PDA

View Full Version : Да споделя и мойто разочарование(скъсах с гаджето)



VinDiesel
05-10-2008, 19:15
1-во Здравейте на всички.Искам да споделя за раздялата ми преди малко с моето гадже...Всичко започна да се разпада още преди една седмица.Тя почна да се държи хладно с мен.По-принцип когато наближи да и идва и става доста раздразнителна но такава не я бях виждал.Постоянно за тая една седмица се нервехме все аз посягах да я целувам и т.н. Вчера сутринта бяхме на екскурзия до Априлци тя се напи яко , бяхме в една стая и като си легнахме естествено на мен ми се прийска.Тя каза лошо ми е остави ме. Така малко там я поцелувах все едно целувах робот.После тя ми каза лошо ми е остави ме намира вари наеби някоя друга. Тази сутрин беше ебати ада за момент се оправи но после ... в автобуса нищо не си говорихме . След като се прибрахме от екскурзията почнахме да си пишем смс-и и й казах че така неможе да продължаваме и по-добре да скъсаме.Тя почна да го поовърта такова.Преди малко пак и зададох въпроса и тя каза ,че вече чула 2 мнения споделила с майка си и с нейната фр :) и така скъсахме.Уш ме обичаше а се стигна до тук.Аз и казах ,че вече ние не се познаваме.Иска ми се да сме заедно но единственото нещо което може да ни сабере е тя да иска да се върне при мен което ме съмнява да направи защото не ме е обичала....
Съжалявам за моя неграмотен правопис и че много дълго писах и може и да е оплетено.Благодаря на хората които ще го прочетат МЕРСИ

hahavteen
05-10-2008, 19:19
Ма тва са глупости! Според мен не е сериозна причина да скъсата :? Не разбрах на теб гадно ли ти е или не?

VinDiesel
05-10-2008, 19:28
Естествено че ми е гадно и искам да съм с нея но тя просто се държа последните 8 дена с мен много гадно ...... и ми вика че била права така да се държи с мен.Аз винаги съм се държал на ниво с гаджетата си и те са ми се качвали на главата :) Какво да направя няма да ида и аз да искам да се саберем колкото и да я обичам

LipSoFAnAnGel
05-10-2008, 19:35
Гадно , но пък може след ден, два да разбере, че и липсваш и значиш нещо за нея и да те помоли за прошка :) Дано да се съберете пак щом имаш чувства към нея и го искаш :)

hahavteen
05-10-2008, 19:38
Естествено че ми е гадно и искам да съм с нея но тя просто се държа последните 8 дена с мен много гадно ...... и ми вика че била права така да се държи с мен.Аз винаги съм се държал на ниво с гаджетата си и те са ми се качвали на главата :) Какво да направя няма да ида и аз да искам да се саберем колкото и да я обичам

О Боже и решихте да скъсате само защото тя няколко дни не е била на кеф?! Мда личи си каква любов е била... :? Според мен е по-добре че сте скъсали и до другата седмица ще ти е минало..Така и така не бяхте мн време заедно.

VinDiesel
05-10-2008, 19:38
]Гадно , но пък може след ден, два да разбере, че и липсваш и значиш нещо за нея и да те помоли за прошка :) Дано да се съберете пак щом имаш чувства към нея и го искаш :)Това много трудно ще стане тя е инат като мен невярвам толкова силно да ме обича поне за сега после може и да й долипсвам особено като не си говорим и в даскало няма и да се поглеждаме :) Не казвам че съм идеален но до сега не съм изневерявал на гаджетата си и гледам да се държа мило но явно и това не й стигаше

VinDiesel
05-10-2008, 19:41
Естествено че ми е гадно и искам да съм с нея но тя просто се държа последните 8 дена с мен много гадно ...... и ми вика че била права така да се държи с мен.Аз винаги съм се държал на ниво с гаджетата си и те са ми се качвали на главата :) Какво да направя няма да ида и аз да искам да се саберем колкото и да я обичам

О Боже и решихте да скъсате само защото тя няколко дни не е била на кеф?! Мда личи си каква любов е била... :? Според мен е по-добре че сте скъсали и до другата седмица ще ти е минало..Така и така не бяхте мн време заедно.

3 месеца почти не са много да права си.Виждал съм я и друг път когато не е била на кеф. Но просто да се държи така с мен няма да стане аз няма да ставам за посмешиште няма да се дам на някакво момиче да ме прави на луд :)

MakeMeLaugh
05-10-2008, 19:41
Правилно.
Johny Walker: Keep Walking ;)

kocko
05-10-2008, 19:42
ами опитаите се да се здобрите ако нестане кои от каде е :)

babity
05-10-2008, 19:42
Първо: съжалявам! Второ: това е най - добрият развой на събитията за теб. Някои момичета не оценяват какво имат и тръгват да "гонят дивото" както се казваше. Единствената ми забележка към теб е в следващите си връзки да не позволяваш "да ти се качват на главата"! :smt003

VinDiesel
05-10-2008, 19:52
Да ти кажа приятелите ми и момичетата казват незнам колко е вярно че съм симпатяга и че съм много добър по природа. Опитаха се да ме направят малко по-лош в смисал да не глезя толкова гаджетата си но не успяха.Такъв съм и немога да се променя надявам се някой ден да срещна красиво момиче което да обичам и то да ме обича и да оценява моето държане спрямо нея :)

П.С миналото ми гадже скъсах с нея щото ме караше да ходя на детска дискотека и ако не ида нямала да ми пуска и като ми го каза и казах збогом :) и после тя много искаше да се върне при мен и аз и до ден днешен не и говоря и тя понякога се опитва да ме заговори но аз мълча.

babity
05-10-2008, 19:54
да ти кажа и мен същата болест ме мори! Прави си той квото си прави там, ама аз никога немога да се сърдя, да се карам... просто немога да издържам без него. Май единственият вариант да си намерим точния човек!

Co0kIe
05-10-2008, 20:00
Според мен зависи и от това какво чувстваш ти! А въпроса е: сигурен ли си че искаш пак да сте заедно? Не знам, но мисля че понякога трябва да се правят жертви!



Какво да направя няма да ида и аз да искам да се саберем колкото и да я обичам

Ако наистина я обичаш и наистина искаш да сте заедно, преглътни и отиди да говориш с нея, а пък ако тя не те иска, явно не знае какво изпуска!

VinDiesel
05-10-2008, 20:05
Ходил съм да говоря с момиче ни когато наистина аз съм бил виновен за нещо и са ми прощавали но в случая мисля че тя трябва да дойде при мен. Ако тя не ме заговори аз никога няма да и проговоря ...

sladkъ_mackъ
05-10-2008, 21:07
Естествено че ми е гадно и искам да съм с нея но тя просто се държа последните 8 дена с мен много гадно ...... и ми вика че била права така да се държи с мен.Аз винаги съм се държал на ниво с гаджетата си и те са ми се качвали на главата :) Какво да направя няма да ида и аз да искам да се саберем колкото и да я обичам Това наистина не е основателна причина да скъсате,аз почти постоянно се държа така с гаджето .. Според мен ти грешиш някъде.На тая екскурзия,вместо да скачаш да я е**ш,да беше поговорил с нея,да я попиташ какво й е,защо се държи така,да покажеш поне малко заинтересованост към нея.. Може би не сте си говорили достатучно,може да се е чувствала неразбрана или пренебрегната,може да си я засегнал или обидил несъзнателно и за това така да се държи.. :? Според мен е страдала от липса на внимание за това така.. Казвам ти защо може да е станало така,от личен опит,аз правя така когато гаджето не ми обръща нужното внимание.. Потърси грешката в себе си,не бързай да я обвиняваш че не те е обичала.. Потърси я по-добре,това ми е съвета,защото така ще й докажеш че ти пука за нея и ще й се реваншираш и извиниш,ако си я засегнал с нешо :) Ако не да се съберете,то поне да се изясните и да поговорите,ако ще късата поне да сте чисти.. ;)

VinDiesel
05-10-2008, 21:13
Естествено че ми е гадно и искам да съм с нея но тя просто се държа последните 8 дена с мен много гадно ...... и ми вика че била права така да се държи с мен.Аз винаги съм се държал на ниво с гаджетата си и те са ми се качвали на главата :) Какво да направя няма да ида и аз да искам да се саберем колкото и да я обичам Това наистина не е основателна причина да скъсате,аз почти постоянно се държа така с гаджето .. Според мен ти грешиш някъде.На тая екскурзия,вместо да скачаш да я е**ш,да беше поговорил с нея,да я попиташ какво й е,защо се държи така,да покажеш поне малко заинтересованост към нея.. Може би не сте си говорили достатучно,може да се е чувствала неразбрана или пренебрегната,може да си я засегнал или обидил несъзнателно и за това така да се държи.. :? Според мен е страдала от липса на внимание за това така.. Казвам ти защо може да е станало така,от личен опит,аз правя така когато гаджето не ми обръща нужното
внимание.. Потърси грешката в себе си,не бързай да я обвиняваш че не те е обичала.. Потърси я по-добре,това ми е съвета,защото така ще й докажеш че ти пука за нея и ще й се реваншираш и извиниш,ако си я засегнал с нешо :) Ако не да се съберете,то поне да се изясните и да поговорите,ако ще късата поне да сте чисти.. ;)

Опитах хиляди пъти да говоря с нея последни 2 дни тя вика остави ме намира е такива .... Попитах я кажи ми каде греша и с какво за да се поправя тя неще да ми каже абе детска работа. Аз немога да търпя такова отношение който може да я търпи да си я търпи :)
Може би сгреших че прекалено мило се държах с нея.Бе за мен тя вече не съществува и няма да и проговоря освен ако тя неиска да се саберем това е :) :grin:

Lost_Kiss
05-10-2008, 21:17
]Гадно , но пък може след ден, два да разбере, че и липсваш и значиш нещо за нея и да те помоли за прошка :) Дано да се съберете пак щом имаш чувства към нея и го искаш :)Това много трудно ще стане тя е инат като мен невярвам толкова силно да ме обича поне за сега после може и да й долипсвам особено като не си говорим и в даскало няма и да се поглеждаме :) Не казвам че съм идеален но до сега не съм изневерявал на гаджетата си и гледам да се държа мило но явно и това не й стигаше

Ако много те обича, и ината и няма да я спре за да се събере с човека, който обича!! Това е любовта... Да направиш всичко за да си върнеш любовта... Ако не го направи или не те заслужава, или не те е нито обичала, нито харесвала...
Така, че за сега остави нещата така както са..

AutumnTears
05-10-2008, 21:18
v dosta vruzki horata ponqkoga si omruzvat i 4esto e nujno samo da se razdelqt za nqkolko dni...

fuck_me_pls
05-11-2008, 08:03
Скъсал си с деси???ОМГ..
Дано да има шанс да се върне при теб...бяхте мн яка двойка.. :shock:

cinderella_gugutka
05-11-2008, 09:04
Ходил съм да говоря с момиче ни когато наистина аз съм бил виновен за нещо и са ми прощавали но в случая мисля че тя трябва да дойде при мен. Ако тя не ме заговори аз никога няма да и проговоря ...
да,наистина тя трябва да дойде при теб...ама ако не дойде...забравяш я и готово :( няма смисъл да си с 4овек който не държи на теб :)

VinDiesel
05-11-2008, 09:09
Скъсал си с деси???ОМГ..
Дано да има шанс да се върне при теб...бяхте мн яка двойка.. :shock:
Ти да не си от Плевен та я знаеш единственото което може да ни събере зависи от нея, ако ли не да си намери някой който ще я обича повече от мен :)

VinDiesel
05-11-2008, 09:11
Ходил съм да говоря с момиче ни когато наистина аз съм бил виновен за нещо и са ми прощавали но в случая мисля че тя трябва да дойде при мен. Ако тя не ме заговори аз никога няма да и проговоря ...
да,наистина тя трябва да дойде при теб...ама ако не дойде...забравяш я и готово :( няма смисъл да си с 4овек който не държи на теб :) Еми аз точно затова почнах да намеквам че ако така ще се държи по добре да късаме тя от 1 седмица като съм и безразличен аз кво няма да и ставам роб пфф няма да падам ниско :razz:

kifla
05-11-2008, 10:06
НЕ е първата не е и последната .Ще си хванеш по-свясно момче!

Obsession
05-11-2008, 11:00
Тъпо е постъпила... Намери друга, която не само да твърди, че те обича, но и да те уважава!

VinDiesel
05-11-2008, 11:00
НЕ е първата не е и последната .Ще си хванеш по-свясно момче!Искаше да кажеш момиче :)

VinDiesel
05-11-2008, 11:02
Може и да е последната аз с моя късмет нищо не се знае ;)

gPa3HuTeJl
05-11-2008, 11:37
Жени ! Аз ако тр1гна да се оплаквам от мойта тука тре'а да напиша по д1л1г роман от " Под игото "

VinDiesel
05-11-2008, 12:04
Жени ! Аз ако тр1гна да се оплаквам от мойта тука тре'а да напиша по д1л1г роман от " Под игото " аххаха кво да правиш :)

MartyParty
05-11-2008, 12:45
Ехаа...честито.Ставаме двама. :) С моя се скарахме жестоко вчера и сега...май се разведохме. :)

VinDiesel
05-11-2008, 13:01
Ехаа...честито.Ставаме двама. :) С моя се скарахме жестоко вчера и сега...май се разведохме. :)

Честито на печелившите :D живота продължава :)

MiMcHeToOo
05-11-2008, 13:17
Първо: съжалявам! Второ: това е най - добрият развой на събитията за теб. Някои момичета не оценяват какво имат и тръгват да "гонят дивото" както се казваше. Единствената ми забележка към теб е в следващите си връзки да не позволяваш "да ти се качват на главата"! :smt003

А така ;)

gPa3HuTeJl
05-11-2008, 14:41
Жени ! Аз ако тр1гна да се оплаквам от мойта тука тре'а да напиша по д1л1г роман от " Под игото " аххаха кво да правиш :)

Неможеш с тях, но неможеш и без тях..

VinDiesel
05-11-2008, 16:52
Ем аз ся сигурно 2 3 месеца няма си хвана гадже щото все на такива попадам .....