PDA

View Full Version : Eдното за сметка на другото...хелп



br0ken_heart
05-11-2008, 14:41
здравейте .като чета по форумите всички искате плосък корем,хубаво тяло,стегнат бюст.От мои личен опит ще ви кава че не това е най-важното.Аз например имам за себе си перфектно тяло,но мисля че въобще не сам красива. :lol: Би било но добре да имаш 5-6 килограма отгоре,но поне да си симпатичен... :smt022 :lol: :-# който мисли че е по важно да си хубав в лице отколкото перфектно тяло ,да си каже мнението :?

mArMaLaDkA
05-11-2008, 14:49
Аз например имам за себе си перфектно тяло

Да ти имам самочувствието ...

_FaShIoN_
05-11-2008, 14:50
Не смятам че едното е важно,а другото не-напротив...ако говориме за хуббаво,начи би трябвало и в лицето да си симпатичен и да имаш и тяло...аз не съм на мнение че едното компенсира другото...но тфа не значи че примерно ако харесаш някоя адската сладурана в лицето,но с доста голямо дупе не трябва да си с нея...секи си решава с кой и по каква причина ще е с него...но в крайна сметка сме хора и не сме перфектни... :)

Naman07
05-11-2008, 15:28
Лицето 8-) ,тялото винаги можем да оправим :D ...по-евтино де :-D

miloto_girl_4e
05-11-2008, 18:40
Разбира се, че лицето е по-важно от тялото, характерът също :!:
Едно перфектно тяло придружено с кофти характер и ужасен фейс е нещо отблъскващо, за разлика от красиво лице, с тяло, което има няколко кг
повечко, но има и характер, който си струва :!:
Не е лошо човек да има хубаво и добре поддържано тяло, на само то НЕ струва :!:

kuklichka_bg
05-11-2008, 18:43
tqloto moje da se korigira no liceto e i to moje no xaxax :P

TheNewReligion
05-11-2008, 19:15
Информирай се както трябва и тогава пускай подобни теми , които ми се струва , че използваш за да се похвалиш с някои неща , но няма значение !

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-11-2008, 19:37
Да права си, важно е да си симпатична :)

zvezdichkaaa
05-11-2008, 19:43
Лицето е по-важно,защото според мен се отслабва много лесно стига да си го решил.Аз дори от утре съм на диета (трябваше от днес,но не ми беше добре) пожелайте ми успех :P .

love_veselka
05-11-2008, 19:46
В крайна сметка всеки се стреми към съвършенство във външния си вид и аз искам да сваля 5-6 килограма,заради който се комплексирам наподледък.

love_veselka
05-11-2008, 19:47
Лицето е по-важно,защото според мен се отслабва много лесно стига да си го решил.Аз дори от утре съм на диета (трябваше от днес,но не ми беше добре) пожелайте ми успех :P .

И аз от утре съм на диета,малко нямам волята,но ще се опитам.