PDA

View Full Version : Какво да направя



evis
05-10-2008, 18:51
Здравейте. Пиша ви относно един мой глупав проблем. Всичко се случи преди 4 или 5 дена когато се хванах на бас със моите приятели дали мога да отида да се запозная с едно момиче ,което минаваше до нас.Аз естествено отидох запознахме се сичко точно , но когато я видях от близо сякаш се преобарнах харесах я и незнах какво да правя от тогава все се каня да отида да я извикам наван знам каде живее но когато отида до званеца и нещо ме спира срам ме е и нзнам от какво и незнам как да го преодолея и какво да правя а страшно много я харесвам ;( чудя се ако излезе баща и и какви ли не други работи . Дори немога да спя страшно много я харесвам

Моля ви помогнете ми дайте ми савет (без да се лигавите с мен мн ми е тегаво)
и се извинявам ако има правописни грешки

hipopotamka
05-10-2008, 18:59
Оу..Еми..Отивай пред тях, звънкай..Ако тя излезне казваш й как стоят нещата и я каниш навънка..сичко да е точно..А ако излезне баща й, казваш, че си й съученик и че тря ти помогне с нещо, знам ли.. :shock: Дано станат нещата

i_hate_you_but_i_love_you
05-10-2008, 19:06
по начина ти на разсъждение разбирам че си под 13 години.. нали е така?! ти просто си въобразяваш някакви филми.. това са си симпатии просто.. като пораснеш ще започнеш да различаваш любов от симпатия.. спок :-D

simonchety
05-10-2008, 19:07
..

evis
05-10-2008, 19:07
да де това ми е ясно , обаче като отида и нещо ме спира освен да глътна една ракия преди това знам ли напрао немога да мисля нищо немога само тя ми е в главата :o

kocko
05-10-2008, 19:32
ами като я види6 пак и земи телефона като зана4ало и и кажи не6то кафенце ала бала :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-10-2008, 19:41
Ami kak si se zapoznal s neq i togava nishto ne te e spiralo.. Zashto ne napravish i sega po sushtia nachin, a na bas, che ako se beshe hvanal na bas s priatelite si, shteshe da otidesh samo zaradi tqh. ;) :D Ae da se hvanem na bas da otidesh i da i zvunnesh i ako ne e tq kazvash: Dobur den, Edi koq si tuk li e? :) Nqma da te izqdat, spoko. Ako puk e tq, kazvash - zdrasti, iskash li da izlezem nqkude? Tolkova li e trudno? Are, po - smelo, da ne si izpusnesh shansa. ;):)

Co0kIe
05-10-2008, 20:09
otidesh i da i zvunnesh i ako ne e tq kazvash: Dobur den, Edi koq si tuk li e? :) Nqma da te izqdat, spoko. Ako puk e tq, kazvash - zdrasti, iskash li da izlezem nqkude? Tolkova li e trudno? Are, po - smelo, da ne si izpusnesh shansa. ;):)

kato` limonche
05-10-2008, 20:38
да де това ми е ясно , обаче като отида и нещо ме спира освен да глътна една ракия преди това знам ли напрао немога да мисля нищо немога само тя ми е в главата :o

Даже глътни 2 ракии /домашна - задължително/ и като звъннеш и излезе баща го изчакай да познае реколтата :razz:. Ако те изгони /в което много се съмнявам/, заставаш под прозореца и и започваш да пeeш "Няма не искам, няма недей". Ако и тогава не се покаже - това момиче няма вкус! :-P :razz:

SheMeTcHeTo
05-10-2008, 21:19
Ami kak si se zapoznal s neq i togava nishto ne te e spiralo.. Zashto ne napravish i sega po sushtia nachin, a na bas, che ako se beshe hvanal na bas s priatelite si, shteshe da otidesh samo zaradi tqh. ;) :D Ae da se hvanem na bas da otidesh i da i zvunnesh i ako ne e tq kazvash: Dobur den, Edi koq si tuk li e? :) Nqma da te izqdat, spoko. Ako puk e tq, kazvash - zdrasti, iskash li da izlezem nqkude? Tolkova li e trudno? Are, po - smelo, da ne si izpusnesh shansa. ;):)

+1 8)

Sweet_Play_F
05-10-2008, 21:22
Все ще я срещнеш отново .Поискай й скайпа и се опознайте първо и после вече я покани на кафе ала бала..

vvs_go
05-10-2008, 21:40
nofilin diezepam etanol se edno 6te svyr6i rabota

spensi
05-11-2008, 00:58
Според мен ще е нахално да ходиш до тях при положение,че я познаваш от 4-5 дни. [-X Най-добре и намери номера или скайп и така я покани да излезете или пък,ако я засечеш пак някъде....
:D да гледай да я засечеш пред тях може и да те покани на гости 8-) УСПЕХ дано тръгнете

vesinka91
05-11-2008, 07:35
по начина ти на разсъждение разбирам че си под 13 години.. нали е така?! ти просто си въобразяваш някакви филми.. това са си симпатии просто.. като пораснеш ще започнеш да различаваш любов от симпатия.. спок :-D
+1

fuck_me_pls
05-11-2008, 07:45
Да бе спирало те нещо..кат отидеш до вратата...спира те тва че не си сигурен..просто щом го искаш натискаш звънеца и не мисли кой ще се покаже и т.н все ще измислиш нещо ако се покават техните!

kifla
05-11-2008, 10:09
Здравейте. Пиша ви относно един мой глупав проблем. Всичко се случи преди 4 или 5 дена когато се хванах на бас със моите приятели дали мога да отида да се запозная с едно момиче ,което минаваше до нас.Аз естествено отидох запознахме се сичко точно , но когато я видях от близо сякаш се преобарнах харесах я и незнах какво да правя от тогава все се каня да отида да я извикам наван знам каде живее но когато отида до званеца и нещо ме спира срам ме е и нзнам от какво и незнам как да го преодолея и какво да правя а страшно много я харесвам ;( чудя се ако излезе баща и и какви ли не други работи . Дори немога да спя страшно много я харесвам

Моля ви помогнете ми дайте ми савет (без да се лигавите с мен мн ми е тегаво)
и се извинявам ако има правописни грешки
да не си на 11 ,че не ти стиска ?!

gPa3HuTeJl
05-11-2008, 11:56
хаха абе б1ди себе си, бе човек.Недей да се притесняваш какво да кажеш или какво да направиш.Позволи думите и емоциите да излизат от с1рцето и душата.. :P Ако те хареса, ще те хареса, заради това което си ТИ, а не заради този на когото се правиш... ;)

midle
05-12-2008, 10:08
От личен опит ти казвам че ще съжаляваш ако не пробваш , не губиш нищо ако отидеш :)

Sladinka_f
05-12-2008, 11:03
Оу..Еми..Отивай пред тях, звънкай..Ако тя излезне казваш й как стоят нещата и я каниш навънка..сичко да е точно..А ако излезне баща й, казваш, че си й съученик и че тря ти помогне с нещо, знам ли.. :shock: Дано станат нещата

Да,съгласна съм,но не вярвам да си глюбен-това е просто привличане :)