PDA

View Full Version : Проблем с учителка



Sweet_Play_F
05-10-2008, 20:57
Става въпрос за учителка по математика.Уча в елитно училище и слабите оценки тук са неприемливи. За жалост, в последно време ,успехът ми по математика спадна.Учителката ни изисквоа доста от нас. Всеки час правим тест.Последният път даде 30 задачи и каэа, че на следващия ден ще правим контролна на една от тях, а задачите не бяха изобщо от лесните. Всъщност тя ни дава эадачи от иэпити эа УНСС и др такива , а сме е два в 9-ти клас и то в еэикова гимназия.+ това аз съм втора смяна и сутринта бях эаета следователно имах време эа подготовка едва няколко часа вечерта ,при положение че като се прибера в 8 съм капнала от умора и имам нужда от почивка .Както каэах аз нямам эа учене ксамо по математика. До сега се спрявах эадоволително с този проблем, като приемем че математиката и точните науки като цяло не са ми силната област. Та така... на последната контролна не направих почти нищо, г-жата за супер малко грешки намалява солидно оценката и предполагам ще имам 2 или 3 по нейните критерии. На всичкото отгоре въпросната жена е твърде заядлива и има изявени любимци. Това което следва да се случи с мен е яко злепоставяне пред целия клас а и слабата оценка ще ми попречи на срочната оценка а аэ се боря зя 6. Давайте съвети как да се справя с тази коварна змия. Благодаря от все сърце на всички които отделиха време да прочетат това,което на някои може да се струва беэумно налудничав и смешен проблем...

ElisaDay
05-10-2008, 21:22
Ужасно познат проблем!Нашата също ни дава задачи от Унсс абе всичко е същото до най-малки детайли!За съжаление аз имам същия проблем и не мога да ти помогна .. :-) Кураж ..

BlueDevil
05-10-2008, 21:31
Те пък на УНСС едни задачиии... майка плаче :-D
Пък и не можете да се оплачете, че ви дава задчи извън материала, нали? Само дето изпитите за университет включват материала от 8 до 12 клас, дават ви се задачите за 9, какво толкова? Дали й 30 задачи и на една от тях ще прави контролна, че се и оплаква. На мен ако ми дадат тей задачите, ще си ударя гъза в тавана. Не се жалвай, приеми си оценката и другия път малко по-сериозно. Ако имаш 4-5 шестици и една тройка примерно, няма да е чак такъв проблем предполагам. Айде успех и не се шашкай толкова, това е само една текуща оценка. 8)

TheArchEnemy
05-10-2008, 21:37
ами и аз съм имала много такива проблеми точно по математика,но за щастие вече завършвам.и нашата учителка беше много злобна и заядлива и намаляваше оценките на всички или почти всички.знам,че имаше 2-3 човека,които можеха да се справят с нея като я подкупват или с други думи през годината и дават някакви малки подаръци или нещо подобно и тя само към тях беше добра и благосклонна.и те съветвам ако много си закъсала и ти да направиш същото.със сигурност мнението и за теб ще се промени.ако те е срам или не ти се занимава може да помолиш някой от родителите ти.или пък ако е свестна може да и обясниш,че се бориш за стипендия и ти трябват хубави оценки примерно.успех! :)

xXxScreamxXx
05-11-2008, 10:31
еми опитваи се да у4иш пове4е по математика отколкото по др-те предмети .. пробвай да станеш от любимците й ;)

Sweet_Play_F
05-11-2008, 11:15
благодаря ви!!