PDA

View Full Version : Passion ...



Bolt_f
05-11-2008, 04:44
Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите?

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е...

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете?

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно?

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"?

Какво значи за вас "страст"? Красива дума...

Просто се замислих как се чувстват хората....



P.S. Извинявам се за латиницата преди.

Mooo6no
05-11-2008, 06:18
Имам една голяма страст - страстта по писане на кирилица.

Lunatic-
05-11-2008, 11:40
Ima li neshto, koeto kara dyhyt vi da spre, samo kogato si go pomislite? Виза Електрон 8-)

Kakva e vashata cel v jivota, i svyrzana li e s tova, koeto vie istinski jelaete? покер

Imate li istinska strast i kakva e tq? покер

Mislite li, che veche ste porasnali do takava stepen, che vijdate v sebe si chovekyt, v koito mechtaete da se prevyrnete? нямам представа

Bihte li izbrali mnogo dobre platena rabota, kym koqto ne izpitvate nishto pred profesiq s malko dohodi, no praveiki tova koeto vi dostavq udovolstvi? PASS

Kyde se krie strastta spored vas... strast kym nqkogo? Neshto? Strastta po-silna li e ot lubov? Zashto? gambling, gambling, gambling... любовта не съществува... всичко е временно увлечение :)


Kakvo znachi za vas "strast"... naistina krasiva duma. увлечение ?


Prosto se zamislih kak se chuvstvat horata....
Shte se radvam da otgovorite na vyprosite. Ne obhvashtat samo edin sujet, no ne iskah da puskam mnogo temi.

Blagodarq.

bEbsI
05-11-2008, 15:54
Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? - [Любимия човек и осъществяването на мечтите ми.]

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... [Да не бъда мижетурка и да оставя нещо добро след себе си.Да свързано е това желая най-много.А иначе моята страст..хмм да речем,че е много лично. :) ]

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете?[Не,имам още да израствам,но определено започвам да заприличвам на човека,който искам да бъда.]

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно?[Не! Каквото и да работя искам да го правя със сърцето си!]

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"?[В душата,сърцето,думите.За мен страста и любовта към любимия човек е по-силна от всичко.]

Какво значи за вас "страст"? Красива дума... [Чувство,което изпитваш само към един специален човек...]

Просто се замислих как се чувстват хората....



P.S. Извинявам се за латиницата преди.

ScionOfStorm
05-11-2008, 18:08
Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Много са, някои от тях дори не са реални неща, ама кой е казал че трябва да се ограничаваме в мислите си?

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Страстта ми е малко лична, но съдържа и стремеж в себе си. Та, целта ми е тясно свързана с нея бих казал, дано остане така. :)

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Не. В момента като цяло не съм доволен от себе си, ама съм по-скоро идеалист относно мен доста повече, отколкото относно другите. Ще видя какво ще стана в крайна сметка..

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Не. Всъщност, зависи от ситуацията, но бих направил всичко възможно да ми доставя някакво удоволствие работата, трудно мога да се занимавам с нещо, което не е интересно за мен.

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Навсякъде в мен :Р Не само към човек/изкуство.

Какво значи за вас "страст"? Красива дума... Нещо прекрасно е, дори да излиза от границите на нормалното. Не много де, че иначе.. :Д

Просто се замислих как се чувстват хората....



P.S. Извинявам се за латиницата преди.

Би ли ми позволила да метна темата в един друг форум, тоест да направя същата, че много ми хареса идеята? :)

kPuCkA
05-18-2008, 11:29
Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите?Бъдещето...

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е...Цел в живота ми е успеха,а страстта я слагам на съвсем друго място.

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете?Още малко работа по себе си и мисля,че ще се превърна в човека,който желая

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно?Удоволствието на първо място.

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"?Страстта към някого е определено по-силна от любовта.

Какво значи за вас "страст"? Красива дума... Страстта е сила,която се таи вътре в теб и е трудно да й се противопоставиш

Просто се замислих как се чувстват хората....



P.S. Извинявам се за латиницата преди.

mila_smile
05-18-2008, 14:21
Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Да, мисълта, че на света би могла или пък си съществува безрезервна любов..И е възможно някой да ми я даде:)
Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Страстта е нещо, което винаги съм мечтала да ме погълне...И може да се открие във много аспекти на живота. Например, чисто и просто, страстта да живееш, да откриваш нови неща, да се запознаваш с нови хора, да четеш нови книги и така нататък.

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Донякъде... Човек се учи докато е жив, все пак :)

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Не знам. На 15 години съм и предпочитам второто... Но животът е труден. Би било невероятно, ако може да се съчетаят достатъчно пари ииии удоволствието от работата.. Мечтая например да пиша, да издавам книги или да съм журналистка, и да печеля добре от това:)
Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Страстта се крие в емоциите ми. Страстта към един човек(когото още не съм срещнала ;) Страстта към изкуството, нещата, с които се занимавам... Страстта да живея.

Какво значи за вас "страст"? Копнеж, желание..