PDA

View Full Version : Виртуален любовник



miki3
05-11-2008, 20:53
Zdraveite.Iskam da spodelq s vas edna moq slu4ka i edno moe sabitie.Zna4i zapo4vam s tova 4ee predi blizo 3 godini se zapoznah suvsem slu4aino s edin togava na 26g maj,v mirkata. Itaka zapo4va vsi4ko 4atove razmenihme is picove ne me o4arova togava ko iznae kakvo .No m inapravi vpe4atlenie negoviq harakter,mnogo mi dopadna o6te togava.Purvata n isre6ta be6e na plaja v moq grad.Togava se razbrahme da se vidim no uvi az nemojah da go poznaq no za razlika ot men toi me pozna,no g oe bilo sram da me pokani i da is govorim i t.n.No sme bili blizo edin do drug i m inaravil snimki a az vaob6te ne podozirah.... Sled koet omina vsi4ko tova v oglejdane za nego no uvi ne go poznah i taka mina vsi4ko.Na dr den vleznah v skype i si pisahme dosta vreme toi kaza 4e imam iznenada za men i m iprati tezi snimki az bqh dosta o4arovana i malko gadno m istana 4e sme bil iotlkova blizko edin do drug a ne sme si kazalai ni6to makar 4e si dopadame mnogo. I taka zapo4va vsi4ko 4atove svalki zaribqvki....no mi pre4e6e edinstveno razliata mejdu godinite toi na 28 az na 17 sega.Prez tezi 3 godini me ekanil 100 tici puti no az vse mu otkazvam nz za6to ne6to me spira i az nz kakvo makar 4e stra6no mbnogo iskam da sme ne6to pove4e no vupreki otva znam 4e nemoje da stane ,,,...... isega ve4e nz kakvo da pravq mn se pritesnqvam za tova.....ako me razbrahte dostatu4no moql da m susdeistvate onqkav a4in da go otpi6a ot jivota si ili da prodalja smisulta za ne6to novo :?:?:? $akam mnenie blagodarq vi 4e me izslu6ahte

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

MiMcHeToOo
05-11-2008, 21:00
Аз не виждам никакъв смисъл във връзката ти с 28 годишен мъж при положение, че си на 17. Ама троши си главата то си е за тебе...

valentinka_1990
05-11-2008, 21:18
Защо пък да няма смисъл в тая връзка?Виж аз също имах човек,който много харесвах,той постоянно ме канеше да излезем,мен все ме спираше нещо,докато той не реши,че явно не го харесвам и се отказа.
Не повтатяй моята грешка :)

Madn3s5
05-11-2008, 21:25
И според мен няма смисъл в тая връзка :booooomb: кво след 5 6 години ти като станеш на 24 25 години и си в разгара на младините си ще имаш до себе си някой 'чичко' който е почти на 40 .. :? тъпо е просто.

пп. другия път пиши по разбрано :?

ziky
05-11-2008, 21:31
никога не съм бил подръжател на разликата в годините смисал да е толкова голяма и ти правя евала че не си правила нищо повече от това....но в същото време тва е лично мое мнение и т.н щото мъж на тая възраст чисто и просто може да си има жена и деца а не да се занимава с такова момиче като теб да речем на тая възраст...ква е гаранцията че ако стане нещо няма да те заебе защото вече си е намерил спътник в живота?няма значение преди колко години е било...въззрастта си оказва влиание....
Успех :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-11-2008, 21:53
Taka... ima gi vsqkakvi.. Tuka v saita imashe 2 - 3 statii za takiva poznanstva i kak mogat da zavurshat. Riska da e nqkoi pe*****ik e mn golqm.. A i e na 28.. abe znaesh li go kakuv e.. neshto te spira.. sigurno ima zashto.. no: ako tolkova durgish na tova - otidi, no s nqkoi do teb :!: Za predpochitane - roditel ili priateli momcheta, bratovchedi.. No v nikakuv sluchai sama. Da e na nqkoe mn ogiveno mqsto i v blizkoto kafene - do tam! I veche si pravish purvonachalnite zakluchenia za nego.. dali ti haresva, dali si zaslugava 2ra sreshta.. no doverie, v nikakuv sluchai.. e, tva e, ti sama she si precenish, ako go napravish , kakto i horata d teb.. ne riskuvai v nikakuv sluchai. ;) uspeh

miki3
05-12-2008, 06:23
ami hodila sum nqkolko puti na kafe s nego i mi e adski qko no nz nemoga da sum s nego

hahavteen
05-12-2008, 07:16
ami hodila sum nqkolko puti na kafe s nego i mi e adski qko no nz nemoga da sum s nego

Само разликата ли те спира?

miki3
05-12-2008, 14:42
ami 4esno kazano da vse pak 11 godini ne sa malko :( :( :( I ve4e naistina nz kakvo da pravq :( :( :( :( :(

desidala
05-12-2008, 15:02
Бих ти препоръчала да потърсиш някой на твоята възраст ...
11 години наистина са много и това че той ходи с толкова малки, за него, момичета не мисля, че е добре ...
Едва ли той е единствения с готин характер....
Казвам ти го, защото наистина може да не се окаже това, което ти предполагаш ...
И все пак ... ти решаваш ...
Успех и се пази \:D/

miki3
05-12-2008, 15:22
Da naistina e taka,no az nemoga da se li6a napalno ot nego.Imam 4uvstvoto 4e ako ne go 4uq ili ne si pi6em nqkolk odni mi stava adsk igadno i tupo za6to taka :( :( :( :( :(

natalitoo
05-12-2008, 17:11
и да стане нещо между вас няма да е за дълго по добре нишо да не става .. че нещата по нанатък стават сложни ..най-добрата ми проятелка имаше точно същия случей .. само че имаха 14 години разлика .. и накрая .. имаше ревове с часове.. дни и т.н. . но както си решиш Успех все пак

partychild
05-12-2008, 17:26
ako ne e seriozen kam tebe..ti 6te zatanesh mnogo qko..6te se privarjesh kam nego..i ako te zareje togava naistina 6te ti e mnogo mnogo gadnoo... i nqma da e takova kato da ne go vidish ili 4uesh a 6te se 4uvstvash super izmamena ... po dobre se opitai da go zabravish .... men me zaribqvashe edin na 22 godini i az sam na 17 ..no i zaredi godinite i ne me privlichashe ni6to nestana.. taka 4e pomisli za riskovete... uspeh {}

miki3
05-12-2008, 17:41
Oh kakvo da ti kaja lesno e da kaje6 zabravi go no ne stava ... ;( ;( ;( dosta mnogo sum se privarzala kum nego i toi su6to taka use6tam makar ida ne go kazva no go pokazva dosta qrko.... nz prost onz bez dumi sum helpp.........

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 17:53
spank her daddy

miki3
05-12-2008, 18:03
''nabii neinoto tatence'' tova kakvo 6te re4e .Ili az ne6to neshva6tam

betsinceto
05-14-2008, 11:33
mislq 4e si mn svqstno momi4e za tfa gledai si jivota i go mahni toq :? verno razlikata v godinite nqma mn golqmo zna4enie, no pimisli ako toiu be6e seriozen 4ovek edva li 6te6e e taka da si jivee bez semistvo i ureden jivot i da se zanimava s dosta po malki momi4eta ot nego #-o vsi4ko edva seg azapo4va za teb n etrqbva spored men da se zabiva6 s nekvi takiva samo da ti ogo4avat jivota \:D/ :smt008

vesinka91
05-14-2008, 11:56
mislq 4e si mn svqstno momi4e za tfa gledai si jivota i go mahni toq :? verno razlikata v godinite nqma mn golqmo zna4enie, no pimisli ako toiu be6e seriozen 4ovek edva li 6te6e e taka da si jivee bez semistvo i ureden jivot i da se zanimava s dosta po malki momi4eta ot nego #-o vsi4ko edva seg azapo4va za teb n etrqbva spored men da se zabiva6 s nekvi takiva samo da ti ogo4avat jivota \:D/ :smt008
pravilno :)

[anonymous RENT addict]
05-14-2008, 12:19
mislq 4e si mn svqstno momi4e za tfa gledai si jivota i go mahni toq :? verno razlikata v godinite nqma mn golqmo zna4enie, no pimisli ako toiu be6e seriozen 4ovek edva li 6te6e e taka da si jivee bez semistvo i ureden jivot i da se zanimava s dosta po malki momi4eta ot nego #-o vsi4ko edva seg azapo4va za teb n etrqbva spored men da se zabiva6 s nekvi takiva samo da ti ogo4avat jivota \:D/ :smt008

+1 :)

Lucho
05-14-2008, 13:01
Ами хубаво че си си намерила гадже от чат-а,ама това се случва мноооого рядко не се случва често,почти никога,едно на милион... :(

betsinceto
05-14-2008, 14:07
momeeeiii :-D znam 4e ne me poznava6,az sa6to ne te znam,no vij 4e horata sa saglasni s men za tva deistvai ;-) =P~

GregoryHouse
05-14-2008, 14:12
Не си отишла поради 2 причини:
1во знаеш че само ще се чукате(в началото няма да мислиш така но равносметката накрая ще покаже точно това)
2ро възпитание и вероятно родителски контрол...от типа don`t mess with old guyz :)

Мнението ми е бъдеще нямате,но пък в отношението за секс има какво да получиш...

Wrathchild
05-14-2008, 14:31
Не смятам, че е правилно да се захващаш с него...
Вярно е, че имам приятелка, която се хвана с приятеля си точно на 17, а той беше на 27, и ей колко време са заедно вече...
Но не се позовавай на този пример, тези случаи са страшно редки, когато момичето е надраснало възрастта си и може да докосне сърцето на почти 30 годишен мъж. Така че си стой мирно на дупето.

miki3
05-14-2008, 16:11
Не си отишла поради 2 причини:
1во знаеш че само ще се чукате(в началото няма да мислиш така но равносметката накрая ще покаже точно това)
2ро възпитание и вероятно родителски контрол...от типа don`t mess with old guyz :)

Мнението ми е бъдеще нямате,но пък в отношението за секс има какво да получиш... ami tova za 4ukaneto vseki moje da g onapravi moje na 27 moje i na 18 zavbisi ot 4oveka vse pak ;) no nz na nego mu imam golqmo doverie i m ie dobur priqtel...

miki3
05-14-2008, 16:13
Ами хубаво че си си намерила гадже от чат-а,ама това се случва мноооого рядко не се случва често,почти никога,едно на милион... :( e imam dosta poznati koito sa se namerili po skype daje poznavam koito naskoro se sgodiha moita bra4edka 6te se jeni sled nqkolko meseca i taka .Abe si4ko zavisi na koi popadne6 v jivota....usmet.......sudba..... :S

Lucho
05-14-2008, 16:23
Аз си пиша с 8 момичета по скайп,и то прес 5 мин,и кво от тва ? Да не са ми гаджета ? :? :? :? :?

miki3
05-15-2008, 20:56
Moje nqkoq ot tqh da si misli 4e ti si i gadje...Moq poznata tova si vaobrazqva 4e nqkav si tam ot Blg.mn go haresva vijdali sa se vednaj i aide ve4e obi4 denono6tni 4atovei kakvo? Kakuv e smisula :? :?

Niakoitam
05-16-2008, 11:27
Не знам.За гаджета ти сама може да си реших и прецениш.Попринцип на мен нещо не ми допадат такива връзки с толкова голяма разлика в годините,но все пак живота си е твои и ти си решаваш.
А иначе те съветвам да НЕ го изхвърляш от живота си така безцеремонно.Все пак се познавате от 3 години и ще е доста гадно от твоя страна.Щом поддържате отношения толкова дълго врене значи определено има какво да си кажете.


mislq 4e si mn svqstno momi4e za tfa gledai si jivota i go mahni toq :? verno razlikata v godinite nqma mn golqmo zna4enie, no pimisli ako toiu be6e seriozen 4ovek edva li 6te6e e taka da si jivee bez semistvo i ureden jivot i da se zanimava s dosta po malki momi4eta ot nego #-o vsi4ko edva seg azapo4va za teb n etrqbva spored men da se zabiva6 s nekvi takiva samo da ti ogo4avat jivota \:D/ :smt008

Напълно съм НЕсъгласен с твоето мнение,Как може така да определяш човек,с който нито си говорила,нито си го виждала някога.Той може и да е много сериозен човек,но понякога нещата не се подреждат точно така както искаме.Не всички хора са толкова силни че да могат да прегазват всички трудности като валяци,а някои и в началото не се заимислят.Щом е толкова срамежлив че я е видял и не е смял да я заговори за какво семейство говориш ти.Е да,понякога се появява някое момиче,което да открекне срамежливото момче на тънкостите,но понякога това отракано момиче го няма.И ти откъде знаеш че не си е уредил живота като е без смейство,може просто тази срамежливост да му е пречила и да му пречи много в живота.А това че се занимава с много малки може просто да няма самочувствието да се занимава с по-големи,защото те са вряли и кипяли в живота.

Lucho
05-16-2008, 12:42
Moje nqkoq ot tqh da si misli 4e ti si i gadje...Moq poznata tova si vaobrazqva 4e nqkav si tam ot Blg.mn go haresva vijdali sa se vednaj i aide ve4e obi4 denono6tni 4atovei kakvo? Kakuv e smisula :? :?

Е,за всеки случай не съм човека за когото говориш... :-D