PDA

View Full Version : офф много съм объркана ...



{}BeBeEe{}
05-10-2008, 19:08
Офф Много Съм Объркана .. Ходих С Приятеля ми 9 Месеца .. 3-4 пъти да сме късали и то за глупости и все аз го търся .. но ето че преди два дни скъсахме окончателно .. и то беше че се видяхме 3 дена преди да скъсаме и той ме беше видял с момчета а аз дори не ги познавах .. те ми свиреха и ми се усмихваха там а аз само ги погледнах и си тръгнах а той ми каза че сам била с тях на кафе и т.н. и оттогава се ядоса и след 30 мин. ми каза аз се прибирам и изчезна ..от тогава като се прибрах видях че в скайп е махнал Лове... и беше сложил ядосани емотикони .. и не ми писа цял ден .. на другия ден също... докато на следващия ден не беше махнал и снимки и никове .. аз го питах защо и той каза че просто нямало смисъл всеки ден да се нервим и караме и един път в месеца да се видим .. но аз го обичам и искам този път да си го върна но всеки път аз го търся .. а сега толкова рев изревах колкото никога досега .. и нз какво да правя.. само добавя някакви момичета в аха.бг и си пишат коментари а на мене ми става много кофти .. :( и вече се обръща към мен . Не с име а с ОНАЯ ... :(

samonervi
05-10-2008, 19:11
Извини ме ,че съм прекалено директна.Но това момче не те обича.Намери си ново,което ще ти обръща внимание и няма да се карате постоянно

{}BeBeEe{}
05-10-2008, 19:14
еми аз му вярвах и той на мен.. уж беше отказал всякакъв контакт с момичета и постоянно ми казваше че ме обича и т.н. ;( и сега изведнъж ... :(

samonervi
05-10-2008, 19:28
Случват се такива неща.И бившия моя ме обичаше,ама после започнахме да се караме всеки ден издържах няколко месеца накрая се отказах.а и разбрах,че си имал друга.След като скъсахме той започна да ми се обяснява в любов и т.н. Но не се събрахме .Сега имам нов приятел от година и нещо и всичко е като по вода,не се караме а ако се случи за 5 минути всичко се оправя.Миличка помни,че почнат ли караници във връзката тя рано или късно умира и затова не си виновна а ти :)

kocko
05-10-2008, 19:39
Извини ме ,че съм прекалено директна.Но това момче не те обича.Намери си ново,което ще ти обръща внимание и няма да се карате постоянно

еми и аз смятам така гадно но факт :)

Co0kIe
05-10-2008, 20:38
Извини ме ,че съм прекалено директна.Но това момче не те обича.Намери си ново,което ще ти обръща внимание и няма да се карате постоянно

+1

1nnocenT
05-10-2008, 20:40
Извини ме ,че съм прекалено директна.Но това момче не те обича.Намери си ново,което ще ти обръща внимание и няма да се карате постоянно

+1+2 :? :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 20:47
омръзнала си му

Lost_Kiss
05-10-2008, 21:01
Това, че той си пише с некфи момичета в аха.бг го прави от яд, че си го одрязала... Обясни му, че не си искала и си се ядосала и т.н. Недей да обръщаш внимание на тези толкова малки неша, че бил махнал лове-то или снимките... всичко това е, защото се е ядосал... Може би дори да се оправите, нещата да не потръгнат, да се влошат,... но поне ще си сигурна, че си се опитала, а след време да се сетиш за него и да си кажеш "Ами, ако..." Потърси го пак, отново, направи всичко възможно да се оправите... ако той неиска значи наистина няма смисъл, ако тръгнете, но нещата не вървят на добре... трябва да поговорите и да сложите край на тази връзка окончателно..

Късмет ! Дано съм помогнала :)

love_slancho
05-11-2008, 08:04
И аз съм имала подпбна случка.Остави го,живей си живота,знам че ще ти е много трудно отначало,но той не е за теб и така е по-добре да си без него.Ще съжалява,ще видиш :-D От опит знам ;) Само не му показвай,че го обичаш още. :(

cinderella_gugutka
05-11-2008, 08:51
ами той ако ти се сърди за такива глупости по добре го забрави.може би просто си е търсил при4ина да скъса с теб :? остави го за малко-ако не те потърси след време зна4и просто не държи на теб и...трябва да го забравиш :(

comics
05-11-2008, 09:22
или ти е много обиден или не те обича

kifla
05-11-2008, 10:03
Офф Много Съм Объркана .. Ходих С Приятеля ми 9 Месеца .. 3-4 пъти да сме късали и то за глупости и все аз го търся .. но ето че преди два дни скъсахме окончателно .. и то беше че се видяхме 3 дена преди да скъсаме и той ме беше видял с момчета а аз дори не ги познавах .. те ми свиреха и ми се усмихваха там а аз само ги погледнах и си тръгнах а той ми каза че сам била с тях на кафе и т.н. и оттогава се ядоса и след 30 мин. ми каза аз се прибирам и изчезна ..от тогава като се прибрах видях че в скайп е махнал Лове... и беше сложил ядосани емотикони .. и не ми писа цял ден .. на другия ден също... докато на следващия ден не беше махнал и снимки и никове .. аз го питах защо и той каза че просто нямало смисъл всеки ден да се нервим и караме и един път в месеца да се видим .. но аз го обичам и искам този път да си го върна но всеки път аз го търся .. а сега толкова рев изревах колкото никога досега .. и нз какво да правя.. само добавя някакви момичета в аха.бг и си пишат коментари а на мене ми става много кофти .. :( и вече се обръща към мен . Не с име а с ОНАЯ ... :(
Остави го !

пЛюш!нкаАа~
05-12-2008, 07:51
Извини ме ,че съм прекалено директна.Но това момче не те обича.Намери си ново,което ще ти обръща внимание и няма да се карате постоянно +1 също така колкото по-рано разбереш,че с такова момче с такова отношение eдвали ще бъдеш щастлива толкова по-добре за теб.

Sladinka_f
05-12-2008, 11:09
Извини ме ,че съм прекалено директна.Но това момче не те обича.Намери си ново,което ще ти обръща внимание и няма да се карате постоянно

и на мен така ми се вижда сори..

mese4ka
05-12-2008, 12:47
може пък примерно мн. да те ревнува ... има и таква опция ... по-добре поговори с него и му кажи че това е последния път когато го търсиш кажи му че искаш да се оправите ако теизреже ще е гадно да но няма да се чудиш ами ако не искаше да късаме ... (може някой да му е дал неправилна информация (да го е излъгал има и такива "приятели")) ами желая ти само късмт

fuck_the_usser
05-12-2008, 14:16
em po dobre go ostavi i si jivei jivota ... ako toi o6te te obi4a 6te te potursi ;) ako puk Ne .... si nameri nqkoi drug .... svetut e pulsen s gotini mom4e4ta :) :)

Galinskii
05-12-2008, 17:10
Случея е повече от ясен. Просто се опитай да го забравиш, защото младежа явно няма силни чувства към теб, знам искаш да си го върнеш но
честно казано той не заслужава любовта ти. Опитай да го забравиш и да намериш някого който заслужава тази твоя силна любов. :)