PDA

View Full Version : момчетата с поддържан маникюр???



BLOOD_SUCKER
05-11-2008, 23:03
Скоро започнах да се заглеждам и установих че вси4ки момчета край мен са с изрязани кожички на пръстите си??? Това от кога е практика?? И как се прави защото аз май съм леко изостанал от модата...

amour4eto
05-12-2008, 05:35
Ами може би просто се стараят да изглеждат по добре и да бъдат перфектни във всичко,дори и да са с изрязани кожички :-D
Мисля че се прави с ножичка,такава за нокти,мъничка със заоблени краища...опитай и това че всички го правят не значи че си изостанал от модата,всякакви щуротии правят и момчета и момичета за да излгеждат добре и да се харесат :-D :)

Jaffs
05-12-2008, 07:28
Отдавна е практика. Просто се грижат за себе си.

TheNewReligion
05-12-2008, 08:59
Ами , хубаво правят тея момчета. Щом не са започнали да се лакират - всичко е под контрол ! :lol:

tItEufFf
05-12-2008, 14:07
Кожичките на мен никога не са ми правили впечатление. Важното е ноктите да са изрязани, да не са изпочупени и най-важното - да са части ... и да си режат кожичките, и да си слагат заздравител не ми пука, важното е да не са мръсни

s1NNer
05-12-2008, 15:13
По-удобно е кожичките да се режат със нокторезачка ;]]

nencuHka
05-12-2008, 15:23
Oткога кожичките са маникюр ? :shock:





:lol: :lol:

tItEufFf
05-12-2008, 16:12
Маникюр може да се каже и за грижата за ноктите като цяло

mUsIK_aLl_THE_TIME
05-13-2008, 16:45
Da to tyi se pochva purvo manikior posle oskubanii vejdi nakraq ko sledva zaedno da hodim na solarium li?? :razz: tui ne sa mom4eta a jeni!!!!!MAcki zamislete se kolko she vi e qko gadjeto zaedno s vas na epilaca ili masaj :lol: ooo ne ne.I nakraq izlizate i da ti kaje: milo moq ten e stanal po-ravnomeren :razz: :razz: mi ako vi e qko zemeti si takiva

rehab
05-13-2008, 16:47
Za men tiq s manikur ili oskubani vejdi ne mogat da se narekat muje...Otvratitelno ....

cinderellaa
05-13-2008, 16:50
Еми що пък да не го правят
какво предпочитате-момчета с дълги нокти,отдолу мръсни и стърчащи кожички...или може би такива които си гризат ноктите
Нямам нищо против стига да не се лакират

GbSy
05-18-2008, 15:35
Грижите за външния вид не трябва да се омаловажават, защото си мъж.
Според мен, добре поддържаните нокти правят много добро впечатление и въобще не е тъпо, камо ли гейско. Днес, уж всички са модерни, всички са широко скроени, отворени за новото, а когато мъжа започне да полага грижи за себе си, става гей. Твърде ограничено мислене имат младите хора напоследък - жалко.

ЕPu
05-18-2008, 16:47
Това, че приятелите ти се грижат за ноктите си е похвално! (само да кажа- под 'грижа за ноктите' разбирам редовното им рязане, и почистване, за да няма мръсотии под тях. Всякакви лакове, дори и безцветни не са добре дошли)

Няма нужда да махаш кожичките, да ри режеш или каквото и да било друго, просто ти поддържай ноктите и ръцете чисти, щото момичетата го забелязваме това :wink:

TellMeYourName
05-18-2008, 16:50
И аз си ги махам :) нищо ненормано не виждам...

enola
05-18-2008, 17:00
На мен лично ми харесват момчета,които се поддържат,дори някой да казват,че е гейско.С избръснати крака,оскубани вежди - е харесват ми. А по темата: според мен е по-добре да не ги режеш,а да ги избутваш навътре.Това се прави след баня може и с нокет да ги избуташ.

Pepincetyy
05-18-2008, 17:13
Просто се грижат за себе си. :) :)

DarknessAngel
05-18-2008, 17:21
Men s noktenca e kofti tr1pka.Zaradi toq manikur gospodina po informatika si nosi slava na gei v cqloto daskalo.Ima si i reg v aha.bg i ne6to ot sorta "obi4am silni i smeli muje. " :lol: :lol: :lol:

enola
05-18-2008, 17:23
Men s noktenca e kofti tr1pka.Zaradi toq manikur gospodina po informatika si nosi slava na gei v cqloto daskalo.Ima si i reg v aha.bg i ne6to ot sorta "obi4am silni i smeli muje. " :lol: :lol: :lol: я я я я дай да го видимм 8-)

DarknessAngel
05-18-2008, 17:27
Men s noktenca e kofti tr1pka.Zaradi toq manikur gospodina po informatika si nosi slava na gei v cqloto daskalo.Ima si i reg v aha.bg i ne6to ot sorta "obi4am silni i smeli muje. " :lol: :lol: :lol: я я я я дай да го видимм 8-)
Ami na mene samo mi kazaha 4e ima ama ako q namerq 6e dokladvam. :D

enola
05-18-2008, 17:31
Men s noktenca e kofti tr1pka.Zaradi toq manikur gospodina po informatika si nosi slava na gei v cqloto daskalo.Ima si i reg v aha.bg i ne6to ot sorta "obi4am silni i smeli muje. " :lol: :lol: :lol: я я я я дай да го видимм 8-)
Ami na mene samo mi kazaha 4e ima ama ako q namerq 6e dokladvam. :D ок 8-)

OtherDimension
05-18-2008, 17:46
КУРВИ СТЕ!
КУРВИ СТЕ!

nefchi_bs
05-18-2008, 19:08
Ами , хубаво правят тея момчета. Щом не са започнали да се лакират - всичко е под контрол ! :lol:

оооО лъжеш се един от моя клас ходи със заздравител дори понякоса и със почти прозрачен лак но пак се вижда... :grin:

ResPekT333
05-18-2008, 19:45
Грижите за външния вид не трябва да се омаловажават, защото си мъж.
Според мен, добре поддържаните нокти правят много добро впечатление и въобще не е тъпо, камо ли гейско. Днес, уж всички са модерни, всички са широко скроени, отворени за новото, а когато мъжа започне да полага грижи за себе си, става гей. Твърде ограничено мислене имат младите хора напоследък - жалко.

Точно кратко и ясно...Напълно съм съгласна...! =;