PDA

View Full Version : Въпросче???



stz_boy
05-11-2008, 13:16
Искам съвет. Проблема ми е следния. Охх даже нз как да го кажа :shock: . Ами значи имах един адски добър фрРр дето ми помагаше във всичко и аз много го обикнах. Обаче проблема е там, че този човек ами как да кажа да помага ми ама по 1 време почна да ми писва да съм приятел с него иии искам да се отърва. Е пробвах 1 път ама той явно мноу ме цени иии му стана супер тъпо и аз реших нали пак да сме приятели и той продължи нали да се държи приятелско и да ми помага ама ми писна този човек. Не че имам проблем с него ама просто гледам как да го срежа. Търся си причини да се виждаме рядко, гледам лека-полека да се държа все по-дистанцирано, така че да не му става много гадно и в същото време да мога да се махна от него. Ами мисля нали така до юни да отлагам тогава имам почивка извесно време на друго място и така да се махна като негов приятел завинаги. Та се чудя ако ми се наложи да му искам помощ дали пак ще ми приеме ако не съм му приятел......... нз. Та въпроса ми е: Това ли е най-добрия начин да го срежа и да не ми е приятел? Нзз не ми е сторил никво зло, че да ползвам нещо срещу него старая се да се хващам за всяка малка незначителна грешка, че иначе няма как.... Ако това не е начина как да го премахна???? 8-[ 8-[ При възможност без много да го нараня ама ако няма друг начин и така да е HELPP!

CataclysmicAbyss
05-11-2008, 13:57
Ти си ебати кретена...честно :-x

Emsi
05-11-2008, 13:59
Ти си много тъпа и гадна,да занеш,не бива така !!!!!!!!!!! Приятелите са едно от най-цените неща !!!

stz_boy
05-11-2008, 14:06
Аз съм момче. Ами просто ми писна, разбираш ли? Писна ми приятелството му и тва е....

CataclysmicAbyss
05-11-2008, 14:28
Аз съм момче. Ами просто ми писна, разбираш ли? Писна ми приятелството му и тва е....
Тогава иди се хвърли от някой мост.Тъпак.

stz_boy
05-11-2008, 14:31
Аз съм момче. Ами просто ми писна, разбираш ли? Писна ми приятелството му и тва е....
Тогава иди се хвърли от някой мост.Тъпак.

Защо да съм тъпак. Хората писват и искам да се отърва от него какво толкова има :?

s1NNer
05-11-2008, 14:32
Ццц ... ИДИОТ !!! Да умреш по-скоро дано ,че света да се отърве от безмозъчни същества като тебе !!!

stz_boy
05-11-2008, 14:35
Ццц ... ИДИОТ !!! Да умреш по-скоро дано ,че света да се отърве от безмозъчни същества като тебе !!!

Добре ве искам 1 съвет защо не ми го дадете какво ми говорите глупости. Все едно е престъпление. Колко хора си заебават приятелите е вижте аз даже искам по по-лек начин да го направя баси :o

s1NNer
05-11-2008, 14:40
Добре съзнаваш ли ,че ще дойде ден когато ще ти потрябва помоща му ? И кво ... няма да го има защото си го разкарал ... има хора които отчаяно се нуждаят от някой приятел като твоя ,а ти искаш да го разкарваш ... помисли хубаво преди да правиш каквото и да било!

Иии както казва Мечо Пух "Колкото повече , толкова повече!" 8-)


И как би се почувствал ти на негово място ако те зарежат така ... просто защото си досаден ?

eXciTeD
05-11-2008, 14:50
Ти си супер зле брат, ако ти е досаден и ти се меси много в живота му го кажи всеки иска такъв приятел който да е до него в някой моменти.. ти имаш някой който е готов да ти помогне когато изпаднеш в безизходица, а ти просто искаш да го разкараш защото ти "писнал"? Т`ва е приятелство, той не ти е поредното гадже, че да го зарежеш е така... ти си п*тка чесно :-x

bEbsI
05-11-2008, 15:14
Недорасло копеле,което иска да е велик като се покаже,че е над другите по такъв абсурден начин.Незнам дали имаш достатъчно мозъчни гънки,за да разбереш и една дума,но просто неможеш да се усетиш колко си зле и как след време някой твой "приятел" ще ти го върне двойно..
Дайте всички да заебаваме приятелите си,защото така е модерно!
:?

eXciTeD
05-11-2008, 15:21
Дам права си bebsi... забравих да попитам само на колко си? Ако си на 12 ти е простено поредното лигаво лапе, което не знае к`во иска и се прави на интересно, ако си на повече хм... не бих искал да познавам хора като теб... :-D

Kurvata
05-11-2008, 15:41
Бате ти си мн. зле,заклевам се... ](*,)

Pedigree
05-11-2008, 16:43
Ти си... тъп?

stz_boy
05-11-2008, 17:10
Ти па кво ми се прайш ве? На 15 съм и кво? Искам нормален съвет как да го разкарам. Да се прая, че ми е приятел ли? Бахти и тъпите коментари :-x

Pedigree
05-11-2008, 17:26
Бахти и тъпите коментари :-x
Те на тебе са се метнали. :-)

candy_princes
05-11-2008, 17:48
mom4eto prosto iska savet pak kakvo 6te pravi si e negova rabota az sa6to0 ne sam saglasna 4e taka pravi ama si e negov jivota i toi si izbira posle toi 6te sajelqva
spored men mu kaji direktno 4e ti e pisnalo ot nego

LaDy_DaQnA
05-11-2008, 20:13
Ти си ебати кретена...честно :-x


DA!

Zodiac
05-12-2008, 04:07
Глей са...този твой приятел не неква обувка.Да я обуеш и след време да я смениш,както вече се каза приятеля е едно от най-важното в живота....Трябва да си бил аутсейдер за да видиш какво е да те мразят... :o

lipsvashh_mi
05-12-2008, 05:03
така нз защо всички така нападате момчето,но...виж сега ,поч...просто ти е писнало постоянно да се грижат за теб и да ти помагат и искаш за малко да си сам..без заглижеността на тоз човек..ако тя е чак маниакална-разбирам те..Това ест не означава да го режеш..След време ще се нуждаеш от приятел като този,който имаш,а той вече няма да е до теб..така,че поговори с него,но в никакъв сслучай не си прекъсвай отношенията с него....
БТВ ..давам всичке за един такъв приятел като твоя :?

alex4ii
05-12-2008, 07:24
Аз съм момче. Ами просто ми писна, разбираш ли? Писна ми приятелството му и тва е....E kak 6te ti pisne 4oveka te ovajava a ti se darji6 kat poslednoto govedo.Ao naistina ne go iska6 za priqtel mu go kaji v o4ite ,kajimu:"Pi4 ne 6ta da si mi priqtel " i tolkoz ne da go ovarta6 tova e podlo .I vzemi si oto4ni kakav 4ovek iska6 za priqtel 6tom ne ti haresva takav,koito ti pomaga i te ovajava. :-P :P :-P :P :-P

LostInMe
05-12-2008, 08:33
Боже :shock: :shock: :shock:

Liar
05-12-2008, 08:54
БТВ ..давам всичке за един такъв приятел като твоя :?
Аз също !!!!!!!!!!!!!!!!
И ако проблема е че искаш да си самостоятелен-кажи му го!Кажи му че оценяваш помощта му(ама ти мй не го правиш...) но искаш да умееш да се справяш сам.Ако му кажеш мисля че ще разбере!И не е нужно да го режеш!Един ден ще си мечтаеш за приятел като него.Оцени го докато е време!!!

Slawi92
05-12-2008, 09:43
Аз съм момче. Ами просто ми писна, разбираш ли? Писна ми приятелството му и тва е....
Тогава иди се хвърли от някой мост.Тъпак.

Защо да съм тъпак. Хората писват и искам да се отърва от него какво толкова има :?ми тъпак си колко хора се молят да имат такива прители а ти искаш да се отървеш от него басиии тъпака

LostInMe
05-12-2008, 15:46
Аз съм момче. Ами просто ми писна, разбираш ли? Писна ми приятелството му и тва е....
Тогава иди се хвърли от някой мост.Тъпак.

Защо да съм тъпак. Хората писват и искам да се отърва от него какво толкова има :?ми тъпак си колко хора се молят да имат такива прители а ти искаш да се отървеш от него басиии тъпака

именно!

KaMi7yYy
05-12-2008, 17:35
Nedei go zaebava.Prosto se otdrypni ot nego.Kato ti predlaga da izlizate kaji mu 4e nemoje6 izmislqi si nqkakvi izvineniq.No mili4ak ne go precakvai,za6toto vse nqkoga 6te go napravi6.Nedei prosto go izbqgvai.No tova koeto iska6 da napravi6 ne e dobre.Ne sym syglasna,no qvno e mn dosaden,za da ti e pisnalo ot nego.

nefchi_bs
05-13-2008, 12:33
Абе момче ти наред ли си бе??!Я се постави на негово място как ще се чусташ ако някои те заебе така??А?Ти изобщо имаш ли глава на раменете??ВСИЧКО ДАВАМ за такъв приятел а ти искаш да го заебеш?!?Аз нищо с нищо не мога да ти повлияя,но след време ще си блъскаш главата за това...Сега ти ще го прецакаш ама после ти ще си прецакания да знаеш...

s1NNer
05-13-2008, 13:24
ВСИЧКО ДАВАМ за такъв приятел ..

E,e ... не се изразявайте така (!) за да не ви изредя 10 неща ,които не давате ... 8-)

LostInMe
05-13-2008, 20:55
8-) 8-) 8-)