PDA

View Full Version : Животът е труден...



Mariolcheto
05-11-2008, 11:11
Защо животът е толкова скучен,напрегнат...подтисна т?Защо на младите хора не им се живее?Защото живота е суров и несправедлив!Самата аз неискам да живея...няма смисъл...прекалено ми е трудно.И не само на мен но и на много други хора.Забелязали ли сте когато гледате снимки на вашити родители или са ви разказвали за техните младини как всичко е било по спокойно и хубаво?Вече не е така!Сега напрежението в човека е твърде голямо...Защо?Колкото повече се развива страната,толкова по-голяма става конкуренцията.Конкуренция ли?Защо ни е тя?И другото е за униформите в училищата.Чувала съм много хора като казват "Нека има униформи,защото живота стана толкова скапан,че дори и първокладници гледат и се питат защо съученичето им е облечено по-добре от тях...трябва да са еднакви!"
Написах тази тема за да се докаже,че на всеки човек му е трудно!Едва ли има такива с идеален живот!А ако твърдят,че е така...просто не е вярно! :?

machoka
05-11-2008, 11:14
Ако на теб не ти се живее, то си е твой проблем :) Не казвай обаче, че и на 'всички останали не им се живее'. На мен ми се живее и още как, а трудностите правят ежендневието по-интересно, придават един от смислите за живеене )

Mariolcheto
05-11-2008, 11:16
Ако на теб не ти се живее, то си е твой проблем :) Не казвай обаче, че и на 'всички останали не им се живее'. На мен ми се живее и още как, а трудностите правят ежендневието по-интересно, придават един от смислите за живеене )
Е...аз не съм казала на останалите "Хорааа...недейте да живеете!" :-D :)

OtherDimension
05-11-2008, 11:19
какво се правите на интересни??
сякаш другите гледат отстрани живота, като филм
всеки живее в него и не казвате нищо в тези теми, а само се правите на интересни :?

AtMosFera
05-11-2008, 11:20
Напрегнат-да.Но скучен и подтиснат може да е само ако ти си го направиш такъв :)

Seducti0n
05-11-2008, 11:24
Защо не споделиш, конктретно в какво се изразяват твоите трудности.Казваш, че заради тях не ти се живее.Не мислиш ли, че именно тежките ситуации и жестоките обрати трябва да те амбицират да се бориш, а не да се оставяш на течението да те повлече. :-o
Живога е дар и ти дава толкова много възможности, а ти едва ли използваш и половината от тях само защото си казваш-"Ох, колко е трудно, няма да се справя, все на мен ли и?! и т.н...
Разбери няма смисъл от подобни вайкания.Знаеш ли в този момент колко голям е броят на хората ходещи голи, боси и гладни и те какво да правят да се предадат и да си кажат, няма да я бъде.Да, ама не.
Не може просто така да се предавш!Разбираш ли?Още повече, че живота е такъв какъвто сами си го направиме.
Понякога живота ни подлага на изпит, прпеди да сме си научили урока, но това не би оправдало провала ни.Просто живей, дишай, радмай се и се смей, ти си жива и товва би трябвало да те прави щастлива!

CataclysmicAbyss
05-11-2008, 11:36
^^Напълно съм съгласна с ЦвЕтИт0 :)

Chacho
05-11-2008, 11:39
Всичко опира до това на кое ще се дадеш да те пречупи.Може, недай си боже, да скъсаш с приятел(ката) си или да те оставят на поправителен,родителите да се разведат и какво ли не още.Сигурен съм че има много хора по света,които биха агонизирали с дни, а някои и да решат да си прережат вените за това.В същия момент има много хора, които няма да се предадат на някъв проблем, а ще съберат сили и ще се изправят срещу него.Нещата не стават за ден два, но затова имаме вяра и надежда.Стига сте се депресирали и не намирайте края на света в раздялата с гадже на 14...
"Трудно е да вземеш решение,да си отнемеш живота.Още по-трудно е,обаче,да се бориш да го запазиш!"
А вие имате ли смелост да сте силни?

lovetanya
05-11-2008, 13:47
Аз пък ще ти кажа, че всички трудности правят животът прекрасен!!! :smt003

Ivalinka
05-11-2008, 15:06
моят живот е далеч от "идеален",ама ...не се оплаквам...усмихвам се и ми е приятно да живея!нали знаете,че човек всичко сам си го прави...ако не искаш да ти е трудно се усмихни и кажи лесно е ,бори се..

YoUng`GaIz3r ;]~
05-11-2008, 15:59
е на мене па ми се живее ..

Buhtaaa
05-11-2008, 16:30
Напрегнат-да.Но скучен и подтиснат може да е само ако ти си го направиш такъв :)

bEbsI
05-11-2008, 16:44
Живота бил труден- еми Добро утро!
Но всички тези трудности мен ме амбицират още повече,да постигна целите и мечтите си.Та,ако живота беше лесен и всичко ти се поднасяше на тепсия какво би разбрала от него?! Ту мама,за парички,ту тати.А ти? Някакво безхарактерно същесто,мижетурка,която гледа само как да се забие в поредното кафе... :?

bboy_bunker
05-11-2008, 16:45
Животът е труден, за да не приемаш щастието и успехите като даденост, а да се бориш за тях ;)

Ice_Queen_
05-11-2008, 21:01
На най-добрата ми приятелка й починаха 2ма роднини за 4 дена..
на другата ми супер близка приятелка и почина също близък роднина пак днес..трябва и съм нон стоп до тях.
гаджето ми се държи като свиня ,не е до мен когато ми трябва..
баща ми е на химиотерапия.

кво се оплаквате вие че не ви се живеело.я се осъзнайте,смешни сте жалки...
да живееми се,това е живота..да му *** майката..

Lunatic-
05-11-2008, 22:33
"какво сме ние?
ние сме консуматори
ние сме продукт на манията за модерен начин на живот
убийства
престъпност
бедност... тези неща не ни засягат ?
това което ни засяга са лъскавите списания
телевизор с петстотин канала
името на някой си върху бельото ни...
нека не бъдем съвършенни
стига сме били перфектни
нека всичко си тече
аз така мисля и може би греша
но в крайна всеки си решава"
доста добре казано ?

Bolt_f
05-12-2008, 04:11
jivotyt e truden, no v syshtoto vreme - prekrasen. kofti ti e zashtoto si puber, no ne go osyznavash. Vsichki sa minali i prez tozi period :)

cicaaa
05-12-2008, 08:02
Така кат ме гледате и на мене хич не ми сее живяло ан 2 пъти зимал съм блитерче диазепна с 100 грама уйски джони пешака помня паднах на не на лелгото а до него след 10 мин и не помян още до ден днешен кво стана сякаш 1 седмица от живот ами изченза ьаьаьа и наще нищо ен знаят явно съм лежла там борейки се за живот и еот ме на жив , скоро пак не ми се живееше ама не ми с е рискуваше да се самоубивам с хапчета и реших да спра да уча и живея нормално секи дне бях пиян ходех пиян и мръсне ан даскало имах 2-ки! преид 3 месеца започнах фитенс набих си 15 омнадрена изпих 120 метана и с епочуствах отново някой ся само едно гаже ми требе !

относно колкое ШИт живота съм мн съгласен живееем в свят на кучета или се биеш или те бият ! лично мене ме крепи простотията и омразата
и така до края на света ,мисля за тъмните среди за унбдарграунда аз съм човек от улицата след онея неща дето станаха мисля за себе си да ти кажа и пистолет ще си зема поне ще умра направил нещо , а не да бъда цял живто никой един беден прошляк дето друиса диазеани с цел да пукне !

плакъл съмс дни как може да съм така наебан ама не требе да се стегнем намери нещо да те дигне намери си и цел , и така дай живота си за тази цел каот видеш че целтъ ти тръгва и ти ще си мн добре но винаги има и лоши моменти сега пак нещо съм се вбесил ама ше кварам още зоб и ще се напуия да видим дал ще пукна ако не заминавма на бал зимам пищова с мене и отивма да клатя цици !

на който не му харесва не оцелва Съдбата отказва слабите ,

bboy_bunker
05-12-2008, 08:40
^ Аз тебе лично бих те гръмнал, ако те видя някъде. Ти си просто един тъп, хленчещ консуматор, фабрика за лайна ! Клатиш се бездарно по улиците и се жалваш как живота е гаден.. замисли се за какво живееш тогава, паразит...

hahavteen
05-12-2008, 09:16
Всичко зависи от това как гледаш на нещата които ти се случват. Колкото повече си повтаряш че живота ти е скапан толкова по-скапан ще става(законът на привличането)...

Dumb
05-12-2008, 17:47
Всичко което не ни убива ни прави по-силни–не ммислиш ли?За това живеем ,за да се борим ,да постигнем и да създадем един пълноценен живот.Бори се и дерзай.Изгради мечти и копежи ,за да имаш цели!Това е смисъла на живота-да дадеш от себе си на света.

dqdo_mraz
05-12-2008, 19:15
живота ти е лайна бате свиквай.....

FOOTSOLDIER
05-12-2008, 19:30
живота ти е лайна бате свиквай.....

Alcohooligan
05-12-2008, 19:40
живота ти е лайна бате свиквай.....

добър пост.

Carmen_Kass
05-12-2008, 21:55
Всичко зависи от това как гледаш на нещата които ти се случват. Колкото повече си повтаряш че живота ти е скапан толкова по-скапан ще става(законът на привличането)...

+1

techCandy
05-13-2008, 00:21
Сериозно, не знам с какви проблеми си се сблъскала, но като гледам
пишеш колкото да не заспиш. Униформите в училището ли са основния проблем, който тормози мозъка ти? Мама и тате сигурно ти пускат седмични парички, а всичко което се иска от тебе е да ходиш на училище, а ти седнала да ми обясняваш как не ти се живеело. Имо ли ше ставаш?

Stamera
05-13-2008, 09:47
нз просто шибания живот ме направи безчувствен и студен, не съм забравил да обичам просто не го показвам... :( а колкото до проблемите, като ми дойдат проблеми на главата просто се усмихвам подло и веднага почвам да ги разрешавам, не да стоя и да се оплаквам на френдовете си.

Живота е труден, но това не е извинение !!!
Живота е труден, но това не дава право на никой да прави глупости !!!
Живота е такъв, какъвто си го направиш !!!