PDA

View Full Version : Дали съм бременна



wvwv
05-10-2008, 17:17
Iskam da vi pitam nqkoi ne6ta na 14sum i s priqtelq mi pravixme sex za parvi pat v4era (9 mai)izpolzvaxme prezervativ no poneje sum o6te ne mn dobre obugatena s informaciq ... ta trqbva6e da mi doide okolo 5 mai i se pritesnqvam ... imam leki bolki v korema no spored men e ot tova 4e trqbva da mi doide tiq dni ... molqvi svetnete me dali moje da sum bremenna :?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

DarknessAngel
05-10-2008, 17:35
Щом е използван презарватив,почти не е възможно да си бременна. :? Пък и цикъла не идва по часовник.

baby_blo
05-10-2008, 17:41
на 14 :shock: ОМГ не ти ли е малко рано за секс бе момиченце
първо си обогати сексуалната култура пък тогава почвай със секса

wvwv
05-10-2008, 17:44
abe na 14 sum ama neizglejdam na tolkova (samo na akul :D de)... no tva e dr tema ... interesuvam se ot tva 4e 6tom ne mi e do6ul cikala zna4i nesum v ovulaciq //// ili se burkam ne6to....

baby_blo
05-10-2008, 17:50
в момонта си във възраст когато цикъла ти е нередовен, щом си правила секс с предпазни средства няма от какво да се притесняваш, стига презерватива да не се е скъсал

girl_in_black
05-10-2008, 18:04
abe na 14 sum ama neizglejdam na tolkova (samo na akul :D de)... no tva e dr tema ... interesuvam se ot tva 4e 6tom ne mi e do6ul cikala zna4i nesum v ovulaciq //// ili se burkam ne6to....


Да, бъркаш се.Овулацията не е по преме на цикъла, а около 14 дни след него.И няма как да си бременна при положение, че сте използвали презерватив и той не се е скъсал.СКоро ще ти дойде

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-10-2008, 18:10
Цикълът ти е закъснял и преди да правиш секс, какво общо има нередовността му с възможността да си бременна?

nikemilov
05-10-2008, 18:12
Извинявай, но според мен не е правилно да водиш полов живот при положение че не си полово образована. Аз се образовах предварително и тепърва ще започна да правя секс.
По темата: не се притеснявай от бременност при положение че сте използвали презерватив и не е скъсан. Съжелявам че повтарям останалите! :-D

romantika_f_13
05-10-2008, 18:29
Щом е използван презарватив,почти не е възможно да си бременна. :? Пък и цикъла не идва по часовник.На мен от три месеца и повече не ми е идвало. :o Не се притеснявай скоро ще ти дойде. :) dam ne si :P
aaa ina4e i na men ako ytre ne mi doide stavat tri meseca otkakto ne mi e idvalo taka 4e spox :D

sadsad
05-11-2008, 07:22
в момонта си във възраст когато цикъла ти е нередовен, щом си правила секс с предпазни средства няма от какво да се притесняваш, стига презерватива да не се е скъсал
+1

likejolie
05-11-2008, 08:53
След първия път винаги закъснява не се притеснявай.Може да ти пропусне и месец даже.

Entel
05-11-2008, 08:58
Iskam da vi pitam nqkoi ne6ta na 14sum i s priqtelq mi pravixme sex za parvi pat v4era (9 mai)izpolzvaxme prezervativ no poneje sum o6te ne mn dobre obugatena s informaciq ... ta trqbva6e da mi doide okolo 5 mai i se pritesnqvam ... imam leki bolki v korema no spored men e ot tova 4e trqbva da mi doide tiq dni ... molqvi svetnete me dali moje da sum bremenna :?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Не беше ли по-добре първо да се "Обугатиш" с информация и след това да правиш секс????

princesa_viki
05-11-2008, 09:02
abe na 14 sum ama neizglejdam na tolkova (samo na akul :D de)... no tva e dr tema ... interesuvam se ot tva 4e 6tom ne mi e do6ul cikala zna4i nesum v ovulaciq //// ili se burkam ne6to....
Ти може и да не изглеждаш на толкова на външен вид,ама на практика си на толкова.
Представи си един ден си имаш момиченце и те пита "Мамо,ти на колко го направи за първи път" И ти кво,няма ли да те е срам да й кажеш? Мен би ме било срам.
По темата:според мен не си бременна.Цикълът ти е закъснял преди да си правила секс.А и понякога след първия път цикълът ти се изменя.

desinkata
05-11-2008, 20:33
purvo o6te menzisa ti ne e reguliran vtoro e normalno da zakusnqva s 7 dena 3 to ot smqnata na sezonite su6to se izmenq i 4to ima testove za bremennost 8)

desinkata
05-11-2008, 20:34
a ot nosno vuprosa za "mamo ti na kolko go napravi " 14 e dobre moita priqtelka go napravi na 12 za purvi put propilq si detsvoto samo i samo da zadurji nqkuf si nikaf do neq e da sega ve4e treta godina sa zaedno no s cenata na kakvo

alex_devv
05-12-2008, 07:59
бременна си

wasntme_
05-12-2008, 09:39
бременна си

ama sas sigurnost! kak moje izob6to da pita6?!?! :OOoOO bqgai pri mama i i kaji [!] ama dano da ne prili4a deteto ti na tebe.. 6tot 6te e maloumno... ebasi retarda.. ima po milioni takiva temi na takiva izostava6ti hora kat teb.. breee.. ne se nay4ihte...

slaveto1989
05-12-2008, 18:11
abe na 14 sum ama neizglejdam na tolkova (samo na akul :D de)... no tva e dr tema ... interesuvam se ot tva 4e 6tom ne mi e do6ul cikala zna4i nesum v ovulaciq //// ili se burkam ne6to....
Ти може и да не изглеждаш на толкова на външен вид,ама на практика си на толкова.
Представи си един ден си имаш момиченце и те пита "Мамо,ти на колко го направи за първи път" И ти кво,няма ли да те е срам да й кажеш? Мен би ме било срам.
По темата:според мен не си бременна.Цикълът ти е закъснял преди да си правила секс.А и понякога след първия път цикълът ти се изменя.
+1 napulno podkrepqm mnenieto ti ,nikakav tolerans za ranniq seks
purvo vse o6e ne si razvita
vtoro kato te zaebe(ne ti go pojelavam) 6e ti e dva puti po kofti i 6e stane6 mujemrazka
treto HORA NE BURZAITE DA PORASTETE,za vsqko ne6o si ima vreme,az kato bqh na tvoqta vuzrast poslednoto ne6o za koeto sum mislila sa gadjeta i seks,no qvno vremeta se menqt znam li :-x

BoRe
05-18-2008, 18:59
Iskam da vi pitam nqkoi ne6ta na 14sum i s priqtelq mi pravixme sex za parvi pat v4era (9 mai)izpolzvaxme prezervativ no poneje sum o6te ne mn dobre obugatena s informaciq ... ta trqbva6e da mi doide okolo 5 mai i se pritesnqvam ... imam leki bolki v korema no spored men e ot tova 4e trqbva da mi doide tiq dni ... molqvi svetnete me dali moje da sum bremenna :?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
fff ni6ty ti nqma ma :D:D:D samo zemi se podmii 4e sa ti se zapu6ili trabite kak iska6 da ti doide