PDA

View Full Version : Споделете вашите начини за ......



neverfallinlove
05-10-2008, 18:13
Въпросът ми тук в тази тема е за всички хора изпитващи притеснение по-често... Аз лично имам чувството,че покрай тези кандидат-студентски изпити бих могла да се побъркам.. за това искам да знам как вие лично се усвобождавате от отрицателната енергия.. и се настройвате психически да гледате по-красиво на живота.. без излишните притеснения.Правите някакви упражнения?А може би си говорите в огледалото по 15минути на ден,а някой може би приемат някакви успокоителни(какви?) Напоследък съм станала толкова уязвима,че собствените ми приятелки ми казват че не могат да ме познаят.. а как до преди 3-4 месеца съм била толкова силна и борбена за живот и щастие?Защо толкова млади хора затъваме и се обребеняваме с тежкия живот като сега е времето да го живеем а не можем защото сме заплетени в размисляния и уговорки за нашето бъдеще?Как да станем по-независими и неебателни.. как да се настройм на тези вълни?Надявам се тази тема да е полезна не само за мен, а и за много тийнейджъри.Благодаря предварително. :)

Mariolcheto
05-10-2008, 19:01
Чувствам се по същия начин!Всеки един мой ден е изпълнен единствено и само със притеснения.В интерес на истината сама си помагам да не мисля за проблемите или останалите неприятности просто като си кажа "Само един живот живея,трябва да е хубав и весел"!А също и като излизам с приятелите си или дори само да си пиша с тях! :( Не съм само аз със проблемите си и това ме успокоява,но чесно казано животът стана толкова напрегнат,че човек мисли само и единствено за себе си!

Sunny_stz
05-10-2008, 19:13
Ami taka e v jivota,ima periodi v koito ti predstoqt izpiti..intervuta,ne6ta koito re6avat tvoeto bude6te i togava 4ovek e pritesnen ,,na truni e'',iznerven,zatvoren,izpitva slabost...,no kogato vsi4ko tova mine dai boje uspe6no 4ovek se osvobojdava ot naprejenieto i jivota otnovo stava hubav!Kakto e kazano v jivota ima radost i tuga!!:)

plami_plamster
05-14-2008, 16:26
Ох на мен лятото с кандидат-студентските изпити ми беше най-хубавото през живота! Е, да... имах 7-8 изпита, едва ли не през ден пътувах от Варна до София, но пък тогава се влюбих, приеха си ме каквото исках, после си спретнах една страхотна почивка. Съветче: мисли за края на изпитите. Тогава ще ти е простооо страхотно (дори и само, защото са минали :grin: И не се връзвай много-много на резултатите. Винаги я има и следващата година :-D

psihiran
05-14-2008, 16:59
За физическо разтоварване поне аз използвам секс. За психическо разтоварване..спокоен разговор с любимия човек върши работа.
Или просто си лягаме/сядаме някъде заедно и си говорим. Поне на мен ми действа много релаксиращо. А и много е важно как се настройваш за нещата. Иначе традиционни масаж, таебо.. на мен и фитнеса много ми помагаше преди, носега не остава време. А и няма как тука няколко месеца ще се потормозим, пък дано си струва и ни приемат където искаме.
Успех ти пожелавам накъдето си се запътила. И не се впрягай толкова.. или поне нека бъде с мярка :-]

scanadal
05-14-2008, 17:12
Аз се тъпча с шоколад :grin:Това винаги ми помага,когато нещо ми е криво или съм под напрежение.