PDA

View Full Version : Време За Изпитииии!!! (7 клас)



glypacheE_
05-11-2008, 19:13
eee..hora doide si vremetoo... :D sled mesec idvat izpitite. :shock: ..iskam da vi pitam (moje bi se povtarqm s nqkoi dr tema- nz :-o ) ...zadachite po matematika po lesni li sa ot kolkoto na probnite...kakvi ocenki imate ako ste hodili ,koi v kakvo ychilishte iska da kandidatstva iiiiii nakraq no ne na posledno mqsto... nali izpitite sa na 20(bel) i 26(matematika) ? blagodarq predvaritelno :)

LaDy_DaQnA
05-11-2008, 19:15
ahm izpitite saa na tezi dati..za zada4ite nz..kfot doide po m-ka izkarah 4.88 po bg 5.36

alex4ii
05-12-2008, 07:58
ahm izpitite saa na tezi dati..za zada4ite nz..kfot doide po m-ka izkarah 4.88 po bg 5.36Ei tova bqha i moite ocenki!!! pak ina4e zada4ite sa gre-dolu lesni(pone kolkoto znam ot minalata godina)Samo trqbva da si super koncentriran :-P :P :-P :P :-P :P

LiloTa
05-12-2008, 08:09
аз кандидатствах преди 2 год...и честно казано по математика...ми се паднаха възможно най-лесните задачи...По БЕЛ ние имахме Съчинение...а вие ся май сте на др...Но...беше кофти Съчинението-беше на Немили-недграги....Иначе като оценки,аз имах 5,625-по мат и 3,75 по БЕЛ и влязох в V-та езикова във Варна :D :D :D :D

MaLkaTa_LaDy
05-12-2008, 13:47
Аз в момента съм седми клас и съответно ми предстои да кандидатствам, но знам, че изпитите са по-лесни от олимпядите по Математика и Български. Аз на тях изкарах БЕЛ-94 точки :shock: :shock: :shock: Зубър съм, знам :D а по математика- 74

glypacheE_
05-12-2008, 14:09
az na sustezanieto po bg iskarah 89 a po matematika 57...inache na probnite izpiti imam po 5 i 30 5 i 40 po matematika i 5 i 40 nqkude po bel...dano ste pravi che zadachite sa po lesni .. :)
P.S. mersi che se otzovahte :) :-)

karit0
05-12-2008, 14:44
За съжаление и аз тази година ще кандидатствам :D вече съм си избрала училищата и сега чакам да дойде 20 и 26 :D Може ли някакво мнение за 1соу и 22соу в София?Мерси предварително :-)

DieselBlood
05-12-2008, 14:51
minalata godina kandidatstvah i testa po BG be6e po-lesen, a po matematika sam slab taka 4e abe ocenkite mi bqha 3,21 po matematika :D i 4,82 po BG

mumiikataa
05-12-2008, 16:23
Е то миналата година задачите по математика си бяха гадни.Най-малко,защото имаше задачи за 10 клас.ма пак хубавото е че и тази година ще са с тестове.Смятам,че така е по-лесно :) Успех на всички кандидатстващи и не му мислете толкова.Колкото повече се панирате,толкова по-зле.И да вземете си 1 шоколад на изпита.

nefchi_bs
05-13-2008, 12:40
И аз ще кандидатствам тази година...Пешла даже къде искам да вляза-Немската в Бургас...ако има някои от там мн моля да каже миналата година колко е бил бала защото никои не знае точно..

s1NNer
05-13-2008, 13:21
Е то миналата година задачите по математика си бяха гадни.Най-малко,защото имаше задачи за 10 клас.ма пак хубавото е че и тази година ще са с тестове.Смятам,че така е по-лесно :) Успех на всички кандидатстващи и не му мислете толкова.Колкото повече се панирате,толкова по-зле.И да вземете си 1 шоколад на изпита.

Хахах значи само ти така смяташ ... тестовете колко задачи са ви ... 50? (май толкова бяха) и за 1 решена задача не минаваш ... ние като кандидатствахме имахме само 2 задачи ... 1 алгебра и 1 геометрия ... и само за чертеж имаш 3ка... кое му е по-лесното на тестовете???

TheLilKittie
05-13-2008, 13:24
Не се панирайте, бе, хора, най-важното е спокойствието. Аз се наревах вечерта преди всеки изпит и на другия ден като краставичка. 5,893 по бел и 5,250 по математика. Ако искате да ме питате нещо - на лс :)

unfaithful1234
05-13-2008, 14:46
A с колко горе-долу ще вляза във Френската езикова?Ами във 18-то(Уилям Гладстон)? :-o

glypacheE_
05-13-2008, 15:11
vuv Френската balut e 32,250 ,a v 18-to - 30,144 ----informaciqta sum vzela ot tazgodishniq spravochnik na VEDI (ne garantiram che sa verni tui kato moje i da se promenqt no tezi sa gore doly orientirovuchni :) ---- :) :)

glypacheE_
05-13-2008, 15:18
karit0
Фен



Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 65
Местожителство: Където той,там и аз! :D
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 5:44 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

За съжаление и аз тази година ще кандидатствам вече съм си избрала училищата и сега чакам да дойде 20 и 26 Може ли някакво мнение за 1соу и 22соу в София?Мерси предварително




---- za jalost mislq che 1-vo soy ne e mn dobro.. :( :( ... edin priqtel ychi tam i kazva che ne my haresva i ot 9 klas shte se vurne v 32-ro ....nz tfa se pak e samo moeto mnenie ... za 22 - ne znam //// :-o :-o

glypacheE_
05-13-2008, 15:19
_siNNer_ , koga sa bili tvoite izpiti ? :)



P.S. nefchi_bs , imam sushtata blyzka kato tazi na snimkata ti :P

mumiikataa
05-13-2008, 15:27
Е то миналата година задачите по математика си бяха гадни.Най-малко,защото имаше задачи за 10 клас.ма пак хубавото е че и тази година ще са с тестове.Смятам,че така е по-лесно :) Успех на всички кандидатстващи и не му мислете толкова.Колкото повече се панирате,толкова по-зле.И да вземете си 1 шоколад на изпита.

Хахах значи само ти така смяташ ... тестовете колко задачи са ви ... 50? (май толкова бяха) и за 1 решена задача не минаваш ... ние като кандидатствахме имахме само 2 задачи ... 1 алгебра и 1 геометрия ... и само за чертеж имаш 3ка... кое му е по-лесното на тестовете???
аз си играх на тото,щото не ми трябваха оценки по бел и по мат. и не ми пукаше.реших само 1 или 2 зад. и имах 3.70

s1NNer
05-13-2008, 18:02
^^ Да де ама друго си е 2 задачи вместо 50 ... ;pp а и 3,70 за една задача ... малко ме съмнява ... или просто добре играеш на тото :lol:

glypacheE_ по миналата година ...

mumiikataa
05-13-2008, 18:18
е играх.точно това исках да кажа.че бях решила 1-2 зад.,другото на тото...

Pedigree
05-13-2008, 18:29
Хм, и аз съм седми клас и ще кандидатствам. Насочила съм се към езиковата в моя град, тоест оценката ми по български и литература е по - важна от тази по математика, и все пак - ще се борим за максимално най - високи оценки. :)

mistical_girl
05-14-2008, 13:21
И аз ще кандидатствам тази година...Пешла даже къде искам да вляза-Немската в Бургас...ако има някои от там мн моля да каже миналата година колко е бил бала защото никои не знае точно..

Ами ако не се лъжа балът беше над 30 - май 30.570 тея числа ми се въртят в ума, защото разликата между английската (която беше с минимален бал 31.680) и немската беше мн малка. (Аз бях на косъм да не вляза в английската.)
А за изпитите - ами по 50 въпроса са и двата, от които 40 тестови и 10 с отворен отговор. По математика задачите ми бяха трудни, ама и аз съм си виновна, щот нещо бях разтревожена преди това и не успях да се съсредоточа максимално. (дааа и резултата беше - 4.072) . По БГ на преразказа гледайте да пишете красиво, щот на мен ми взеха 1 точка :razz: заради това

glypacheE_
05-14-2008, 13:26
az iskam da vlezna v nemskata :grin: ... po -tochno kudeto se ychi nemski i davat dobro obrazovanie... :oops: ... radvam se che se spravqm dobre po matematika i BEL... :) ... mn yspeh na vsichki :-) :-) :-) :-)

WaterLilly
05-14-2008, 18:03
Аз искам да вляза в езиковата, обаче по математика съм много зле и се надявам да успея... :)

glupacheE
05-14-2008, 18:32
Аз кандидатствах миналата година и ще си позволя да ви дам няколко съвета.

1.последните дни преди изпита си починете и релаксирайте добре( каквото сте научили до тогава това е за 3-4 дни няма да научите повече) а най последния никакво учене
2. на изпита трябва да сте суперррр спокойниии ама супер отпуснете се не го мислете няма да умрете ако не сте с 6 успокойте душата :)
3.взете си ВОДА и шоколадче малко за сили
4.УСпех на всичко които са се готвили защото не става да седнеш последните седмици да у4иш.Сигурна съм че тези които са се готвили ще успеят да постигнат желанието си

gorska
05-14-2008, 19:16
karit0
Фен



Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 65
Местожителство: Където той,там и аз! :D
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 5:44 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

За съжаление и аз тази година ще кандидатствам вече съм си избрала училищата и сега чакам да дойде 20 и 26 Може ли някакво мнение за 1соу и 22соу в София?Мерси предварително




---- za jalost mislq che 1-vo soy ne e mn dobro.. :( :( ... edin priqtel ychi tam i kazva che ne my haresva i ot 9 klas shte se vurne v 32-ro ....nz tfa se pak e samo moeto mnenie ... za 22 - ne znam //// :-o :-o

Аз пък намирам 1во за много хубаво училище. :P А за 22-ро не знам, защото го бъркам с 20-то. :(

Относно Френската и 18-то:
Намерих класацията от миналата година и във Френкста най-силната паралелка е с минимален бал 32,034, а най-слабата 29, 786
За 18
Най-силната с 29, 714
нАй-слабата 25, 25

malko mace
05-15-2008, 19:22
Аз също съм VII клас. :) Много искам да вляза в 9 ФЕГ"Алфонс дио Ламартин" с английски(и профилиращи предмети математика и география)!!!На първия пробен по мат.имах 4,65,на втори-4,874,а на трети-4,879! :D По БЕЛ-на първи-5,31,на втори-5,72,а на трети-5,52.На състезанието по БЕЛ,което се проведе през февруари,имах 84т.,а по математика просто не се явих-изпуснах срока за записването... 8-)
Пожелавам успехчета на всички,на които им предстоят изпити!!!

unfaithful1234
05-16-2008, 19:32
А аз не съм ходила на пробни,на нас не ни казаха,че има... :-x Малко се притеснявам!Тоест с какви оценки ще вляза във френската?

great_mari
05-16-2008, 19:50
и аз съм 7 кл.
1 пробен по мат изкарах 5.393 (в НТГ Пловдив)
2. пробен по мат - 5.107 ( в ОМГ Пловдив)
2.пробен по бг - все още чакам резултатите
4. пробен по мат - тази неделя :-D
Моето желание е да вляза в ЕГ "Ив.Вазов" (руската) с испански ама дали ще ме огрее не се знае... :( :-o

BiZk!T
05-17-2008, 11:26
За съжаление и аз тази година ще кандидатствам :D вече съм си избрала училищата и сега чакам да дойде 20 и 26 :D Може ли някакво мнение за 1соу и 22соу в София?Мерси предварително :-)
Ами първо соу не е от най-добрите.Няма да е зле на първите места да напишеш някоя езикова гимназия като 1 АЕГ,164-Испанската,Немската,2 АЕГ...За 22 съм чувала,че е добро,хвалят го,но друго е да си в езикова.
Колкото по темата,аз миналата година кандидатствах-тестовете можеш да ги видиш в страницата на МОн предполагам.По БЕЛ беше мега лесният,по математика-пълна скръб 8-) Този изпит беше нереален посто...Изкарах 4.50...и много се радвам на постижението си.По БЕл имах 5.80 8) Никой не знае дали изпитите тази година ще са по-трудни или по-лесни...щом Вълчев още е на мястото си,така ще е :-& Миналата година пробният по мателатика не беше толкова труден и аз се бях надъхала и...ни срязаха :(

gabi_94
05-17-2008, 14:12
ами и аз съм 7клас. Днес ми беше пробния изпит по математика - ужасно беше. Задачите със свободен отговор бяха ужасни и повечето не ги реших. На около 10, 15 въпроса си играх на тото. Не ми стигна времето. Абе нямам думи. По бел ми е утре пробния. Ще видя кво ще направя. На националната олимпиада в нашия град бяха много трудни тестовете. Изключително трудни. От нащето училище на 2 кръг мина само едно момче по матемаика и едно момиче по бел. Аз по математика имах срамните 51т., а по бел 74т. Според мен можеше да бъде по-лесно на другите градове им беше много по-лесно. Сега съм си набелязала няколко гимназии, но най-много ми се иска да вляза в Мигел де Сервантес - испанската в София. 1АЕГ И 2АЕГ също може, ако пък не 33 соу в Люлин - някой случайно да учи там или пък да е чувал нещо за това училище?

BiZk!T
05-17-2008, 14:19
е 10-15 въпроса не е чак толкова много.Ако на другите си сигурна,нямаш проблем.На олимпиадата миналата година аз изкарах 49 точки :-o и все пак балъг ми стигна за Английската.На пробните не помня,но в крайна сметка като отидеш на изпита разбираш,че вече няма място за притеснение-каквото направиш-направиш.Не е краят на света дори да не влезеш в училището,в което искаш.Аз ви препоръчвам и 31 СУЧЕМ мн добро училище с най-модерната база в България

5StaR
05-17-2008, 14:34
За всички които ще кандидатсват - МУАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХ гадно ли ви е уе зайци 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:

Pedigree
05-17-2008, 15:51
За всички които ще кандидатсват - МУАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХ гадно ли ви е уе зайци 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:
Мне. :)

sladku_bebzi
05-17-2008, 16:17
На мен изпита ми се оказа по труден от олимпядите и всички пробни..

BiZk!T
05-17-2008, 19:33
За всички които ще кандидатсват - МУАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХ гадно ли ви е уе зайци 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:
зле си обаче :razz:

5StaR
05-19-2008, 20:57
Мерси за комплимента :)

glypacheE_
05-21-2008, 15:20
oshte mesec :? :? :-o :oops: ...

buttertoast
05-21-2008, 17:46
И аз съм 7 клас и не знам защо ни плашиха още от 5 клас с тея изпити...никак,ама никак не се притеснявам,каквото стане - толкоз ^^ Имам някакви особени симпатии към т.нар. Дървото (Варна).Не е нииикак елитно даскало и с който и да споделя,че искам там - ме гледа тъпо и казва "що не влезеш в някоя езикова".. предпочитам да вляза някъде,където ще ходя с желание,а не някъде,където не искам само защото е елитно... :) :)

MidnightCreep
05-21-2008, 18:23
Най-яркият спомен от мойте беше как на изпита по литература седях на първия чин,а квесторите точно пред мен белеха и ядяха ябълки и круши и листовете ми станах в слюнка и някакви залци,и трябваше да ми дадат нов комплект. 8-)

Може сутринта преди изпита да си прехвърлите набързо там каквото сте чели и само спокойствие трябва.

fuklu
05-21-2008, 18:57
аз кандидатствах преди 2 год...и честно казано по математика...ми се паднаха възможно най-лесните задачи...По БЕЛ ние имахме Съчинение...а вие ся май сте на др...Но...беше кофти Съчинението-беше на Немили-недграги....Иначе като оценки,аз имах 5,625-по мат и 3,75 по БЕЛ и влязох в V-та езикова във Варна :D :D :D :D

9 klas imam poznata i tq mi kaza 4e i na neq ne i dopadnalo nemili-nedragi(ne go 4ela dost)ama iskara 5 ili 4 i ne6to

laila_94
05-25-2008, 16:14
:( :( хора страшно много ме е страх..
искате ли всички който ще кандидатстваме тази година да си помагаме да направим такава тема ?! :? аа всъщност някой знае ли за сайт с тестове + отговорите им

besnicataa
05-25-2008, 16:39
САМО 1 ЩЕ ВИ КАЖА!!ХИ4 НЕ Е ЛЕСНО!!! ТЕСТА ПО БГ Е УЖАСЕН + ПРЕРАЗКАЗАА... :)

glypacheE_
05-27-2008, 07:13
:( :( хора страшно много ме е страх..
искате ли всички който ще кандидатстваме тази година да си помагаме да направим такава тема ?! :? аа всъщност някой знае ли за сайт с тестове + отговорите им




--chestno kazano i men zapochva da me e buzz.. :(

inache mislq che v saita na regalia ima nqkakvi testove (napishi v google i shte izleze saita )

NaNa_SladuRana
05-27-2008, 08:37
Аз в момента съм седми клас и съответно ми предстои да кандидатствам, но знам, че изпитите са по-лесни от олимпядите по Математика и Български. Аз на тях изкарах БЕЛ-94 точки :shock: :shock: :shock: Зубър съм, знам :D а по математика- 74

същата работа само дето по математика си поизложих.Датите са тези

laila_94
05-27-2008, 10:49
--chestno kazano i men zapochva da me e buzz..

inache mislq che v saita na regalia ima nqkakvi testove (napishi v google i shte izleze saita )
_________________
НиКоЙ нЕ уМиРа ДеВсТвЕн-ЖиВоТъТ ПрЕеБаВа ВсИчКи...

:grin: мерси адцки много ,а хора как можем да преу :-D :( долеем страха

laila_94
05-27-2008, 10:49
--chestno kazano i men zapochva da me e buzz..

inache mislq che v saita na regalia ima nqkakvi testove (napishi v google i shte izleze saita )
_________________
НиКоЙ нЕ уМиРа ДеВсТвЕн-ЖиВоТъТ ПрЕеБаВа ВсИчКи...

:grin: мерси адцки много ,а хора как можем да преудолеем страха

laila_94
05-27-2008, 10:49
--chestno kazano i men zapochva da me e buzz..

inache mislq che v saita na regalia ima nqkakvi testove (napishi v google i shte izleze saita )
_________________
НиКоЙ нЕ уМиРа ДеВсТвЕн-ЖиВоТъТ ПрЕеБаВа ВсИчКи...

:grin: мерси адцки много ,а хора как можем да преудолеем страха

bug1965
05-27-2008, 14:52
otnoso nemskata v bs tam priema za y4enici e nai-golqm na4elo s angliiskata bs vse pak tazi godina da te priemat e mnogo po lesni za6toto sa yveli4eni mestata za priem tova e dobre no vsi4ko si zavisi i ot konkurenciqta bal1t e nqkade kam 30 moje i pove4e no sas sigurnost ne e po mlko kasmet na izpita i az 6e kandidatstvam taq godina v bs iskreno ti pojelaam da vlei6 v nemska :-) :-) :-)

glypacheE_
05-28-2008, 17:04
--chestno kazano i men zapochva da me e buzz..

inache mislq che v saita na regalia ima nqkakvi testove (napishi v google i shte izleze saita )
_________________
НиКоЙ нЕ уМиРа ДеВсТвЕн-ЖиВоТъТ ПрЕеБаВа ВсИчКи...

:grin: мерси адцки много ,а хора как можем да преудолеем страха


nz :(

AnIcHkAtA
05-28-2008, 17:48
Недейте да пишете тоя СУЧЕМ в София.Майка ми е учителка и тия директорките на учителския съвет са казали тия деца които смятат да кандидатстват в 31 по добре да си останат в нащо, щото образованието било на същото ниво.Аз съм 6 клас сега и още от ся супер мн ме стряскат тия изпити, защото искам на всяка цена да се разкарам от мойто училище.Даже сега съм си намерила учебници по БЕЛ и Математика за 6 и 7 клас по старата програма и още от това лято почвам подготовка.Мн се притеснявам, въпреки, че имам още 1 година.

П.П.:Горе в дясното ъгълче на мненията има едно бутонче на което пише "Цитат", от там можете да цитирате мненията за да не ги копирате така :)

LINKNOT
05-28-2008, 18:13
Аз кандидатсвах преди 2 години. Не бях много притеснена,защото си учих през годината и бях сигурна в знанията си. Тогава се концентрирах върху работата си и се справих. Изкарах 5,062 по математика и 5,375 по БЕЛ.

Успех на кандидатстващите тая година! :)

buttertoast
05-30-2008, 11:50
И аз ще кандидатствам другия месец и искам да попитам,има ли някой от III ПМГ във Варна? Ако има,би ли разяснил как е там,че имам мерак да влизам :D

laila_94
06-02-2008, 15:58
:( 18 дни ..
ах ,,

buttertoast
06-02-2008, 17:48
:( 18 дни ..
ах ,,
Йей :-o

_InSaNe_
06-02-2008, 17:59
емиии мен лично задачите по геометрия мн ме затрудниха щото беха некфи мноо шибани.. а иначе повечето казват "ооо ама те задачите беха мн лесни" ... еми те изглеждат лесни амаа повечето за подвеждащи и тряа се внимава.. ама общо взето въобще не беше толкова трудно колкото си мислех... изкарах 4.107... а не бях учила кой знае колко :) така че... не се притеснявай и упехи :)

Blo0dyBitch
06-02-2008, 18:28
5.179-математика и 5.38(не помня колко точно беше) приеха ме в 1ЕГ варна...
не е трудно и стига сте пускали теми относно изпитите след 7ми клас-ако си учил като хората и четеш внимателно въпросите всичко ще е ок....притесненията са напълно излишни според мен-оценките ми не са от най-високите,но пък и такива идиоти влязаха в елитни гимназии

:shock:

изпитите са подобни като на пробните,аз бях ходила на на 2 пробни(и по бел,и по математика) и единия беше по-лесен ,а другият по-труден от "съдбоносните" а и аз на тях май имах некви по-ниски оценки,от тези които в крайна сметка получих

the_best_f
06-02-2008, 21:21
Аз съм минала по този път... Честно казано, един много важен етап от живота! Притеснявах се, да, няма как иначе...и изкарах много хубави оценки. Радвах се безкрайно много! Приеха ме, където исках, в паралелката, която исках... Много учене се иска, не става само с ядене, нали знаете. :P Хайде успех с тези тестове!
П.П. Задачите по математика 60 ли са тази година? Миналата са били 50.

unfaithful1234
06-03-2008, 05:14
A ако балът ми е под 32 и нещо?Например30...Тогава какво става?Влизам ли във френската?Сигурно на второ или трето класиране?

LovePoisoned
06-03-2008, 07:12
Аз кандидатствах миналата година и ще си позволя да ви дам няколко съвета.

1.последните дни преди изпита си починете и релаксирайте добре( каквото сте научили до тогава това е за 3-4 дни няма да научите повече) а най последния никакво учене
2. на изпита трябва да сте суперррр спокойниии ама супер отпуснете се не го мислете няма да умрете ако не сте с 6 успокойте душата :)
3.взете си ВОДА и шоколадче малко за сили
4.УСпех на всичко които са се готвили защото не става да седнеш последните седмици да у4иш.Сигурна съм че тези които са се готвили ще успеят да постигнат желанието си
+ 1 Така е... Помня, когато имахме по география задача - всеки да разказва за определена държава (разбира се, инфото да е извън учебника!). Помня и колко запецваше една приятелка, чиято работа преди междучасието бе да зубри текста, а аз си го учих вкъщи на предния ден и без да преговарям нищо на другия ден, ми вървеше по вода с реферата.. 8-)

На последния пробен по математика имам 93 точки, а по БЕЛ - 92 точки. [party]

Яяя, рангът ми станал "Мега фен". ;ddd

PinkFloydSound
06-03-2008, 07:40
Ба да ги е*a у гъза тея изпити и тея квестори.
Ще кандидатствам, пък да става каквото ще. :P :razz:

SuNsEt
06-03-2008, 08:29
Ъм...аз имам информация ( 8-) 8) ),че миналата година по-труден е бил теста по математика,сега тая година щял да бъде по БЕЛ...Не знам де...

Blo0dyBitch
06-03-2008, 13:15
Ъм...аз имам информация ( 8-) 8) ),че миналата година по-труден е бил теста по математика,сега тая година щял да бъде по БЕЛ...Не знам де...

как пък го измисли т'ва? да имаш някакви ясновидски умения и да знаеш кой от вариантите ще ви се падне?!

и ако ме питаш-можеха доста по-ужасен изпит по математика да дадат...това,че е бил труден,гаден и т.н го измислиха хора,които не се бяха справили толкова добре и си търсеха оправдание-имаше 2-3 по-смотани задачи,но за подготвения ученик не би трябвало да са такъв проблем-все пак имаше към 45 други сравнително лесни(не си спомням точно колко ни бяха задачите)

а за този по БЕЛ-ми аз разгледах и другите варианти докато скучаех и спокойно мога да кажа,че единия беше по-лесен и от този който ни се падна...другия беше малко по-завъртян...
съмнява ме министерството да се издразни с вас,а и с нас и да направи това,което казваш...все пак миналата година колкото и лесни да ни бяха изпитите пак имаше маса от ниски оценки

5StaR
06-03-2008, 13:23
САМО 1 ЩЕ ВИ КАЖА!!ХИ4 НЕ Е ЛЕСНО!!! ТЕСТА ПО БГ Е УЖАСЕН + ПРЕРАЗКАЗАА... :)

После като ви се налага да пишете интерпретативни съчинения ще ви е още по-яко 8-) 8-)

buttertoast
06-03-2008, 14:21
Тестовете са мнооооооого по-лесни от старите изпити .. просто не се иска толкова акъл..училища,които се водеха елитни се напълниха с паплач,която сигурно и 3 пъти не е отворила учебник през годината.Само от игра на тото спокойно можеш да влезеш в някое сравнително хубаво училище и точно поради тази причина иначе елитните училища се напълниха с идиоти.Yeah.

И въпреки това с тестове ми е по-добре,защото не ме бива никак в разсъжденията..тва който го може си го може :)

Blo0dyBitch
06-03-2008, 16:56
абе и за тестовете си трябват знания-все пак трябва да знаеш доста неща за езика и да запомниш текста хубаво,за да го преразкажеш като хората...
а хората които си играха на тото миналата година имаха по 3 и нещо...писна ми вече да пиша в тая тема,хора,мислете какво говорите и не слагайте всичко под общ знаменател

аз пък съм по-добра в съчиненията и в математиката...
в едни училища ти прибират телефона,в други не
в едни ти казват къде да седнеш(търсиш си името по чиновете),в други сядаш където ти харесва
и не разбирам какъв ви е проблема-като имате претенции,4е сте толкова умни,значи все-пак ще изпъкнете от масата,колкото и лесен да ви е изпита

и благодаря на моми4ето от предния коментар,каня те да ни дойдеш на гости в 1ва и да видиш каква паплач сме...повярвай 98% сме си скъсали задниците от учене в 7ми клас,същото се отнася и за 5та(паралелките с Н.Е. и А.Е)

the_best_f
06-03-2008, 18:45
Момичето не слага всички под общ знаменател. И аз се скъсвам от учене, скъсвала съм се от учене и ще продължавам да се скъсвам от учене. Всеки си е различен, ако мисли за бъдещето си - кандидатства, ако не-не... Нали така... ДА, миналата година на много хора оценките им бяха пълен ужас, ама ПЪЛЕН! И са си ги приели, де. Ако не на първо, то на второ, трето класиране...
Не си мислете, че тестовете са лесни. Не става с "онче бонче", доста знания се изискват. Преразказ или съчинение? Честно казано, не знам какъв текст могат да ви измислят. Може да е пълен с незначителни на пръв поглед подробности и да ви закотви... А съчинението - и то никак не е лесна работа. Но сте на далавера с преразказ.Лично мое мнение. :)
Пожелавам успех на всички!

Madness
06-04-2008, 07:06
Тестовете рулз :grin:

Лесно е,споко (:

glypacheE_
06-24-2008, 06:16
yeah proverih si testa i nqmah greshka sa ostava prerazkaza i testa po matematika : )

Glamoroussss
06-24-2008, 07:31
Аз само се моля теста по математика да е по-лесен от миналогодишния

vesito13
06-24-2008, 09:06
Аз само се моля теста по математика да е по-лесен от миналогодишния Миналогодишния тест по математика е страхотно лесен :) Ако се падне нещо подобно и тази година :grin: :grin: :grin:

Yancheto
06-24-2008, 09:39
Ъм...аз имам информация ( 8-) 8) ),че миналата година по-труден е бил теста по математика,сега тая година щял да бъде по БЕЛ...Не знам де...

Ако си прав,ще бъде страхотно.Теста по БЕЛ беше страшно лесен,направо се учудих. :grin:

MirCa
06-24-2008, 09:49
Аз само се моля теста по математика да е по-лесен от миналогодишния Миналогодишния тест по математика е страхотно лесен :) Ако се падне нещо подобно и тази година :grin: :grin: :grin:

ЛЕСНО :shock: :shock: ....майтапиш ли се ..... имам само 6-ици по математика и уж си ги разбирам и се пак... ЛЕСНО ....боже .... имаше няколко толкова овъртяни че ако ги реша съм трамвай :o :o

LovePoisoned
06-24-2008, 09:52
^ Миналогодишният тест по БЕЛ не е толкова труден, колкото го изкарвате. А тазгодишният дори, бих казала, е по-лесен. Тъй че остава да е по-труден по математика по твойта логика, но дано си е ОК..

PinkFloydSound
06-24-2008, 11:49
Йесссс, имам 3 грешки, т.е. 69 точки. Сега чакам теста по математика да мине и да видя резултата и от него, макар че хич, ама хич няма да съм въодушевена...
Един Бог знае колко точки имам на преразказа. :?

SuNsEt
06-24-2008, 16:42
Ъм...аз имам информация ( 8-) 8) ),че миналата година по-труден е бил теста по математика,сега тая година щял да бъде по БЕЛ...Не знам де...

Ако си прав,ще бъде страхотно.Теста по БЕЛ беше страшно лесен,направо се учудих. :grin: Първо на първо съм МОМИЧЕ :-x И само предполагам.Информацията ми я каза госпожата в курсовете!!!!

laila_94
06-24-2008, 17:54
Ъм...аз имам информация ( ),че миналата година по-труден е бил теста по математика,сега тая година щял да бъде по БЕЛ...Не знам де...
+1

Glamoroussss
06-24-2008, 20:42
то по-лесен от този който дадоха какъв ще измислят :D по математика ако е ттакъвввв....ухаа

Bochko_banana
07-14-2008, 14:31
направо на изпита по математика си викаш "после ще ме черпят дюнер" и така влезнах :D :D

desityyy
07-14-2008, 15:34
абе викаш си после наще ще ме черпят пък и поне 3 ще вържа и ще влезна някъде :D и така като излезнеш ваще те чакат с шоколад и кола :D :D