PDA

View Full Version : Къдрици



4y4u_g
05-11-2008, 18:13
Как да си барна такива къдрици? :( :(

prikachi. com/files/169606i.jpg

(Махнете интервалите)

sladurankata_meri
05-11-2008, 18:54
emi otidi na frizior o tam hem 6te te napravqt taka hem 6te razbere6 kak stava ina4e moje da opita6 sas ma6a ili rolki ama moje da ne stane kak ti iska6

TheNewReligion
05-11-2008, 19:01
emi otidi na frizior o tam hem 6te te napravqt taka hem 6te razbere6 kak stava ina4e moje da opita6 sas ma6a ili rolki ama moje da ne stane kak ti iska6
+1

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-11-2008, 19:05
Сега ще ти кажа един лесен начин да си накъдриш косата без да я гориш с маша! Аз така си я къдря и се получава доста хубаво! :)
Значи...
Първо си измиваш косата! След това я подсуши леко с кърпа и сложи пяна и започни да я мачкаш. После включи сешоара и започни да я сушиш (!! остави я леко влажна !!)! После пак сложи пяна и пак я намачкаи, събери я на кок и я вържи с малко ластиче! Изчакай около 30 минути и си готова!!! Оформи къдриците с вакса и после ако искаш да се задържи по-дълго време така я напръскаи с лак!
Това е от мен!!! :) :) :)

4y4u_g
05-11-2008, 19:29
sladurankata_meri,ами ако нямам специален повод по който да искам да си ги направя и искам просо да зн как срава ииии не ми се дават кинти на фризъор? ;Р

`*`MaLkA SlAdUrKa`*` тва съм го правила ама на мен нещо не ми харесва как става щото отгоре косата ми седи права а там където в бил кока е начуена а аз искам да е цялата начупена не че попринцип не ми е чуплива ,но тези къдрици повече ми харесват :) 10х все пак :Р

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-11-2008, 19:31
Ми в такъв случай най-добре ще стане с дифузер :) :) :)

tItEufFf
05-11-2008, 19:44
С дебела маша става чудесно .. :)

hungry_vampire_f
05-11-2008, 19:48
С дебела маша става чудесно .. :)
+ лак

love_veselka
05-11-2008, 20:08
Има един начин без да я гориш.Трябва ти чорапогашник режеш го на лентички и след като си се изкъпала на леко влажна коса хващаш кичура и връзваш долу, после навиваш на горе и пак връзваш спиш така на сутринта развързваш и ефекта се получава. Не знам дали ме разбра :D

kateto_sladkata
05-11-2008, 20:33
Има един начин без да я гориш.Трябва ти чорапогашник режеш го на лентички и след като си се изкъпала на леко влажна коса хващаш кичура и връзваш долу, после навиваш на горе и пак връзваш спиш така на сутринта развързваш и ефекта се получава. Не знам дали ме разбра :D

az ne razbrah q obqsni po to4no za6toto mi se vijda interesno i iskam da probvam :D

love_veselka
05-11-2008, 20:43
Има един начин без да я гориш.Трябва ти чорапогашник режеш го на лентички и след като си се изкъпала на леко влажна коса хващаш кичура и връзваш долу, после навиваш на горе и пак връзваш спиш така на сутринта развързваш и ефекта се получава. Не знам дали ме разбра :D

az ne razbrah q obqsni po to4no za6toto mi se vijda interesno i iskam da probvam :D

Значи хващаш един кичур и връзвап рорапогашника най долу на кичура,като вържеш навиваш нагоре,с палеца леко прикрепяш над възела ти след като стигнеш до желаното от теб място до където да ти стигат къдриците връзваш пак,че да се държи навито.


Ако не разбра питай пак :D ако не стане ще ти направя клипче :D

4y4u_g
05-12-2008, 05:11
Хаха тва последното кефи ще го опитам като се върна от училище. Мерси за съветите иначе сега се навих с маша една фр. ми каза че ставало като усукваш кичура през по-големи интервали ама на мен не ми се получи така като на снимката :?