PDA

View Full Version : Оплакване от Крем Брюле (а.к.а кремчето)



JaySun
05-11-2008, 10:16
Така - считам, че захванах една от малкото съдържателни теми в този форум (без да се обиждат децата на възраст между 13 и 18 примерно, защото в техния случай е обосновано да пишат простотии, предвид неизградения им светоглед и селския origin на мнозинството), която тема обаче беше секната в зародиш от въпросната модераторка.

Впоследствие и писах лично съобщение - отново си направих труда, въпреки че имам и далеч по-интересни занимания, на което тя дори не си направи труда да отговори, при положение че беше online...

Моля обърнете му внимание на т'ва момиченце...

Seducti0n
05-11-2008, 10:45
Здравей.
Щом си решил да направиш достояние на множеството, търканията между теб и Кремчето, би трябвало да се обосновеш по-задълбочено/да даеш линк към темата/, за да можем ние, които не сме запознати със случая да придобием някаква представа. :)

Python5
05-11-2008, 10:53
И как да пусне линк, при положение, че на новите юзъри е забранено да слагат линкове в постовете си?

Seducti0n
05-11-2008, 11:45
Може да каже заглвието на темата, какво е. :)

krem4et0
05-11-2008, 12:16
Не съм била онлайн, дори и да е пишело така. Статистиката се обновява на определен интервал. Сега прочетох ЛС-то и мисля, че отговорих на автора защо е била заключена темата му.

Той твърди, че е специалист сексолог, предлага потребителите да пишат въпроси в съответната тема към него, а отговорите по мое мнение не са на особено професионално ниво и граничат с ирония в повечето случаи. Обясних му как могат нещата да станат по-организирани, ако в действителност е специалист.

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=170571&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ако това са изказвания на специалист в дадена област....?
П.С.А коментар относно обидното заглавие на темчата няма да направя. то е покозателно колко зрял си, за да даваш съвети на подрастващите, представяйки се за нещо повече от тях.

swords1010
05-11-2008, 14:00
Драги ми господин Джейсън,
не съм сигурен до колко професионални са изказвания от рода на:


Както знаете Джейсън е експерт и е правил секс с всичко (освен, може би, с половин-литрова бутилка, тъй като отворът е прекалено малък).


Джейсън казва 'По-добре рано, отколкото късно, но от друга страна - по-добре късно, отколкото никога. Иначе казано по-добре някога да правиш секс, отколкото никога да не правиш! Все пак борбата е безмилостно жестока!'


Джейсън казва 'Не е нужно да се обръщаш към Джейсън по този начин, о, читателю, макар че осанката на Джейсън се доближава много плашещо до божествената...'


Джейсън казва 'Как се усмеляваш да подлагаш на съмнение божествената воля на Джейсън? Проклинам те да гниеш в мазе пълно с хлебарки и генетично модифицирани плъхове'


Джейсън и Wikipedia казват 'Nausea is not a sickness, but rather a symptom of several conditions, many of which are not related to the stomach. Nausea is often indicative of an underlying condition elsewhere in the body.'


Джейсън казва 'Предлагам на модераторите да ударят един ключ на металните ти гащи и да си помислят за особен вид юрисдикция.'

xaxa
05-11-2008, 14:39
Джейсън казва 'Как се усмеляваш да подлагаш на съмнение божествената воля на Джейсън? Проклинам те да гниеш в мазе пълно с хлебарки и генетично модифицирани плъхове'
:D

machoka
05-11-2008, 15:38
Обърнахме и внимание.

Благодаря за сигнала, лека вечер Ви желая.