PDA

View Full Version : Споделете



HateCops
05-11-2008, 20:29
Нека в тая тема всеки да сподели най- голямата олигофрения, кретенизъм, идиотизъм и т.н. дет е правил някога:)

LINKNOT
05-11-2008, 20:35
HateCops, трябва ли да е свързано с музика,понеже е в тая тема ... :-o

HateCops
05-11-2008, 20:37
HateCops, трябва ли да е свързано с музика,понеже е в тая тема ... :-o


не само с музика всяка олигофрения която си направил(а) е за тука

SiNiStEr
05-11-2008, 20:38
HateCops, трябва ли да е свързано с музика,понеже е в тая тема ... :-o
оле тея като ги чуя направо подивявам....
:lol:
мхм зле са

Chacho
05-11-2008, 20:54
Предложих на момиче със цвете и писмо след като в продължение на 2 месеца ми показваше, че иска да бъдем само приятели. За капак момичето е в моя клас. Е сами се досещате, че нещата не провървяха и затова бих бутнал това в списъка "кретенизми".

HateCops
05-11-2008, 20:55
От военната комисия м.г. ме пратиха на психиатър в друг град със думите "Или на тебе ти има нещо или на мене"

LINKNOT
05-11-2008, 20:56
HateCops, трябва ли да е свързано с музика,понеже е в тая тема ... :-o
оле тея като ги чуя направо подивявам....
:lol:
мхм зле са

Ти много ли си добре? Ми има си друг раздел за такава тема. Примерно "Фън,фън и пак фън" или нещо такова беше или пък "Всичко тийн накуп". Според мен са по-подходящи,но не ... Аз съм много зле и като ме чуеш подивяваш,братчееее... Ти не си чувал/а никога по-смешно нещо. Леле,сцепваш се направо. ХахахаХАХа... аз съм за "Комиците" кво си говориш... 8)

П.П. Все ми е тая къде ще е темата,но реших да попитам от наблюдателност дали случките трябва да са свързани с музика. Както и да е...

По темата: Много щуротии съм правила. В момента се сещам как преди 2-3 дена се качихме с една пр-ка на покрива на един блок и пяхме рок песни. :lol: А днес с един приятел отидохме пред даскало и напъхах дъвка в ключалката на входната врата. :D Дано утре не се учи. 8-) :P . Кво друго? :-o Бяхме надраскали една кукла барби с черен маркер и я сложихме в междучасието на паметника пред училището,но в часа видяхме как я махнаха... :D Ест. после отидохме и я изкарахме от коша и отново я сложихме на паметника,но пак я взеха,само че тоя път не видяхме кой ... :D Е,то това не е толкова интригуващо,де,но все пак. Аммм ... сетих се и за г-на по история,който има славата на много злобен и мрачен човек (какъвто действително е). Изпитваше ме и ми задаваше някакви много оплетени въпроси и аз го попитах "Абе господине,сега зак`во ме тормозите така? Освен това миналия път като ме изпитвахте ви казах абсолютно всичко,знаех че еди кои си владетели не са български,само дето не бях сигурна каква е народността им и вие ми писахте 3 ! " (Несправедливо,нали?) и целия клас почна да се смее,защото на него никой гък не му казва и всички са супер наплашени в часовете. Той почна веднага да хленчи "Ама как ще те тормозя,ти си учи,аз ще ти пиша хубави оценки." ... ляляля ... и другото,което стана лаф беше "Обичай мееее, не ме мрази" :D :D :D Ако се сетя за още нещо,ще допълня. :wink:

HateCops
05-11-2008, 21:04
аз само ще чета и ще се смея...

ще споделя само една, че има много...

топъл пролетен следобед... слънце, птички, пички... абе яко...

Мястото на случката е площад Славейков, всичко е спокойно, когато боен вик (по-скоро тон за песен) "Лееееееееееевия ташак сърби шалалалалала, разцепва пространството и четирима олигофрени по боксерки се мятат във фонтана...



Това ме доби:)

На концерта на Sonata в Каварна публиката ме носи на ръце след което ме хвърлиха зад решетките право върху един фотограф и му вкарах един кец в главата след което падна и ако не се лажа си счупи фотоапарата:)

SiNiStEr
05-11-2008, 21:16
LINKNOT не ставаше дума за теб,че си мн зле.Ставаше въпрос за групата.Прсот имам мн спомени свъразни с тази група и техните песни.
Не се пали толкова. :)

LINKNOT
05-11-2008, 21:21
LINKNOT не ставаше дума за теб,че си мн зле.Ставаше въпрос за групата.Прсот имам мн спомени свъразни с тази група и техните песни.
Не се пали толкова. :)

Не разбрах за коя група говориш. Темата се казва "Споделете". Хайде,ти си ... :P

valentinka_1990
05-11-2008, 21:40
Скочих в басейн дълбок 3 метра,като и грам не мога да плувам.кочих точно посредата,нямаше къде да се хвана,а и на близо нямаше хора да ми помогнат.И всичко това пред очите на майка ми,която си топва само краката,защото я е страх :)

toshkosk
05-11-2008, 22:26
az i oshte 2 mom4eta stoim na edna peika-az se obrashtam i poso4vam edna grupi4na ot momi4eta i kazvam "etam ema edna kurva" momi4eta me 4uha i v sledvashtiq moment nie padame ot smqh zashtoto az imah predvid zavoq zad momi4etata (za tezi koito nz kurva na ispanski e zavoi) a tezi momi4eta slu4aino se ozovaha na pred zavoq koito so4eh i posle dosta ne fana sram de....kato ni podminaha se obrashtaha da me gledat i sig dosta psuvni sam izql

HateCops
05-12-2008, 00:25
Миналата година в час по история всики си прави каквото си иска стига да не вдига шум та аз стоя точно зад господина ми по история ( който е гола глава) и се опитвам да да убия една муха и познайте къде я размазах тая муха точно на голата туква на господина му по история ама тая муха пусна толклова много кръв че не е истина много яко беше ама после при шефката не ми беше яко ама както и да е

SiNiStEr
05-12-2008, 16:41
LINKNOT не ставаше дума за теб,че си мн зле.Ставаше въпрос за групата.Прсот имам мн спомени свъразни с тази група и техните песни.
Не се пали толкова. :)

Не разбрах за коя група говориш. Темата се казва "Споделете". Хайде,ти си ... :P
Айде ок ще кажа ;)

По-принцип като съм в даскало и през междучастията обичам да сядам на стола,там където сядат даскалите(катедрата).Тъкмо си оправях дънките за да седна,защото бяха с ниска талия и един идиот мина и ми дръпна стола......толкова гадно паднах,че после цяла седмица ме боля задника....и после сичко се ебаваха с мене....

Сетих се за др......
В стаята съм аз и една моя фр,седим и си говорим нещо,с гръб към даската сме.В стаята бяха още три момчето от моя клас.Бяха написали на дъската с мокра гъба ''Х*И''.И даскалката по химия влиза,а тя е мн мн ама мн гръмогласна и злобна от вс др даскалки.Влезе тя и като го видя....като почна да вика.....всички като ни напуши на смях,но ние няма как да си смеем пред нея и секи се обръща и почва тихо да се киска.....тя вика,вика а на нас още по-смешно ни става...ядоса се и и изелезе.После казала на класната да ни строява :razz:

Kaos_Urbano
05-12-2008, 20:11
:lol: Когато бях на 14 реших да си замина от къщи(Не да избягам)Просто да си тръгна.Отидах на КАРАНДИЛА.Не са прибрах 5 дена.Издирваха ме с полиция.Кат са прибрах,обрах мн наретби,че и бой даже..ама малко :x .И точно на следващия ден,след като се върнах ми купиха ГСМ :? :? :? ..
Има и още много групости,който съм правила,ама ся не се сещам..