PDA

View Full Version : Проблемче с iTunes



CataclysmicAbyss
05-10-2008, 12:57
Здравейте (:
Вчера си купих iPod shuffle ,ама после се сетих ,че тряя да си инсталирам iTunes ,за да си кача музичка ( 8-) ) ...и тръгвам аз да си инстална най-новата версия от сайта на Епъл ,ама ми изписа :
''The iTunes + QuickTime installer requires Windows XP Service Pack 2 or later. To install the latest Windows XP SP2 use Windows update''
Таа...според мен май ми трябва няква по-старичка версийка на iTunes, дето да не изисква SP2...вие как мислите?! :-o и ако в т'ва е проблема може ли да ми дадете линкче от къде да си дръпна...плс^^
П.П. : Спомням си,че преди имах iTunes на пс-то/ама го изтрих да се еба/ и сега не мога да намеря никъде...god dammit


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

chipi_kaoo
05-10-2008, 14:00
А защо не си инсталнеш SP2? :?

CataclysmicAbyss
05-10-2008, 14:17
Ми всъщност като се замисля май наистина ще е по-добре 8-) Става ли да ми дадеш линкче да си го дръпна от някъде, че сега като потърсих намерих само Windows XP с вграден SP2 ,а нa мене ми трябва само SP2 :-o

Anf3tamin4o
05-10-2008, 14:25
http://zamunda.net/details.php?id=14226
Мисля че е това прочети описанието :)

CataclysmicAbyss
05-10-2008, 14:58
Всичко добре, ама ми дава сетъп ерор 'The system cannot find the file specified' :-# Така ,че май ше е най-добре да инсталирам по-стара версийка на iTunes...да знаете коя не изисква SP2?

Chipsan
05-10-2008, 21:29
една приятелка ми даде ipod-a да и го заредя през усб-то ми и видях, че като е качвала песни е качила и звуци от игри и аз нали съм посланик на добра воля си викам "дай да ги махна тия звуци"
ама аз нямам ипод, нито софтуер.
ето кво направих
свързах ипод-а с компа(представи си)
после отворих WinAmp(сигурно и с други плеъри става) и дадох да се изпълни музиката от преносимото устройство. после като един крайно невъзпитан човек от описанието на някоя от песните намерих пътя до папката в която е файла. копирах адреса и го поставих в windows explorer-a и хоп - ето я папката в която си слагам музика без iTunes и тем подобни

CataclysmicAbyss
05-11-2008, 09:01
хаха умно 8-) ноо проблема сега е ,че тъпия ми скапан боклучлив комп не засича iPod-а/засече го само първия път,ама аз тряяше да излизам и го оставих и сега неще/, а и аз нямам никви песни все още :smt089

Chipsan
05-11-2008, 09:35
sorry za bukvite....
komp-a ne zasi4a li usb device?
sloji si winamp i v nastroikite mu zadai avtomati4no da puska pesni ot prenosimi ustroistwa

CataclysmicAbyss
05-11-2008, 10:19
Ми попринцип винаги досега е засичал/фотоапарати,телефони,мп3-ки/ ,сега не знам защо така става :-s Имам уинамп ,къде в настройките да го задам т'ва?