PDA

View Full Version : бяло течение или какво - вреда ?



son4eto
05-10-2008, 19:16
Taka mnogo syjalqvam 4e vi zanimavam ako temata ne e za tuk ili ako ima drugi takiva .na 15 sym i Ot 2 godini imam nqkakyv sekret koito e mn nepriqten bql e i ima miris ot sorta na maq i sq postoqnno nosq ejednevni prevryzki za6toto ina4e ponqkoga pantalona mi se mokri tova bqlo te4enie li e edna priqtelka kaza 4e predi e imala takyv problem i e oti6la na lekar i i izpisali nqkvo krem4e ama ne mu pomni imeto (az nqma da hodq na lekar 6tot nali trqbva da si s roditel pyk az ne sym devstvena i ako razberat na6te sym myrtva) ( tozi sekret se poqvi mn predi da pravq sex )kajete kak da go mahna tva ne6to ili pone kak da go namalq (polzvala sym intimni gelove no ne pomaga ) i na kakvo se dylji . blagodarq predvaritelno . I MOLQ BEZ NQKVI IDIOTI DA OTGOVARQT NQKVI IDIOTSKI OTGOVORI 6TOT MN MA DRAZNQT mnogo lofkam vsi4ki koito mipomognat.


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

samonervi
05-10-2008, 19:21
Бялото течение трябва да е оскъдно ,когато не е значи имаш проблем с хормоните или някаква инфекция,която обикновенно се получава от сапуни,ароматизирани душ-гелове,прашки,копринени превръзки или лоша хигиена.На мен по едно време ми беше страшно обилно и като отидох на лекар ми казаха ,че от сапуна съм получила възпаление и ми казаха да използвам само бебешки сапун с лайка (казва се "бебо").Купи си и ти.И трябва да го ползваш само ти и само за определеното място и изхвърли прашките или поне само дантелените.Бельото трябва да е памучно

son4eto
05-10-2008, 19:35
samonervi mersi macka o6te utre 6te si kupq tozi sapun :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

hottie
05-10-2008, 20:59
абе сапун... 2 години течение. Я бягай на лекар ако не искаш да си докараш сериозни проблеми. После сама ще си патиш от това. Сапуна нищо няма да ти помогне. И да отидеш на лекар с родителите ти лекарят пази тайна, така че няма да разберат, а в кабинета влизаш сама.
Айде ако си разумно момиче отиди.

monityY
05-11-2008, 10:08
Много ли "ТА" дразнят :-D :-D :-D :-D ок аз шти кажа кфо да напраиш,и обещаваш да ме лофкаш до живот на ли? :-D :-D :-D :-D Можеш да идеш на лекар и без настойник,такаче върви,може да е някфа инфекция.. Ама щом е от 2 години нз..Аз си имам някъф секрет от повече време даже и не му се дразня..Смисъл то е нормално,кфо да праиш-ЖЕНИ.. Ама чак пък да ми отива на панталона :shock: ..

mumiikataa
05-11-2008, 10:59
Много ли "ТА" дразнят :-D :-D :-D :-D ок аз шти кажа кфо да напраиш,и обещаваш да ме лофкаш до живот на ли? :-D :-D :-D :-D Можеш да идеш на лекар и без настойник,такаче върви,може да е някфа инфекция.. Ама щом е от 2 години нз..Аз си имам някъф секрет от повече време даже и не му се дразня..Смисъл то е нормално,кфо да праиш-ЖЕНИ.. Ама чак пък да ми отива на панталона :shock: ..
може да ходи без бельо :-D иначе и аз имам бяло течение от бая време.и затова използвам ежедневни за да ми е по-свежо,по-готино...

hottie
05-11-2008, 12:11
Много ли "ТА" дразнят :-D :-D :-D :-D ок аз шти кажа кфо да напраиш,и обещаваш да ме лофкаш до живот на ли? :-D :-D :-D :-D Можеш да идеш на лекар и без настойник,такаче върви,може да е някфа инфекция.. Ама щом е от 2 години нз..Аз си имам някъф секрет от повече време даже и не му се дразня..Смисъл то е нормално,кфо да праиш-ЖЕНИ.. Ама чак пък да ми отива на панталона :shock: ..
може да ходи без бельо :-D иначе и аз имам бяло течение от бая време.и затова използвам ежедневни за да ми е по-свежо,по-готино...

готино ти е да ходиш с бяло течение?? Егати гнусното... :-&

UnderMySkin
05-11-2008, 13:03
Абе бялото течение не е нормално, много момичета го мислят за нормално ама не е... И аз преди си мислех че е така, преди да ида на доктор и да ми предпише едни хапчета. След като мина лечението нямах нищо, ама нищо! И изобщо не мога да си помисля че да ходиш с бяло течение е яко.. Сега пак ми се появи, имах инфекция и пак ходих на лекар.. И ще си взема хапченцата за да съм ок. Не се притеснявайуте да ходите на гинеколог когато имате проблеми. Когато не потърсите лекарскапомощ може много да си навредите.....

hottie
05-11-2008, 13:27
Абе бялото течение не е нормално, много момичета го мислят за нормално ама не е... И аз преди си мислех че е така, преди да ида на доктор и да ми предпише едни хапчета. След като мина лечението нямах нищо, ама нищо! И изобщо не мога да си помисля че да ходиш с бяло течение е яко.. Сега пак ми се появи, имах инфекция и пак ходих на лекар.. И ще си взема хапченцата за да съм ок. Не се притеснявайуте да ходите на гинеколог когато имате проблеми. Когато не потърсите лекарскапомощ може много да си навредите.....

напълно съм съгласна. И на мен на 15 ми се появи, мислих, че е нормално и се оказа че не е. Сега нямам никакво, ама грам течение и знам, че това е нормално , освен по време на овулацията леко прозрачно навлажняване.

mishkata88
05-11-2008, 14:00
отивай на гинеколог ! недей чака още 2години.. течението няма да изчезне от самосебе си... :-D айде по бързо недей отлага :-)

mumiikataa
05-11-2008, 16:53
Много ли "ТА" дразнят :-D :-D :-D :-D ок аз шти кажа кфо да напраиш,и обещаваш да ме лофкаш до живот на ли? :-D :-D :-D :-D Можеш да идеш на лекар и без настойник,такаче върви,може да е някфа инфекция.. Ама щом е от 2 години нз..Аз си имам някъф секрет от повече време даже и не му се дразня..Смисъл то е нормално,кфо да праиш-ЖЕНИ.. Ама чак пък да ми отива на панталона :shock: ..
може да ходи без бельо :-D иначе и аз имам бяло течение от бая време.и затова използвам ежедневни за да ми е по-свежо,по-готино...

готино ти е да ходиш с бяло течение?? Егати гнусното... :-&
е мойто си е в рамките на нормалното.имах предвид,че се чувствам по-добре със ежедневни превръзки.

UnderMySkin
05-11-2008, 18:25
Най нормалното количество е нулевото!

mumiikataa
05-11-2008, 18:53
авторката беше писала,че има миризма нейното.в този случай да ходи на лекар.иначе това бяло течение е напълно нормално ако няма специфична миризма,някакъв по-странен цвят или нещо такова.

erma
05-12-2008, 13:55
Бяло течение има всяка втора жена...веднъж хванеш ли го няма отрърване..питай мен в моя дългогодишен опит..та течението мирише не защото си болна от нещо а защото когато се срещне с естествена среда на въздух то се изсушава и е нормално да мирише, ако прясно прясно излязло от теб мирише тогава е трвожно....но не се притеснявай нищо ти няма...ако е млечно бяло си е обикновено бяло течение вземи си ЛАКТОФЕМ - това е едно гелче за възстановяване на нормалната среда на влагалището, не е лекарство...профилактично е, без рецепта..

Korrnyy
05-12-2008, 18:36
Аз имам почти същия проблем, но на мен ми е от 3 месеца някъде и не е всеки ден ми от време на време се появява един прозрачно бял секрет, НО НЕ МИРИШЕ!Или поне не съм усетила, което ме съмнява...

P.S- нямам още цикъл

mumiikataa
05-12-2008, 18:57
Аз имам почти същия проблем, но на мен ми е от 3 месеца някъде и не е всеки ден ми от време на време се появява един прозрачно бял секрет, НО НЕ МИРИШЕ!Или поне не съм усетила, което ме съмнява...

P.S- нямам още цикъл
Очаквай го скоро или не чак толкова скоро :)

Korrnyy
05-12-2008, 19:02
Хах мерси :D

mumiikataa
05-12-2008, 19:53
Хах мерси :D
какво успокоение,нали :lol:

Korrnyy
05-12-2008, 20:47
Да бе направо :D А аз се чуда как да НЕ ми дойде 8-)

mumiikataa
05-12-2008, 20:48
Да бе направо :D А аз се чуда как да НЕ ми дойде 8-)
хаха.споко.свиква се :)

Korrnyy
05-12-2008, 20:50
Да бе направо :D А аз се чуда как да НЕ ми дойде 8-)
хаха.споко.свиква се :)
А имаш ли идея какъв е този секрет?

Korrnyy
05-12-2008, 21:04
Мерси МНОГО =P~

angel000
05-18-2008, 17:33
Бяло течение има всяка втора жена...веднъж хванеш ли го няма отрърване..питай мен в моя дългогодишен опит..та течението мирише не защото си болна от нещо а защото когато се срещне с естествена среда на въздух то се изсушава и е нормално да мирише, ако прясно прясно излязло от теб мирише тогава е трвожно....но не се притеснявай нищо ти няма...ако е млечно бяло си е обикновено бяло течение вземи си ЛАКТОФЕМ - това е едно гелче за възстановяване на нормалната среда на влагалището, не е лекарство...профилактично е, без рецепта.. a tova lekarstvo laktofem premahva bqloto te4enie li ? kakvo pravi ?

GaTio
05-18-2008, 18:15
момичетата имат бяло течение когато са болни от нещо ...