PDA

View Full Version : Мисля 4е баща ми изневерява на майка ми!!!



radeva_viki
05-11-2008, 11:16
Преди време бяха пратили смс на майка ми 4е баща ми си има любовница...и няколко месеца по късно реших да му проверя съобщенията. Имаше едно съобщение ,което ми се видя съмнително. Отидох в папка изпратени и нямаше съобщения затова му промених настройките съобщенията които изпраща да се запаметяват и днес успях да се докопам до тела му без да разбере...Онова съобщение беше изтрито , но номера с изпратените проработи и имаше три смс ....до два номера единия от които беше на съ6тия номер, от който имаше "съмнителен смс"...и бяха от рода на "добро утро, мило" "липсват ми устните ти,коте" "легни си, сладко"....явно баща ми кръшка....кажете ми вие какво бихте направили? как бихте постъпили?? съжалявам ако съм писала неразбираемо...просто мн съм объркана ...няма с кои да споделя...имам по голяма сестра,но тя е заета ...и просто не искам да я притеснявам доста и се пострупа с едно нещастие с един неин приятел....на приятели не искам да казвам понеже...баща ми е страхотен човек винаги съм била мн близка с него, винаги ми е угаждал и сега просто нз как се чувствам...нз какво да правя...не искам да казва на майка ми, тя е страхотен 4овек мн я оби4ам не искам да я нараня...изобщо как може да стае така винаги съм си мислела,че сме невероятно щастливи...какво се пропука в тази хармония нз....явно е било прекаленоо хубаво ,за да е истина....съжалявам ако отегчавам някой просто няма къде и пред кого да си излея мислите..... ще съм благодарна на отговорите ви...каквито и да са...как бихте реагирали?? аз мисля да поговоря с баща ми....но ще из4акам малко да видя о6те смси...и тези номера съм ги записала ...мисля да звънна да 4уя отсрещния глас....слушам ви

xXxScreamxXx
05-11-2008, 11:35
ми аз ако ти бях на мястото щях да се обадя на онез номера .... да поразу4а малко туй онуй ..... а после бих поговорила с баща ми ... все пак е голям 4овек и трябва да има отговорност за деиствията си :) уСпеХ ;)

Emsi
05-11-2008, 11:38
ми аз ако ти бях на мястото щях да се обадя на онез номера .... да поразу4а малко туй онуй ..... а после бих поговорила с баща ми ... все пак е голям 4овек и трябва да има отговорност за деиствията си :) уСпеХ ;)

LipSoFAnAnGel
05-11-2008, 11:38
да и аз бих се обади на този номер да разбера какво става и да се уверя в твърдението си.После бих говорила с баща си да видя каква е неговата гледна точка и какво ще каже в своя защита...не че нещо го оправдава де..После бих помислила над всичко и ще разкажа на майка ми все пак тя трябва да знае :)

Chacho
05-11-2008, 11:49
Кой каза, че трябва да знае майка й? Така само ще се изпокарат. По-скоро трябва да намекне на майка си или направо да си я накара да промени малко отношението към баща й. За мен причината за изневярата е винаги нещо липсващо в една връзка. Баща ти ПРЕДИ ВСИЧКО е мъж, така че ще търси женското от майка ти. Дали това ще е външен вид, секс, внимание, нещата са същите, като тези с които му е грабнала окото на времето ;) Навсякъде има материал на темата "Какво търси в жената един мъж" . Майка ти трябва да се пребори за баща ти, без да разбира за изневярата му според мен, защото в противен случай няма ли да си зададе въпроса "Какво търся аз с него, щом ме е предал?"

Дано се оправят нещата в семейството ти!

Kurvata
05-11-2008, 12:00
Кой каза, че трябва да знае майка й? Така само ще се изпокарат. По-скоро трябва да намекне на майка си или направо да си я накара да промени малко отношението към баща й. За мен причината за изневярата е винаги нещо липсващо в една връзка. Баща ти ПРЕДИ ВСИЧКО е мъж, така че ще търси женското от майка ти. Дали това ще е външен вид, секс, внимание, нещата са същите, като тези с които му е грабнала окото на времето ;) Навсякъде има материал на темата "Какво търси в жената един мъж" . Майка ти трябва да се пребори за баща ти, без да разбира за изневярата му според мен, защото в противен случай няма ли да си зададе въпроса "Какво търся аз с него, щом ме е предал?"

Дано се оправят нещата в семейството ти!
Абсолютно съм съгласна! :)

radeva_viki
05-11-2008, 12:25
абе вие мъжете сте голяма работа ей....накрая кво излезна 4е майка ми си е виновна така ли, а защо да не е обратното кво си мислите 4е майка ми не иска страст или любов...аз не оправдавам баща си за тва не6то а го оби4ам мн, повярвайте ми стра6но много....но няма такива оправдания...иска секс иска страст и кво ре6ението е да си хване любовница ли..ми айде майка ми 6е си хване любовник и 6е се правим на щастливо семейство...ооо сега как съм го насъбралаа.... на майка ми няма да казвам...просто 6те говоря с ба6та ми не6тата няма да продължават така...6те из4акам да минат разни празници сега сум абитуриентка да минат жси4ки тия вълнения ако не ми кипне преди тва....кво става аз ли съм си живяла в илюзия....бив6ия на сестра ми и изневери...съмнявам се на ба6та ми да му е станало хубаво 4е някои мами дъ6теря му....нз никога не съм си мислела 4е не6то такова може да се слу4и между родителите ми...вярно не вси4ко е мед и масло...оба4е смятах 4е са щастливи...и те са...няма що....а майка ми вярва 4е вси4ко е наред...кой знае дава си парите по любовницата си...а аз като му търся "вземи от майка си" питам го как така все яма6 пари а е по цял ден на работа ...отивали за заеми давал ги на майка ми...изоб6тоо....ако не бе6е ония смс изоб6то няма6е да тръгна да правя такива не6та смятам 4е ли4ното пространство си е ли4но ма той си има отговорности и задължения...майка ми вър6и домакинството работи нас ни е отгледала тя 6тот той все е прекалено зает сега работи в друг град и какво искате да ми кажете?????? 4е майка ми си е виновна ли....тва е наглост !!! майка ми е най-страхотната жена нз как изддържа и на вси4кото отгоре да прави вси4ко за да поддържа искрата ли....сега се съмнявам 4е ба6та ми изоб6то заслужава такава жена като нея...мн го оби4ам но е така за сужаление....и ако не се притеснявах 4е 6те я нараня мн бих и казала да но не искам да и го при4инявам....ако не др дори и да не разбира 6те покажа на ба6та ми 4е отно6еието ми се е променило и ако не зареже любовницата си Бога ми няма да ги оставя на мира...Знам 4е ба6та ми мн ме оби4а...в тва поне съм сигурна! Определено 6те го заболи като разбере 4е ме е разо4аровал и 6те се притесни да не загуби дъ6теря си....тва мисля да направя...
Божи4ко.....майка ми си е била виновна!!! направо се ядосах о6те пове4е!

Kurvata
05-11-2008, 13:01
Никой не е казал,че майка ти е виновна,но щом казваш,че баща ти си има любовница,значи нещо го е накарало да търси друга,може би майка ти не му дава достатъчно любов,внимание,но това не означава непременно,че майка ти е виновна,самата ти казваш,че баща ти работи в друг град,това ги отдалечава и явно нямат достатъчно време един за друг.Просто може би трябва да поговорят и да си изяснят нещата,от една страна е редно майка ти да знае за изневярата,но от друга е по-добре да не разбира,така ще си спестят скандалите,просто трябва да поговорят.Успех и дано всичко се оправи! :)

_FaShIoN_
05-11-2008, 14:41
И аз бих се оабдила на тези номера и след това ще поговоря и с баша ми,но дано да грешиш,защото доколкото разбирам ще ти е много гадно ако се окаже истина... :)

radeva_viki
05-11-2008, 16:03
еми как да не ми е гадно....на всеки би му било ....както и да е..все 6те се оправя някак си на мен не ми пука 4е ми е гадно...ло6ото е 4е и други могат да бъдат наранени...о4аквала съм някое мом4е да разбие сърцето ми..слу4вало се е разни мом4ета да не оправдаят о4акванията ми и ок тва е в реда на не6тата....имам предвид на всеки се слу4ва но не съм о4аквала то4но ба6та ми да разбие сърцето ми...

Pedigree
05-11-2008, 16:47
Рано или късно, майка ти ще разбере, тоест и в двата случая ще страда. Не мислиш ли, че е по - добре да го разбере от теб, отколкото от някой друг?

radeva_viki
05-11-2008, 16:56
ми аз се надявам на вариант при който да и се спести тва не6то....смятате ли 4е е възможно? да накарам ба6та ми да спре...възможно ли е да спре да кръ6ка...просто стра6но болно ми е сестра ми е студентка.аз 6те кандидатствам тази година и мн се надявам да ме приемат...така 4е при това положение майка ми остава сама...ако разбере няма да мога да съм постоянно до нея да я подкрепя ...да и помогна да го приеме и в краен случай ако се стигне до развод...просто ситуацията е мн деликатна....нз кое е най-доброто решение..а да и кажа просто съвсем го изключвам като вариант. не искам да бъде наранена...ох толкова по лесно 6те6е да е просто да и е изневерил за еда ве4ер....не мога да повярвам 4е има друга връзка...нз засега не мисля да правя ни6то сега ба6та ми няма да го има за седмица като се върне...6те видя кви смси е изпра6тал надявам се да не забележи 4е настройките са му променени...

Pedigree
05-11-2008, 17:03
Нали се сещаш, че цялото това кръшкане е голяма обида към майка ти? От колко време е, поне според теб? Смисъл, щото малко трудно ще му кажеш да спре, при положение, че той не се усеща, а има жена и две деца. Според мен, е най - добре да кажеш на майка си, а тя и той да решават какво да става после. ;)

radeva_viki
05-11-2008, 17:14
знам 4е е обидно тя не го заслужава и дори не искам и да си помислям от колко време е....направо нз...дори преди седмица го смятах за баща на годината...в смисъл об6то взето майка ми е направила вси4ко за нас...но с него може да се забавлява 4овек като дете е връзва ми се на акъла и за момент не бих си помислила 4е може да увствам такова огор4ение към него...знам 4е оби4а майка ми.оби4а я....като я няма и звъни и казва айде да вземем майка ти айде да и звъннем....нз толкова ли са охладнели един към др....до скоро ба6та на годината сега ми се вижда като двули4ен дявол....с майка ми съм си говорила....тя каза 4е никога нито за момент не си е помислила да изневери а аз съм сигурна вярвам и тя не може да ме излъже....нз то4но сега ли трябва6е да се слу4и имам изпити бал....

сестрата на майка ми, леля ми е разведена и братож4ед ми наскоро се жени и бив6ия и мъж мн ме дразне6е само се заяждах с него като знам какво и е при4инил....а аз даже не съм била родена като са се развели...като си помисля 4е ба6та ми може да е по ло6 слу4ай....нз оби4ам го не искам да си развалим отно6ения ноо 6те трябва ....поне да разбере сериозността на вси4ко това....мн ви благодаря 4е ми отделихте от времето си..

MaLkaBira
05-12-2008, 17:28
Здравей мила! Аз също тази година имам бал.Но .. знам какво си мислиш сега,"Защо точно сега ,защо точно на нашето семейство?"Ами .. незнам дали ще те успокоя,но при мене ситуацията е мн0о0о0го по-страшна.Неискам да пиша из форумите за проблема си ,но ако искаш можеш да ми пратиш лс.
Както и да е ... от прочетеното до тук мисля,че има голяма възможност баща ти да зареже любовницата си ... и точно заради ТЕБ !
И мисля,че мислиш много правилно - изчакай да мине балът ти,предварителните и редовните изпити дори,защото напрежението е огромно!
След това седни и го притисни сдраво до стената,поискай му обяснение,ако не желае да разговаря за това с теб.Постави му ултиматум - Теб или Нея!
Има ... и още ,но май ,ако си искаш ще е по-добре да пишеш лс.

XceSS
05-12-2008, 21:49
Изнудвай го за пари :lol: :lol:


Не бе бъзикам се, ми приказвай с него, но каквото и да става не казвай ТИ на майка си, защото ще стане много по лошо.Приказвай с баща си, кажи му че знаеш ала бала да се спре докато майка ти не е разбрала и т.н.
Ае успех :)

samonervi
05-13-2008, 09:24
Миличка,знам ,че е много кофти но се случва.Не си нито ти виновна нито майка ти.Просто мъжете са свине.Освен да се нервираш нищо друго не можеш да направиш.Моя баща(съвсем случайно разбрах) живее с някаква с две деца и естесвено за тях се грижи не за мен,от време на време ми се обажда да ме нервира и друго нищо не прави.Надявам се само някой ден да разбере каква грешка е направил и да има нужда от помощ и да няма кой да му я даде,да си ходи при любовницата.Недей да се нервираш има още много хора с история като твоята :)

HePeAJIeH
05-13-2008, 10:06
Щях да се обадя на номерата и да ги сплаша до смърт

Pepincetyy
05-15-2008, 11:12
Аз бих се обадила на тези номера и да чуя кой ще ми дигне и после бих поговорила с него

acleverboy
05-18-2008, 20:58
Еми почти сигурен съм,че майка ти знае или усеща.Вие Жените имате такава интуиция,че.........Затова по-добре я остави просто да се съмнява.Ако искаш се обади на този номер,а ако поговориш с баща ти съм почти сигурен,че нищо особено няма да постигнеш най-много да ти каже добре повече няма и да почне по-внимателно да си почиства телефона.
дали не е най-добре да спретнеш една вечеря на вашите вкъщи и ти да отидеш някъде......

SlYn4iCe
05-22-2008, 17:58
Ужасно положение :[ Много бих искала да ти помогна ама на твое място и аз нямаше да знам какво да правя :cry:

sladku_bebzi
05-22-2008, 19:14
Според мен мислиш възможно най-правилно.Постъпи така, както си решила.

ptl
05-22-2008, 23:49
kakvo stana s problema. mina li?
az sym minal po tozi pyt.
no niama smisyl da govoria ako si go re6ila.

Blo0dyBitch
05-23-2008, 09:28
доста неприятно положение...ако още не си се обадила на номерата-направи го! няма да е зле да поговориш открито с баща си-виж какво той ще ти каже...
но все пак това касае най-пряко него и майка ти ...може би е най-добре да ги оставиш сами да минат през това...не знам

на мен ми е много странно,че баща ми има разрешението на майка ми да и изнаверява,когато е извън страната ,или по-точно "само чукане без никакви чувства" някак си мн смотано ми стана като го разбрах,представям си на теб колко по-зле ти е

i'm so excited!
05-23-2008, 12:24
на твое място не бих се бъркала в отношенията им.

petet
05-23-2008, 22:31
Божеее,все едно видях себе си преди 3 години.

Аз имах абсолютно същото "предизвикателство"!!!

Преди 3 години му мернах просто ей така случайно телефона и му видях СМС,пишеше някви лиготии "мило" и етс.Веднага го издрънках на майка ми,щото много мразя такива неща.После казах на баща ми,той взе да се оправдава,че явно е било грешка.Майка ми нищо не му каза.После провери от къде е номера и се оказа,че е от бившият ни град(а баща ми го няма със седмици от нас с предела,че работи в бившият ни град).Ааааа той каза,че СМС бил от Перник.
От тогава наще е ясно,че и двамата биха се развели,баща ми го кръшкам да ми дава пари,манипулирам го.Като почти не ме вижда с месеци "щооооото много работи" явно с оная Мастия,поне пари да точа и да си изкрвам яко.Може и зъл да звъча ама си е така...

laila_94
05-23-2008, 23:36
аз пък ще ти кажа да не се месиш,понеже това си е тяхна работа
на тебе ти пожелавам един незабравим бал :grin: като не се притесняваш за семейството забрави проблемите за 2 дена и си по4ини :P

Bolt_f
05-24-2008, 04:33
Не се бъркай в живота на родителите си! Това, че сте от едно семейство, не значи, че животът за тях поотделно напълно свършва. Може би с майка ти не е щастлив и намира утеха с някоя друга. Теб това какво те бърка?! Не мога да ви разбера! И те са хора. Мислите единствено и само за себе си, стремейки се, естествено уж да запазите семейството си. Ако двама родители не са щастливи заедно е по-добре да се разделят!
Какво ще направиш? Помисляла ли си ИЗОБЩО, че може би баща ти има чувства, различни от тези в семейството?
Те имат право да имат емоции. Имаме един живот, защо един брак трябва да проваля всички шансове за това да имаме чувства към каквото и да е?

radeva_viki
05-30-2008, 11:24
от 2 3 дена не му говоря на баща ми...не можех да го хвана сам или не събирах смелост нз и като мина бала една вечер след това му написах смс 4е може да си има колкото иска любовници но 4е 6те има само една дъщеря...и той на следва6тия ден ми отговори със смс ...явно нямаше куража да ми се обади....и ми написа 4е и преди разни навлеци са му пращали разни смси....божи4ко за толкова ли тъпа ме смята...от тогава не му говоря и той няма куража да ме заговори...а аз о6те се опитвам да се успокоя и нз кога тези дни 6те му кажа 4е губи дъ6теря си...и без тва му е се тая като гледам...можеби о4аква да ми мине не е познал само

radeva_viki
05-30-2008, 11:33
bolt_f ти луда ли си как няма да се бъркам??? тва са моите родители ако ти си от тия дето се примиряват с такова положение аз не съм няма да търпя достатъчно голям компромис направих на ба6та ми като не казах на майка ми и сестра ми а заслужава те да знаят но те не заслужават такава болка! той кръшка а ти искаш да ми каже6 4е тва е нормално така ли ! ами ти си болен мозък зна4и...ако майка ми кръшкаше нз за6то нз как бих се 4увствала но не бих била толкова ядосана 6тот тя е направила си4ко за нас си4ко за ба6та ми тая жена е златна....а ба6та ми не стига 4е не се оправя с домакинство с деца не говори с нас на сериозни теми и на вси4кото отгоре 6те ми кажете да си трая и да се правя 4е ни6то не се слу4ва ами тогава ходете се гръмнете някъде за6тото няма да стане!! няма да търпя такова положение което не ми изнася само за6тото някой ми казва 4е е нормално! ако 6те целия свят да кръшка не ми пука! няма да стане! тези които мислят 4е е нормално ми ок нека ви кръ6кат 6том е нормално!

alenka
05-30-2008, 13:01
Chacho
Повече от фен
Повече от фен


Регистриран на: 18 Ное 2006
Мнения: 181
Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Нед Май 11, 2008 2:49 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Кой каза, че трябва да знае майка й? Така само ще се изпокарат. По-скоро трябва да намекне на майка си или направо да си я накара да промени малко отношението към баща й. За мен причината за изневярата е винаги нещо липсващо в една връзка. Баща ти ПРЕДИ ВСИЧКО е мъж, така че ще търси женското от майка ти. Дали това ще е външен вид, секс, внимание, нещата са същите, като тези с които му е грабнала окото на времето Wink Навсякъде има материал на темата "Какво търси в жената един мъж" . Майка ти трябва да се пребори за баща ти, без да разбира за изневярата му според мен, защото в противен случай няма ли да си зададе въпроса "Какво търся аз с него, щом ме е предал?"

Дано се оправят нещата в семейството ти!


съгласна съм с това мнение, че майка ти не трябва да знае, защото баща ти може да ти се"засърди" или да си го изкара на тебе един вид. Аз имам същия проблем и също се притеснявам, но в моя случай работата е по интернет...тея дни сам много объркана как да го накарам да разбере, че е разобличен. :booooomb:

radeva_viki
05-30-2008, 13:14
alenka и аз мисля 4е майка ми не трябва да знае поради простата при4ина 4е тя не заслужава такова не6то...а не за да не ми се разсърди ба6та ми....пукната пара не давам дали 6те ми се сърди та той разби сърцето ми! първия мъж който разбива сърцето ми е ба6та ми.......но не съм съгласна 4е майка ми трябва да промени отно6ението си тя е страхотна той е виновния в слу4ая само той!

love_veselka
05-31-2008, 12:07
[quote="V!P_sL@DuR@Nk@_"][quote="Chacho"]Кой каза, че трябва да знае майка й? Така само ще се изпокарат. По-скоро трябва да намекне на майка си или направо да си я накара да промени малко отношението към баща й. За мен причината за изневярата е винаги нещо липсващо в една връзка. Баща ти ПРЕДИ ВСИЧКО е мъж, така че ще търси женското от майка ти. Дали това ще е външен вид, секс, внимание, нещата са същите, като тези с които му е грабнала окото на времето ;) Навсякъде има материал на темата "Какво търси в жената един мъж" . Майка ти трябва да се пребори за баща ти, без да разбира за изневярата му според мен, защото в противен случай няма ли да си зададе въпроса "Какво търся аз с него, щом ме е предал?"

Абсолютно никога няма да се променя било то и за мъж,щом нещо м/у тях не е наред жената не си е виновна.Това,че бащата е потърсил женско внимание другаде,жената няма никаква вина

Моя съвет е да поразпиташ и ако можеш да разбереш коя е,разучи за нея без баща ти да разбере можеш и да поговориш с нея и да и съобщищ,че не искаш да ви разваля семейството,ако е някоя по-добродушна ще приеме.

idealnata_t
05-31-2008, 12:25
хей....аз мисля че не само твоето семейство има подобни проблеми...най-вероятно е майката и баша ти да са си омръзнали защото не е лесно да живееш с няког пове4е от 10 години ( нз колко продължителна им е връзката) но споед мен за да се запази тази любов между тях трябва често да излизате заедно ... да накарате баща ти да се привърже пове4е към вас ... не знам с какво точно можеш да помогнеш но според мен ..това е един от начините :)

N0_feAR
05-31-2008, 14:01
аз те съветвам първо още да поразучиш нещата и ако вече си сигурна в това първо говори с баща си и от там нататък ше решите кво ще прайте.

radeva_viki
05-31-2008, 16:12
благодаря на всички ви за съветите и вниманието :) съжалява ако съм обидила някой с емоционалните си изблици хаха :) ами аз о6те из4аквам не бързам нека минат и матурите

SъN v LqTnA n^o^6^t
06-01-2008, 07:29
Sporet men parvo trqbva da pogovorij s ba6ta ti i sled tova ako ne6tata stanat seriozni da kajej na maika ti.Nali razbiraj 4e ako go nau4i ot teb 6te i e po lesno :-) Uspex

DisciplineAndOrder
06-01-2008, 09:54
не можеш нищо да направиш.

все ще му омръзне ;)

radeva_viki
06-23-2008, 06:32
......

eveto_xx
06-23-2008, 14:14
Преди време бяха пратили смс на майка ми 4е баща ми си има любовница...и няколко месеца по късно реших да му проверя съобщенията. Имаше едно съобщение ,което ми се видя съмнително. Отидох в папка изпратени и нямаше съобщения затова му промених настройките съобщенията които изпраща да се запаметяват и днес успях да се докопам до тела му без да разбере...Онова съобщение беше изтрито , но номера с изпратените проработи и имаше три смс ....до два номера единия от които беше на съ6тия номер, от който имаше "съмнителен смс"...и бяха от рода на "добро утро, мило" "липсват ми устните ти,коте" "легни си, сладко"....явно баща ми кръшка....кажете ми вие какво бихте направили? как бихте постъпили?? съжалявам ако съм писала неразбираемо...просто мн съм объркана ...няма с кои да споделя...имам по голяма сестра,но тя е заета ...и просто не искам да я притеснявам доста и се пострупа с едно нещастие с един неин приятел....на приятели не искам да казвам понеже...баща ми е страхотен човек винаги съм била мн близка с него, винаги ми е угаждал и сега просто нз как се чувствам...нз какво да правя...не искам да казва на майка ми, тя е страхотен 4овек мн я оби4ам не искам да я нараня...изобщо как може да стае така винаги съм си мислела,че сме невероятно щастливи...какво се пропука в тази хармония нз....явно е било прекаленоо хубаво ,за да е истина....съжалявам ако отегчавам някой просто няма къде и пред кого да си излея мислите..... ще съм благодарна на отговорите ви...каквито и да са...как бихте реагирали?? аз мисля да поговоря с баща ми....но ще из4акам малко да видя о6те смси...и тези номера съм ги записала ...мисля да звънна да 4уя отсрещния глас....слушам ви
И какво , като изневерява? Може би не е намерил щастие с майка ти, и заради това го е потърсил на друго място.Нямаш право да го съдиш, въпреки , че е трябвало да се постарае , да не разбереш, защото си му дете, и явно не си готов/а за това...Цял живот нашите живеят заедно, едно нормално семейство сме си уж, и това че някой някога си е имал любовник/ца не може да попречи на щастието ни заедно...Та мисълта ми беше- остави баща ти да диша, нагло е да му четеш смс-те, и да му разглеждаш телефона, не вярвам той така да постъпва с теб :)

twsd
06-23-2008, 14:28
I KO ne iskash da kajesh na maika ti i ne mojesh da izmislish sama kakvo da pravish zatova razpravqsh po forumiteAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.Pochuvstvai se tupo :-x

BeBoNcHeTo
06-23-2008, 17:11
И аз бих се обадила на този номер иии по-добре поговори с баща си,но ако бях на твое място бих казала на майка си се пак успех :)

densii
06-23-2008, 18:13
Ако аз бях на твое място щях да покажа съобщенията на майка ми,за да ги види тя и да реши какво да прави!

radeva_viki
06-23-2008, 21:10
I KO ne iskash da kajesh na maika ti i ne mojesh da izmislish sama kakvo da pravish zatova razpravqsh po forumiteAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.Pochuvstvai se tupo Mad

puknata para ne davam ti kvo mislish kato ne odobrqvash tva koeto pravq prosto ne pishi! i za tvoe svedenie sum izmislila kakvo da pravq prosto iskam da vidq dr na moe mqsto kakvo bi napravil ama qvno bezmozu4nata ti glava ne moje da go proumee tva za tva napravi mi usluga i se pravi na originalen/a v ne4iq dr tema ne taq koqto az sum pusnala! pochuvstvai se kakto iskash vse mi e taq!

chocoleptic
06-24-2008, 07:37
Хах.
Преди месец същото се случи и на една приятелка.
И тя видяла смс-и в телефона на баща си.
Тя си записа номера и се обади и си направи среща с любовницата на баща си.
Не знам какво са говорили,но въпросната любовница се е изнесе от града. :-D
Ако смяташ,че можеш да направиш същото ..

Escarina
06-25-2008, 22:32
Хах.
Преди месец същото се случи и на една приятелка.
И тя видяла смс-и в телефона на баща си.
Тя си записа номера и се обади и си направи среща с любовницата на баща си.
Не знам какво са говорили,но въпросната любовница се е изнесе от града. :-D
Ако смяташ,че можеш да направиш същото ..

Ето това е решение.. :D Когато баща ми изневеряваше на майка ми бях прекалено малка за да разбера какво става. Някога можеше да ме изплаши и да ме накара да стоя далеч от живота му, но вече не е така. Как можете да го защитавате? Ако сега се случи баща ми да си хване любовница ще им съсипя живота и на двамата.

Kasiera
06-25-2008, 22:49
голема работа...сигурно едни 60% изневеряват

mulgore
06-26-2008, 09:27
Хах.
Преди месец същото се случи и на една приятелка.
И тя видяла смс-и в телефона на баща си.
Тя си записа номера и се обади и си направи среща с любовницата на баща си.
Не знам какво са говорили,но въпросната любовница се е изнесе от града. :-D
Ако смяташ,че можеш да направиш същото ..
А,мерси.
Ако стане нещо такова(не дай си Боже),ще знам кво да направя. :D

hottie
06-26-2008, 10:52
Не е твоя работ ада се бъркаш. Какво като си им дъщеря?Това са си техни интимни отношения. Колкото и да е болезнено трябва да го приемеш и да ги оставиш да си се орпавят по един или друг начин.

radeva_viki
07-27-2008, 08:07
....

sladkish_14
07-27-2008, 08:27
И аз бих се обадила,или ще напиша смс,все едно от на татко името кога и къде да се видим и ще ида!Ще я направя рошава тая тъпа проститутка,която иска да развали семейството ми :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x


П.С - Не мисля,че майка ти е виновна за нещо,дори когато имат всичко,мъжете пак злоопотребяват с нас :x