PDA

View Full Version : Изправяне с хума...



love_veselka
05-11-2008, 15:37
Значи една приятелка ми каза,че можеш да си изправиш косата с хума,искам да знам дали найстина е възможно.Малко нереално ми се струва,нека който е пробвал да изяви мнение .

Моля без подигравки,любопитно ми е :D

LovePoisoned
05-11-2008, 15:42
Как точно? O.o Не обясни ли в детайли приятелката ти?

Аз лично съм си мила цялата коса с хума, примесена с оцет, не, не се изправих, по принцип съм леко чуплива.

А, и като става въпрос за хума, един съвет за всички дами: не слагайте хумата в метален съд и не използвайте каквото и да е метално (лъжици да кажем), защото веществата в хумата взаимодействат с нея и не знам какво става, но просто недейте!!!

love_veselka
05-11-2008, 15:43
Как точно? O.o Не обясни ли в детайли приятелката ти?

Аз лично съм си мила цялата коса с хума, примесена с оцет, не, не се изправих, по принцип съм леко чуплива.

А, и като става въпрос за хума, един съвет за всички дами: не слагайте хумата в метален съд и не използвайте каквото и да е метално (лъжици да кажем), защото веществата в хумата взаимодействат с нея и не знам какво става, но просто недейте!!!

Не знам каза само че се къпеш с хума и на другия ден си с права коса и аз не знам не разбрах,но ми се струва нереално.

LovePoisoned
05-11-2008, 15:51
Too good to be true. :D

Не ми се вярва и с друго да я примесват хумата. Google не даде подобни резултати. А и, както споменах, два-три пъти съм се мила само с хума (и малко шампоан) - цялата коса. Изобщо след някакви маски или хума косата ми е в странна форма, сплескана, уязвима такава. :lol: Може би би улеснил изправянето този ефект, преди малко измих една маска на Schauma и пак косата ми е такава. :razz:

Абе изправянето си е с преса само/сешоар и тем подобни уреди. :( Някои го правят и с ютия... Бях опитала един шампоан на Elseve, уж предотвратява целодневно накъсването и начупването, ама не стана. 8-) Щом няма механично изправяне... :(

foreverr
05-11-2008, 17:37
Как точно? O.o Не обясни ли в детайли приятелката ти?

Аз лично съм си мила цялата коса с хума, примесена с оцет, не, не се изправих, по принцип съм леко чуплива.

А, и като става въпрос за хума, един съвет за всички дами: не слагайте хумата в метален съд и не използвайте каквото и да е метално (лъжици да кажем), защото веществата в хумата взаимодействат с нея и не знам какво става, но просто недейте!!!+1 ама само искам да каза, че аз един път си правих такова с хума и си бърках хумата с метална лъжица и НИЩО не стана!

sexa_na_kompleksa
05-11-2008, 17:42
Аз си правя маска с хума, но ефекта е, че не ми се омазнява толкова и е малко по-обемна. Ибощо не ми се изправя.

Винаги си бъркам хумата с метална лъжица и нещо не става. :?