PDA

View Full Version : Проблем... Голям



LostInMe
05-11-2008, 18:45
Хорица казваите какво да правя плз....
Вече немога да измисля нищо , а от това зависи бъдещето ми..
Сега съм 7ми клас и ми предстои кандидастване и ...... така да се каже няма да имам хубава оценка по математика за края на годината... По всичко друго имам 5 , 6 само по математика няма да имам хубава оценка , понеже с госпожата бая се мразим и гледа сякакъв начин за да ми направи мръсно , и да ми напише слаба оценка... Сега ще кажете поредния за които госпожата не бива ама не е така.. Ще дам пример
:Mиналата седмица 5 дена ходих на уроци ,за да се подготвя за контролното, а след като започна часа тя раздаде контролните направих си я всичко и после като ги връща ми писала 2 щот си помислила че съм 1 група а аз съм бил 2ра ама съм нямал доказателство и вика ти може да си преписвал от тоя до тебе ( а тя просто е объркала листите) или ми е дала нарочно 2ра група незнам..
Ама дори и да не беше тва тя хубава оценка пак няма да ми пише а на мен бая ми тряя оценка по математика за края на годината.. направо незнам какво да прая.. иам 2 двойки по геометрия......
първия срок като се разбирахме с госпожата имах 5 по алгебра и 5 по геометрия ама сега...... знам че и вие неможе да ми помогнете много в случая , но ще се радвам на някои друг съвет.

Също така искам да попитам ако за края на годината по всичко имам 6 а по математика имам 3 , и на изпита по математика изкарам 5 и 40-50
дали ще ме вземат в хубаво училище..
мн се притеснявам.. ;(

krisi_bep
05-11-2008, 19:13
Дори и по БЕЛ ще имаш 5-6 ? :shock:

Обясни на родителите си какво става.нека поговорят с нея,а ако се налага и с директор.Щом наистина е несправедлива към теб,по-добре недей да се оправяш сам,а потърси помощ от тях!

А за изпитите-зависи в какво училище искаш да отидеш,но във всички, оценката по БЕЛ и Мат. от училище се взема само един път.В математическите гимназии се гледа оценката от изпита,която се умножава по 3,а в езиковите е обратното-тази от изпита по БЕЛ се умножава по 3 ,а от изпита по математика се взема един път ;)

Emsi
05-11-2008, 19:14
Спокойно,говори с вашите и се готви добре за изпитите !

LostInMe
05-11-2008, 19:17
Дори и по БЕЛ ще имаш 5-6 ? :shock:

Обясни на родителите си какво става.нека поговорят с нея,а ако се налага и с директор.Щом наистина е несправедлива към теб,по-добре недей да се оправяш сам,а потърси помощ от тях!

А за изпитите-зависи в какво училище искаш да отидеш,но във всички, оценката по БЕЛ и Мат. от училище се взема само един път.В математическите гимназии се гледа оценката от изпита,която се умножава по 3,а в езиковите е обратното-тази от изпита по БЕЛ се умножава по 3 ,а от изпита по математика се взема един път ;)

аз искам да ходя в английска или немска...
с наще съм говорил ходили са ама ефект е нямало .. ;)

а иначе наистина ли в езиковите се зима само 1 оценакта по математика и 3 по български
а иначе колкото до въпроса наистина ли ще имам по сичко друго 6 дори и по бел- Да!

LaDy_DaQnA
05-11-2008, 19:19
em u4i za izpitite se pak bala ti se gfradi 1 pyt ocenkata ot u4ili6te i 2 pyti ocenkata ot izpitite

krisi_bep
05-11-2008, 19:30
Дори и по БЕЛ ще имаш 5-6 ? :shock:

Обясни на родителите си какво става.нека поговорят с нея,а ако се налага и с директор.Щом наистина е несправедлива към теб,по-добре недей да се оправяш сам,а потърси помощ от тях!

А за изпитите-зависи в какво училище искаш да отидеш,но във всички, оценката по БЕЛ и Мат. от училище се взема само един път.В математическите гимназии се гледа оценката от изпита,която се умножава по 3,а в езиковите е обратното-тази от изпита по БЕЛ се умножава по 3 ,а от изпита по математика се взема един път ;)

аз искам да ходя в английска или немска...
с наще съм говорил ходили са ама ефект е нямало .. ;)

а иначе наистина ли в езиковите се зима само 1 оценакта по математика и 3 по български
а иначе колкото до въпроса наистина ли ще имам по сичко друго 6 дори и по бел- Да!купи си справочник за средните училища в твоя град,така ще ти се изясни всичко.
И все пак-формулата за езиковите е : 2Ми+2БЕЛи+М+БЕЛ ;)

П.П.Допуснала съм грешка в горния си пост,ме се умножава по 3,а по 2 и двете...хм...

П.П.2:това е за езиковите във Варна,би трябвало и в другите градове да е така,но си купи справочник,ще ти е от помощ ;)

П.П.3(олях се вече :-D ) За това,дали ще имаш 6 по БЕЛ,бях изумена,защото пишеш с ужасно груби и дразнещи правописни и пунктуационни грешки!

LostInMe
05-11-2008, 19:32
еми да ти кажа чесно аз по форумите не се старая затова.. ;) иначе като правя нещо в училище или на тест си слагам насякъде запетаите и т.н. и т.н. а този справочник ходих да търся на хеликона ама нищо не намерих

П.П от бургас съм!

ThunderGoddess
05-11-2008, 20:12
Хорица казваите какво да правя плз....
Вече немога да измисля нищо , а от това зависи бъдещето ми..
Сега съм 7ми клас и ми предстои кандидастване и ...... така да се каже няма да имам хубава оценка по математика за края на годината... По всичко друго имам 5 , 6 само по математика няма да имам хубава оценка , понеже с госпожата бая се мразим и гледа сякакъв начин за да ми направи мръсно , и да ми напише слаба оценка... Сега ще кажете поредния за които госпожата не бива ама не е така.. Ще дам пример
:Mиналата седмица 5 дена ходих на уроци ,за да се подготвя за контролното, а след като започна часа тя раздаде контролните направих си я всичко и после като ги връща ми писала 2 щот си помислила че съм 1 група а аз съм бил 2ра ама съм нямал доказателство и вика ти може да си преписвал от тоя до тебе ( а тя просто е объркала листите) или ми е дала нарочно 2ра група незнам..
Ама дори и да не беше тва тя хубава оценка пак няма да ми пише а на мен бая ми тряя оценка по математика за края на годината.. направо незнам какво да прая.. иам 2 двойки по геометрия......
първия срок като се разбирахме с госпожата имах 5 по алгебра и 5 по геометрия ама сега...... знам че и вие неможе да ми помогнете много в случая , но ще се радвам на някои друг съвет.

Също така искам да попитам ако за края на годината по всичко имам 6 а по математика имам 3 , и на изпита по математика изкарам 5 и 40-50
дали ще ме вземат в хубаво училище..
мн се притеснявам.. ;(
Ще влезеш. Ако изкараш хубава оценка на изпита. Говоря от рода на 5-5.50 :)

LostInMe
05-11-2008, 21:06
а дано да си прав/а

alex4ii
05-12-2008, 07:53
Дори и по БЕЛ ще имаш 5-6 ? :shock:

Обясни на родителите си какво става.нека поговорят с нея,а ако се налага и с директор.Щом наистина е несправедлива към теб,по-добре недей да се оправяш сам,а потърси помощ от тях!

А за изпитите-зависи в какво училище искаш да отидеш,но във всички, оценката по БЕЛ и Мат. от училище се взема само един път.В математическите гимназии се гледа оценката от изпита,която се умножава по 3,а в езиковите е обратното-тази от изпита по БЕЛ се умножава по 3 ,а от изпита по математика се взема един път ;)

аз искам да ходя в английска или немска...
с наще съм говорил ходили са ама ефект е нямало .. ;)

а иначе наистина ли в езиковите се зима само 1 оценакта по математика и 3 по български
а иначе колкото до въпроса наистина ли ще имам по сичко друго 6 дори и по бел- Да!Az bqh minalata godina taka s gospojata po BEL Ne iska6e da mi pi6e 6 mrasnicata I nakraq s 300 zora uspqh da izkaram 6 :grin: oba4e mi vika ti ne si zaslujava6 ocenkata .Ama nakraq na izpita az imah nai-visokata ocenka ot celiq vipusk.Onaq napravo se pukna.Taka otnodno gimnaziiteAko si ot burgas Nai-dobre vlez v nemska tam e mnogo qko.A pak ocenkite ot daskalo ne sa koi znai kolko vajni no e hubavo da izkara6 pone 5.Ako ne pla6tai 6tot prosto zabravi za nemska i angliiska kadeto i da e !! :-P :P :-P :P :-P :P :-P Ai mejdu drugoto i drugite ocenki pak se gledat samo 4e za 9-ti klas no te ne ti obrazuvat bala

LostInMe
05-12-2008, 08:26
ем да от бс съм..
обаче едвали ще мога да изкарам по математика 6 камоли 5...
по всичко друго но не и по математика..
а за плащане мммммм... мислил съм ама незнам колко пари ш иска..
тя е ненаядна тая :D единствената учителка която не стачкува по време на стачката... :D :D

ама на изпита ако изкарам 5,50 примерно по математика и български а за годината по мат имам 4 няма ли да ма земат бе отчайваш ма :shock:

Liar
05-12-2008, 08:46
Поговори с нея.Питай я защо е това отношение към теб.Може би си я обидил без да разбереш?Обясни и,че оценката ти е важна,че тя може да провали всичко и т.н.Ако след това не каже,че ще ти оправи оценките,кажи и,че ще отидеш да се оплачеш на директора.И трябва да отидеш веднага след като и кажеш,за да няма време да се подготви-да измисли оправдания и да замаже всичко.Директора няма как да не помогне...Ако не,обръщаш се към някой по-висока инстанция.
Аз бих отишла направо при директора да я наклеветя,но ти си 7-ми клас,опитай първо с добре,че да не би случайно да се объркат повече нещата.
Айде,успех.