн се зарадвах. Но незнайно как един ден преди да и предложа да станем гаджета разбирам че предната вечер е тръгнала с някакъв познат на сестра й. Както ида е, бях много съкрошен знаете как е в такива моменти. Минаха месец, два, пет че зели че скъсали. Тогава приятели ми казаха "давай твои ред е". Надъхах се реших пак да опитам с нея и като че ли съм карък пак ден преди даи предложа тръгва с едно момче мой близък приятел ( понеже сме от танцов състав сисчките и се познаваме ) при което вече бях тотално разбит. Можеби седмица неходех на училище, нито съм излизал ( започнах да усещам че не е само до харесването, аз я обичах ) и така до днес. След като миналата нощ бяхме на диско сички приятели тя с неиното гадже и т.н. пихме, веселихме се и така стигнахме до така познатата сцена когато момчето испраща момичето до домът й. Беше 4 сутринта а ние стояхме пред тях прегърнати заради обилиния студ и така неусетно се целунаме ( лекичко, приятелската ). Но след някоко секунди последва още една целува вече в нов стил с език ( тук тяме целуна ) при което направо няма да ви кажа как се почувствах, каточели бях в рая. И след тази вечер вече найстина немога и мин без нея, но то все още е смоя приятел и нз. хем неискам да го наранявам хем си я искам само за мене вече 3-та вечер я санувам тази сцена и се повече и повече се натъжавам че нее с мен. А всъщото време мн наши общи приятели са казвали вие сте перфекна двойка защо не сте заедно и такива неща. Но всичко зависи от нея аз съм на 100% готов за нея. Единствения вапрос устава как подяволите да се измукна от тази глупава ситуация от която ме е срам малко дори, мажеби трябва да чакам още до тук са 5 години а тя е на 17, можеби оше 5 ? :( Щто за карък съм дявол го взел, ае коментираите или някои съветн няма да откажа мерси.
п.с моля да несе пишат глупави коментари, несъм тук за да ви слушам, простотийте мерси!!

isedd
05-10-2008, 13:12
съдейки по последните няколко реда на темата ти, не търпиш заобикалките. За това моята идея е да се разговаря 1во с нея, и ако тя е на ясно какво чувства към теб и приятеля ти, да се мине на 2ра фаза 'разговор с приятеля ти'. от там вече ако нещата се развият благополучно (за теб) може би ще останеш за известно време без приятел (сегашния на момичето) и с момичето, но след време няма да ви тежи толкова и Дай Боже и приятелят ти да го осъзнае. Защото според мен ако наистина обичаш това момиче и тя теб, няма смисал да го криете. :)

i_hate_you_but_i_love_you
05-10-2008, 13:14
НЕЕЕ!!! как можа да си го помислиш да чакаш още 5 години?!?! човек това е изключително много време.. просто незнам как си издържал.. аз тука половин година до оня ден се мъчих.. ама вече съм доста по-добре защото си изясних на себе си че няма Единствен/Единствена. Сега съм мн по-добре и се чувствам щастлива.. При тебе работата е по-различна защото и тя все още изпитва нещо към тебе.. НЕДЕЙ ДА ЧАКАШ! няма смисъл защото тя ще се отчая и няма да имаш никакъв шанс. Според мен щом толкова много я обожаваш ти си длъжен да й го споделиш.. А за приятеля ти.. ще се сърди 1-2 седмици и ше му мине.. и + ако ти е истински приятел и като види че сте щастливи с мацката няма да ви прави проблеми :) Желая ти успех :)

kakata7
05-10-2008, 13:28
man4e pogovori s priqtelq si,obqsni mu kakvo izpitva6 ! Moje puk toi da nqma koi znae kakvi 4uvstva kam neq...a ako pogovori6 i s neq(bez da se pravi6 na vliuben glupak ot sapunen serial)i i kaje6 4e iska6 da ste zaedno(pone go zagatni malko) pe4eli6 bonus to4ki ;) xexe i nai-vajnoto: da zapazi6 spokoistvie i da se podgotvi6 predvaritelno za vsqkakav razvoi na ne6tata...prosto badi iskren bro :) ako priqtelq ti i momi4eto sa svestni 6te go ocenqt podobava6to,dori i da ne stane ni6to! NO GOVORI POOTDELNO!tova e moq savet.USPEH MAN! 8) :-P

mishenceto92
05-10-2008, 13:31
В трудна ситуация си.Поговори с момичето, а тя ако изпитва нещо към теб ще бъде с теб. Що се отнася до твоя приятел-ако ти е истински приятел-ще те разбере(все пак толкова време си я харесвал...)

ludo_momiche
05-10-2008, 13:41
Съгласна съм с предните мнения! Мисля,че е минало достатъчно време в чакане,та да чакаш и още. Трябва да вземеш нещата в свои ръце,а особено след онази втората целувка-дала ти е ясно да разбереш,че определено не си й безразличен и не си просто прител от компанията. Поговори с нея и приятеля си,независимо в какъв ред,но поотделно и им разкажи какво мислиш по въпроса. Трябва да си готов да се скараш с приятеля си и то сериозно,както и в последния момент тя да реши,че си е по-сигурна с него,но пък трябва да вярваш в късмета си ( естествено ако го имаш) и да защитиш чувствата си. А АКО ТЕ ГИ РАЗБЕРАТ, ЗНАЧИ ИМАШ ДОБЪР ПРИЯТЕЛ И НОВО ГАДЖЕ!!! 8)

Galinskii
05-10-2008, 15:36
Ами найстина както беше споменал някой, в тяхната връзка ниси личи страста нали знаете. Примерно отиваме на репетиция влиза в залата тои и дори без да я погледне ( направо несе познават, ма които ги знае ходят ), а и забелязвам явно тя го харесва малко или много, но сарцето и говори друго. Ще направя всичко което казахте по горе, улекнами като споделих с вас :). И все пак мисля че скоро ше правят година, но аз и поне още 5-ма от наща компания виждат че нещо невървят нещата при тях. Обаче дали тя се страхува да напусне стария си приятел заради удумването после
или просто и тя незнае какво иска още. А и мисля че имам още един плюс пред него но се пак нз нека момичетата да кажат, имам много по добро телосложение от неговото, стегнато дупе и т.н. ( без реклама :) ), защото съм забелязал че мн и харесва дупето ми :oops: Много тъпа случка но все пак за сега е първата към която изпитвам нещо толкова силно и толкова дълго, въпреки че тя сменя най-малко 3 момчета да тук и по този начин ме наранява. Аз продалжавам да я обичам и то вместо да се получава ефекта
" тя неме харесва, я да си гледа работата" се получава обратното, с всеки изминал ден все повече я желая. Относно тяхната връзка аз съм сигурен че дори знам повече неща за нейния личен живот отколкото той и пак да кажа найстина ниси личи страста нито в очите им нито в даржанието нз пълен хаус, просто си нямате идея какви неща съм правил за нея. Например влизал съм в техните часове с нейния номер зада ний пишат осъствие, лъгал съм мн хора зада я защитя за разни простотий. Просто си личи когато сме заедно и двамата сме адски щастливи и нищо неможеда ни раздели. Дори вечерта на страстната целувка за секунда тругна да ми казва " охх.. нз чувствам се много добре с тебе " и така около 30 мин стояхме пред тях и се целувахме. Верно бяхме пийнали малко, но съм сигурен че алкохолът нямаше пръст в това, а и помислете ако неискаше просто щеше да се отдръпне или нещо, а тя устана в прегрътките ми. Баси щесе разплача като ви пиша абсолютно всичко ми минава като на лента в момента. :-o

ziky
05-10-2008, 15:43
Усещането да желаеш някой , да го искаш само за себе си и да знаеш че е толкова трудно..толкова сложно и недостижимо може да те съсипе до такава степен че дори да те промени макар и временно....адски наистина адски гадно състояние...бил съм в подобна ситуация...просто поговори с нея..признай и всичко бъди искрен с нея...кажи и всичко това което каза на нас....сподели и от колко време я харесваш какво чувстваш....какво си мислил какво изпитваш към нея и какво мислиш изобщо за цялата ситуация..кажи и че си я сънувал колкото и да не и се вярва...изкажи тъгата си от това че всеки път когато пътищата ви са на път да се срещнат те се разминават....просто направи така че да ти даде няква насока към това какво да правиш...недей да я чакаш неможеш да чакаш едно момиче цял живот...5 години не са малко....факта че я чакаш толкова време и говориш това значи наистина има нещо там в твоето сърце....направи така че тя да разбере и да е на ясно с това нещо...успех :(

ludo_momiche
05-10-2008, 15:48
Да,общо взето представям си как се чувстваш вмомента. А това за миналото,че ти минава като налента,и на мен често ми се случва. Ти обаче я обичаш много силно,доста пъти си й помагал да се измъква от кво ли не,за съжаление няма как да разберем ние дали и тя толкова силно те обича ,както ти нея. Иначе дано наистина алкохолът не ви е завъртял главите и това,което сте направили, да е било продиктувано от импулса на сърцето ви,и просто някакси да ви е помогнало да махнете задръжките.

Galinskii
05-10-2008, 17:58
Охх единствено се притеснявам от отговора й да не бъде отрицателен от сорта " не ти бъркаш за нас аз мн го обичам и т.н." А относно тва кога да говоря с нея? Мисля че трябва да исчакам подходящ момент като сме сами
някаде. Щото незнам ако е отрицателен какво да правя чесно казано. Не искам да я загубя, защото нз немога без нея. Едно нещо ме навежда на тая мисъл че ще е отрицателен, защото преди време приятели говориха с нея и тя така е реагирала хладно по вапроса, но се пак да несе отчайвам едно е да говори с тях друго е с мен. Знам че ще бъде искрена с мен въпреки че сигурно няма да ми хареса отговора й.

babity
05-10-2008, 18:31
Или преебаваш приятелят ти или себе си. Кого обичаш повече?

Galinskii
05-10-2008, 18:38
Или преебаваш приятелят ти или себе си. Кого обичаш повече?
Тва ми е едно от "любимите" действия да избирам ест. в случая е ясно щего прееба обичам я и немога да си позволя да я загубя.

kakata7
05-10-2008, 21:55
Man 1.hvani podhodq6t moment da ste sami s momi4eto i pogovorete i badi smel!2.predrazpoloji q kolkoto i da se pretesnqva6 ne go pokazvai ami o6te sega i zvanni /otidi do tqh!!!OTIDI TI4AAAI i govori s neq napravo...trqbva da ste sami samo!napravi go spontanno dori iznenadai sebe si-kazvam ti tova mnogo pomaga!prosto i go kaji!kazvam ti ot li4en opit Do IT NOW!!!

fuck_me_pls
05-11-2008, 07:59
В трудна ситуация си.Поговори с момичето, а тя ако изпитва нещо към теб ще бъде с теб. Що се отнася до твоя приятел-ако ти е истински приятел-ще те разбере(все пак толкова време си я харесвал...)

+1 8)

Galinskii
05-11-2008, 10:48
Ае незнам сега говорих с една от най-добрите й приятелки и като ми каза че връзката им била медец нещо почвам дасе отказвам :( незнам тъпо ми става. Можеби да пробвам дая забравя ( което е невъзможно поне за сега ) Дявол го вел тоя живот, преди години стана инцидент дето се казва неумрях тогава, устанах жив да са мъча. :shock: :? :o

kakata7
05-11-2008, 15:41
man,nai-glupavoto sega e da se ot4aiva6 i da se otkazva6!!!v liubovta nqma pravila-tova si go 4uval!a o6te po-malko trqbva da slu6a6 drugite kakvo kazvat...OPITAI!v nai-dobriq slu4ai 6te si 6tastliv s neq!ina4e ako ne stane ni6to,pone 6te znae6 4e ve4e si opital vsi4ko i sled vreme nqma da sakalqva6!v protiven slu4ai 6te te izma4va misalta 4e ne si dal vsi4ko ot sebe si i si zagubil!DAVAI!aide nqma smisal da misli6 pove4e!!!prosto go napravi!sled tova pi6i kakvo e stanalo!5 godini mislq 4e sa dostata4no vreme prekarano v 4akane,ne misli6 li? :o 8)

Galinskii
05-11-2008, 17:37
Незнам хора днес след като бяхме заедно забелязах че ме гледа хладно и се замислям найстина просто да зега да си малча, а като ми падне в подходящ момент ще поговоря с нея но неискам да изваня. Вече опитах и в скайп просто или найтстиа е заета или ме отбягва но обещавам ще говоря с нея но не сега. Ще изчакам подходящия момент, незнам а и днес ми съобшиха че един мой приятел е починал в Куба ии.. сега ми е адски самотно, нервно и така. На 17 съм и живея сам, вече загубих 3-ма приятели ( починаха ). Преди години стана смен един инцидент. Бях в дискотека а цигарения дим беше мн силен. Задуших се и бях в клинична смърт. След като се завърнах просто нямаше нищо по-хубаво от това да видя това момиче, а сега започвам да се замислям дали нямаше да е по-хубаво да си отида, да ме забравят и секи по своя път да продължи. :x

CfEtii
05-11-2008, 17:41
Според мен не трябва да чакаш.Поговори с нея и й кажи как стоят нещата.Щом те е целунала,значи не си й безразличен.След като я обичаш,не се колебай да й признаеш.Току виж се получило нещо :)

mysterious93
05-11-2008, 18:01
Мале че яко прозвуча "много ясно че ще прееба приятеля си "нямам думи...не мога д аразбера що си толкова сигурен че тя с теб няма да постъпва така?в смисъл...бързо може да й мине интереса.Обаче пък от друга страна..ако прятелят ти е знаел че я харесваш и все пак е тръгнал с нея...тогава вече ще си заслужи "преебаването".Все пак ти си решаваш и не знам защо си чакал толкова много време :? успех дано да има хепи енд :-P

П.С. съжалявам за правописните грешки

kakata7
05-11-2008, 20:41
Незнам хора днес след като бяхме заедно забелязах че ме гледа хладно и се замислям найстина просто да зега да си малча, а като ми падне в подходящ момент ще поговоря с нея но неискам да изваня. Вече опитах и в скайп просто или найтстиа е заета или ме отбягва но обещавам ще говоря с нея но не сега. Ще изчакам подходящия момент, незнам а и днес ми съобшиха че един мой приятел е починал в Куба ии.. сега ми е адски самотно, нервно и така. На 17 съм и живея сам, вече загубих 3-ма приятели ( починаха ). Преди години стана смен един инцидент. Бях в дискотека а цигарения дим беше мн силен. Задуших се и бях в клинична смърт. След като се завърнах просто нямаше нищо по-хубаво от това да видя това момиче, а сега започвам да се замислям дали нямаше да е по-хубаво да си отида, да ме забравят и секи по своя път да продължи. :x

Man,mnogo gadno sa se stekli obstoqtelstvata! :smt059 :-# ,no ne trqbva da se predava6!naistina kakto nqkoi po-gore be6e napisal-Ako si i bezrazli4en-nqma6e da te celune...osobeno puk ako e pila...zapomni 4e edna jena/momi4e sled kato e pila,tq pokazva istinskoto si az! ;) neznam s kakvi dumi da ti go kaja,no naistina napravi go,ne 4akai pove4e!!!Dostata4no vreme e minalo!!! :-o molq te prosto otidi i govori i tva e!!! 8) :-D :booooomb:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-11-2008, 22:27
Chestno kazano, sum razdvoena kakvo da te posuvetvam.. Ot edna strana - tova e tooooolkova mn vreme, v koeto naistina ti e bilo mn kofti za tova momiche, che nai - dobre pone istinata da uznaesh, puk bila i tq ne v tvoq polza.. Ot druga strana, pak shte ti e gadno da q razberesh, ta dali nqma da e po - dobre da izchakash i da se muchish oshte.. a tq da ne znae.. abe.. q q zarqzvai napravo :lol: No predi da si go napravil i priznai chuvstvata, nezavisimo ot otgovora, pone nai - posle shte si spokoen i shte znaesh kakvo da pravish za v budeshte. ;) Ne e hubavo da chakash neshto, koeto ne se znae dali shte doide. ;) Taka che - deistvai! I samo moga da ti pogelaq kusmet i da stane kakto iskash, ako ne - produlgavash napred i nagore i nqma da se predavash. Kakvi sa tia prikazki, bilo po - dobre da si otidesh.. tolkova vreme pred teb.. ama ne da go propilqvash za gluposti v misli po "nevuzmognata" lubov. Ami da se ogledash za momicheta, koito te haresvat i naistina ima shans.. Uspeh, dano da se opravqt neshtata :)

amour4eto
05-12-2008, 05:29
Хей стига вече,не бъди толкова черноглед....както почти всички във форума казаха трябва да опиташ да поговриш с нея,щом чувстваш че я обичаш :) Пък и затова където си бил я клинична смърт не си се върнал едва ли не от смъртта просто ей така,затова сега се радвай на живота,поговори си с нея,според мен тя е започнала да се държи хладно към теб,тъй като ти не си й признал чувствата си...и едва ли не тя е на път да се откаже
Нищо няма да ти стане,хайде пробвай да говорш с нея:От опит глава не боли...УСПЕХ :P

kakata7
05-12-2008, 11:02
are be man pali japankite i otivai pri momi4eto!!!pls!!!nqma da sbarka6!!! 8) 8) 8)

mese4ka
05-12-2008, 13:03
не искаш да го нараняваш но така нараняваш себе си!в днешно време трябва да сме егоисти грозно звучи но не мислиш ли че щом е твой приятел (сегашното гадже на момичето което обичаш) е знаел за твойте чувства към нея и въпреки това пак си е позволил да тръгне с нея!при нас с моите приятелки няма такива неща (момчета с които сме ходили,харесвали и харесваме са забранена зона) не знам приятел но щом той е постъпил така с теб ... ае всичко се връща:) желая ти късмет!

Galinskii
05-12-2008, 16:53
Ще си поговоря с нея тия дни... дай боже добри вести ще ви донеса ако не скачам от моста 8-)

Galinskii
05-12-2008, 20:45
Ами поговорих си с нея преди минути, но просто ако съдя по написаното от нея изпитва същото към мен но неможе да напусне приятеля си. Незнам това за какво говори но найстина ми олекна като и казах. Оговорих ме се тия дни да се видим лично да погворим понеже сега беше по скайп.. моля помогнете кой с квото може. Незнам найстина какво да правя в смисал дори ида остане с него деазнам аз в блиските 3-4 месеца няма да съм способен да обикна друга. Ако успея или просто ще бъдем обречени на провал или нз щесе гръмна с пистолета. Незнам хора до колкото я познавам би могла да тругне смен но не й сега когато ходи с приятеля ми тя ми сподели че мн даржала на него явно повече от колкото на мен. Как да постъпя скъпи приятели подскажете нещо че незнам какво да правя. И следващия вапрос е ако не даржи толкова на мен, защо подяволите продалжавам да я харесвам и обичам както никога. Незнам незмам просто ще полудея, дали дане замина за чужбина? Ние сме заможно семейство и мога да си позволя да замина за чужбина и дори да несе върна.

kakata7
05-16-2008, 15:07
vij sq,maimun4e (ne se obijdai man tva mi e v re4nika kato "mili priqteliu primerno" ) :D na4i 6tom si usetil 4e izpitva ne6to kam teb NE SE PREDAVAI! mnogo se radvam 4e si govoril s neq!ottuk natataka ne trqbva da si obsajdate tezi ne6ta po skaipa,a najivo samo dvamata.ne preigravai dokato govorite,daje ostavi nqkoi raboti koito iska6 da i kaje6 za sebe si.Ako se naloji po-natataka 6te i gi kaje6.Ti 6te preceni6 nai-dobre kakvo da i kaje6 :P i kakvo ne saotvetno. :) ako iska6 pomo6t dokato si pi6ete po skaipa imam edno predlojenie (nz kak 6te go prieme6) ako iska6 dai skaip i dokato si pi6ete mi kopvai razgovor a az moga da ti pomagam v tova koeto pi6e6.Neznam moje bi e naludni4avo,prosto iskam da pomogna . :P