PDA

View Full Version : Ще му призная!!!Моля за съвети.



mechtaq_za_teb
05-11-2008, 19:48
Тези дни се уговорих да се видя с бившия и съм решила да му кажа,че още имам чувства към него.От месеци показвах само безразличие и повече не мога.Не ми пука.Да става каквото ще.Аз знам,че наи-вероятното е той да ми се изсмее или пък да ме отреже най-жестоко,но аз ще му кажа!От вас искам съвет как да го направя,защото ми е много объркано.Изобщо ако вие сте в моята ситуация как бихте казали на човека,че още го обичате.Аз си имам един начин на ум...знам,че е по-добре да го направя както ми дойде от вътре,но искам да видя и вашите съвети. :(

bEbsI
05-11-2008, 19:50
Ако знам,че човека когото обичам ще ми се изсмее,подиграе или унижи изобщо не бих си отворила устата.. :?

mechtaq_za_teb
05-11-2008, 19:51
Ако знам,че човека когото обичам ще ми се изсмее,подиграе или унижи изобщо не бих си отворила устата.. :?И аз го знам.И сигурно ме смятате за супер голяма глупачка,че ще се унижа по такъв начин,но повярвайте ми останах без капка достойнство вече.

DilyanN
05-11-2008, 19:53
В какви отношения сте в момента?

mechtaq_za_teb
05-11-2008, 19:54
В какви отношения сте в момента?В никакви.Само се драчим...той ме дразни,аз него и така.

bEbsI
05-11-2008, 19:54
Ако знам,че човека когото обичам ще ми се изсмее,подиграе или унижи изобщо не бих си отворила устата.. :?И аз го знам.И сигурно ме смятате за супер голяма глупачка,че ще се унижа по такъв начин,но повярвайте ми останах без капка достойнство вече.
Добре..ти обаче го осъзнаваш.Осъзнаваш,че даваш всичко,за този човек,а не получаваш нищо в замяна..Най -добре спри сега,защото ако продължаваш да се въртиш в един такъв омагьосан кръг никога няма да спреш..
П.П. Знам,че е лесно на думи,но..

mechtaq_za_teb
05-11-2008, 19:56
Ако знам,че човека когото обичам ще ми се изсмее,подиграе или унижи изобщо не бих си отворила устата.. :?И аз го знам.И сигурно ме смятате за супер голяма глупачка,че ще се унижа по такъв начин,но повярвайте ми останах без капка достойнство вече.
Добре..ти обаче го осъзнаваш.Осъзнаваш,че даваш всичко,за този човек,а не получаваш нищо в замяна..Най -добре спри сега,защото ако продължаваш да се въртиш в един такъв омагьосан кръг никога няма да спреш..
П.П. Знам,че е лесно на думи,но..Права си,но предпочитам той да знае за тези чувства от колкото да продължавам така.Дори да ми олекне малко...

DilyanN
05-11-2008, 20:02
Отиваш и му го казваш с най-безразличния тон с който можеш. Съобщително изречение си учила в 7ми клас (май), нали? Дори да се изхили, запази хладнокръвие и на него ще му стане тъпо. Успех, мила :)

mechtaq_za_teb
05-11-2008, 20:03
Отиваш и му го казваш с най-безразличния тон който можеш. Съобщително изречение си учила в 7ми клас (май), нали? Успех, мила :)Благодаря ;)

cinderella_gugutka
05-11-2008, 20:08
отиваш при него и му казваш-не мога пове4е така,трябва да ти призная нещо и му казваш каквото изпитваш :)

WondeR TeddY
05-11-2008, 20:11
Znae6 li,6tom misli6 4e taka 6te ti olekne i 6te se 4uvstva6 po dobre,kaji mu kakvoto 4uvstva6.Prosto go izvikai nqkade nasame i mu go kaji bez da ti puka mn mn.I dano toi ne se darji tapo i ne ti se prismee.Ako pak napravi to4no tova kaji si "mainata mu" i ne mu obra6tai vnimanie. :( Uspeh!!! :)

DilyanN
05-11-2008, 20:12
отиваш при него и му казваш-не мога пове4е така,трябва да ти призная нещо и му казваш каквото изпитваш :)

Според мен ако това са й думите ще изрази слабост и е по-вероятно да й се изсмее.

cinderella_gugutka
05-11-2008, 20:24
отиваш при него и му казваш-не мога пове4е така,трябва да ти призная нещо и му казваш каквото изпитваш :)

Според мен ако това са й думите ще изрази слабост и е по-вероятно да й се изсмее.
да,май си прав...ми тя май трябва да си помисли дали имат шанс щото както и да му го каже ако той ве4е не изпитва нищо и само се дразнят и накрая и се изсмее няма смисъл...ама пффф и аз незн...кофти работа :?

Lullaby
05-11-2008, 20:35
мила, по-добре недеи да му казваш нищо...била съм в твоето положение и те разбирам много добре...просто недей,защото само на теб ще ти е гадно после,а помисли си как ще се почустваш ако ти се изсмее в лицето... :shock: :-o

DilyanN
05-11-2008, 20:56
Момичето има нужда да му го каже, за да продължи напред. Не я разколебавайте.

valentinka_1990
05-11-2008, 20:57
отиваш и му казваш.
Виж какво,вече не ме инересува какво мислиш!все още изпитвам чувства към теб и това,че си толкова малоумен,за да не разбереш какво изпускаш,си остава твой проблем.един ден ще осъзнаеш грешката си и ще ме потърсиш,но аз ще съм щастлива с друг.Гадно е да го чуеш нали?
И си отиваш.Повярвай много доре ще запомни думите ти и няма да му дадат мира.

ziky
05-11-2008, 21:04
Ако знам,че човека когото обичам ще ми се изсмее,подиграе или унижи изобщо не бих си отворила устата.. :?

И аз така колежке ! а и за всяко нещо си има причина за да ги каже и направи тия неща значи тряаа са предизвикани с нещо..просто отиди при него и му кажи виж искам да ти кажа някои неща ясно ми е че няма да реагираш подобаващо и знам кво ще последва но просто държах да съм честна с тебе и немога повече без да ти призная..както искаш го приемай и квото искаш прави и си мисли за мен след това но предпочитам така да ми улекне от колкото да го крия в себе си още дълго време и тук вече си ти с това което чувстваш...трябва да си пряка искрена и без заобикалки..имаш нещо което искаш да му кажеш и просто го казваш...

Naman07
05-11-2008, 21:14
Момичето има нужда да му го каже, за да продължи напред. Не я разколебавайте.
Именно,поне после няма да се гризе с мисълта "ами какво щеше да стане,ако му бях казала..?"..тъй,че е по-добре да минава и да продължи напред.

Ivalinka
05-11-2008, 21:22
ами аз просто не бих казала,пък ти прави каквото си искаш....

scanadal
05-12-2008, 08:02
Нали ти е бивш вече?Остави нещата така,както са си и продължавай смело напред.

eminem_girl
05-12-2008, 13:17
Аз съм имала такава случка и му казах какво изпитвам към него и той така гадно ми се изсмя в лицето... Тогава си ревнах, защото е ужасно някой да ти се изсмее, защото имаш някакви чуства към него, ама си плаках една вечер и след това си казах кво се занимавам с тоя балък, щом като не ме разбира е много тъп, не е за мен! След време ми се извини за тъпата си постъпка и ми каза, че вече ме харесва, ама... Къснооо, момко, късноооо...
Така че дори да мислиш, че може да ти се изсмее му кажи, няма какво да губиш... Ако те харесва - ами супер! Ако ти се изсмее си разбрала къв идиот е, за да ти се изсмее значи просто е... Абе, без коментар...
Давай, казвай му!

mechtaq_za_teb
05-12-2008, 13:56
Казах му.Гушна ме,целуна ме...каза нещо:имам чувството,че те обичам...
Незнам сега накъде... :shock: :(

Oriqna
05-12-2008, 15:27
просто изчакаи да видиш дали те обича още както преди ако е така бъдете щастливи ако не смело напред :) успех