PDA

View Full Version : Вярно ли е,че.. ?



Sexapille
05-12-2008, 11:41
Чудя се тук нещичко,което може би е малко глупаво :-D
Преди малко чух една песен (малко глуповата) и се заслушах в текста.. наистина има нещо много вярно в него.
Пее се,че момчетата се страхуват от хубавите момичета,и често те(момичетата) остават сами и им е трудно да създадат сериозна връзка.
И така.. Вярно ли е,че.. на вас,момчета ви е страх ва се впуснете във връзка с по-красиво момиче ? И ако (или не е) е вярно,защо ?

Wind_of_change
05-12-2008, 11:50
Да определено е вярно.Или поне така е мойто мнение...

Красивите момичета се радват на огромно внимание.И това може би е проблема.Аз лично предпочитам скромничка сладуранка :P .

Момчетата се страхуват,че мацката ще е много заглеждана и че ще трябва всеки ден да се борят с много други кандидати за нея.

soulripper
05-12-2008, 12:00
а коя е песента btw?

VinDiesel
05-12-2008, 12:01
Може би донякаде ако е хубава и не е лигава и се държи както аз се държа с нея нямам никакви проблеми да тръгна с такова момиче :)

kocko
05-12-2008, 12:09
ами при мене тва неважи за др нз

Empowered
05-12-2008, 12:25
Pri men ne6tata ne stoqt taka no opr ima ne6to vqrno :)

prettyIdeath
05-12-2008, 12:26
пф.. и аз дадох гласа си, въпреки че не съм момче :D но както и да е..

DjuDjiTo
05-12-2008, 12:32
е тва наистна е проблем.....кво страшно има да ходиш с по-хубаво момиче....? щом тя те харесва... значи ....... че не мога да ги разбера тея момчта... за тфа мноу хубави момичета са сами :? :? :? :? :? :-o

krem4et0
05-12-2008, 13:01
Абе не знам страхуват ли се или не, ама е тенденция, че повечето хубави момчета, ходят с доста нприятно изглеждащи момичета, както и обратното. Определено хубавите момичета имат по-голямо самочувствие. Освен ако не е от типа грозно патенце-грозна като дете и тийнейджърка, но разцъфтяла след 18.

MinimalTrip
05-12-2008, 13:23
Нямам ништо против хубавите момичета даже обратното ,но да не са надути па*и

Chacho
05-12-2008, 13:39
Хубавите момичета имат много дебел bitch shield. Ако нямаш голямо самочувствие да пробиеш този щит, няма как да ти върже. С други думи - хубавите момичета са доста недостъпни. Ние едвам се справяме със нормално изглеждащите, камо ли със хубавици. Според мен ако имаш страх - имаш страх от всяко едно момиче, просто от хубавите е малко по-голям. Красотата им е нещо като сигнал за висша класа и като бъде издемонстрирано от тяхна страна и прието от наша, имаш чувството, че са те затапили на сцена със шестцифрено число публика. Аз винаги подхождам с хубавите момичета така, както бих заговорил всеки друг непознат - било то по-грозно момиче или момче. Даже те са тези, които се шашкат, че не се мъча да им свалям звезди и това ми носи доста успехи. Важното е да си самоуверен и да се забавляваш, хубавите неща ще ги привличаш с този подход към нещата.

Ivalinka
05-12-2008, 19:52
ами и аз не мога да си го обясня това нещо,въпреки че това е най-вече за красивите.че тя всяка втора е хубава...голяма е разликата между двете

Ch0c0la73
05-12-2008, 20:27
to ne slu4aino ima svqstni hubavi i iskani momi4eta koito ostavat sami tva e zashtoto sa asal prekaleno iskani oba4e samo ei taka nikoi ne iska seriozno neshty s neq 1vo shtoto trqbva se borqt s oshte hilqda 2ro shtoto si vikat tq e tolkoz krasiva zakvo e s mene sq she me zameni s drug 3 to ot tam sledvat revnostite i vrazkata otiva na kino 4to tq shte iska po golqmo vnimanie ako e po naduta smisal ima mn krasivi momi4eta koito ne go osuznavat tolkova ima i dosta naduti ;] taka 4e ako si nameril naduti4ka trqbva non stop da i ugajdash i t.n a be mom4etata sa po filmirani i po golemi paniki ot nas taka 4e vs moje da se o4akva ot tqh ki li ne situaciiki sam vijdala haxhax :D

spensi
05-12-2008, 21:40
Да бъде що годе красива но вече обръщам повече внимание и на харектера на момичето

ziky
05-12-2008, 22:50
Търся момиче което да ме впечатли с нещо душевно..с нещо което да ме привлече вниманието и да ме впечатли като обект различен от сички останали..да ми доакже положението и годините си...начина си на разъждения..характера...пис а ми от некви накичорени никаквици..да страх ме е чесно казано щото аз искам момиче с което да завържа връзка повече от 5-6 месеца а с такава хубавела само ядове и простоти можеш да си навлечеш нищо хубаво..кво като е модел да не е 100 кила?Се 1 ми е цел да се изфукам с нея пред некой....бе некой ден секи си намира майстора ама....то бива достойнство бива ама па чак толко ебати заеби..

vesinka91
05-13-2008, 05:26
е тва наистна е проблем.....кво страшно има да ходиш с по-хубаво момиче....? щом тя те харесва... значи ....... че не мога да ги разбера тея момчта... за тфа мноу хубави момичета са сами :? :? :? :? :? :-o
Nikoi nemoje da gi razbere :) te sa stranni syzdaniq :)

gPa3HuTeJl
05-13-2008, 06:36
Хахах по - красиво момиче? От кого по - красиво ?

Не Не ме е страх.. в момента с1м с уникалното момиче... и си ми харесва...е вердно е, че е голема лигла и прави от мухата слон ама някак си нещо ме спира да сложа край на вр1зката ни..

pepelq6kaaa
05-13-2008, 07:58
emi momi4e no vse pak az sam zabelqzala 4e e taka no ne gi razbiram :-x

ev4etooo
05-13-2008, 08:05
mojebi zaradi tva 4e po xybavaite momi4eta sa nai 4esty ligavi nadyti i 4akat nqkoi xybav batko...ee ne se otnasq za si4ki momi4eta de :? :D

kato` limonche
05-13-2008, 08:18
Може би донякаде ако е хубава и не е лигава и се държи както аз се държа с нея нямам никакви проблеми да тръгна с такова момиче :)

А ти нямаше ли си гадже? 8)

HePeAJIeH
05-13-2008, 09:42
Не ми пука колко е красиво момичето важно е да ме привлича :)

ViLLa*07
05-13-2008, 20:36
о има мн вярно в това ...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-13-2008, 20:40
има нещо вярно ..
не казвам че съм хубава но напоследък чувам че доста момчета в даскалото ми ме харесват.. понякога като вървя по улицата ме гледат странно момчетата :-o и доста често ми се случва да ме питат "как се чувстваш след катоо си толкова красива.."
е да .. ама до сега съм нямала сериозна връзка .. не заради друго ами защото момчетата с които съм ходила и са искали сериозна връзка аз не съм ги харесвала за сериозна връзка а тези които аз харесвах.. предпочитаха просто да си играят с мен...

та .. да сега като ги изприказвах тези неща .. мисля че е вярно .. :(

Ou7taControL
05-14-2008, 01:15
е тва наистна е проблем.....кво страшно има да ходиш с по-хубаво момиче....? щом тя те харесва... значи ....... че не мога да ги разбера тея момчта... за тфа мноу хубави момичета са сами :? :? :? :? :? :-o напълно съгласна :?