PDA

View Full Version : Мъжкото задоволяване



Elche
05-12-2008, 11:43
Като чета тука из форума повечето момичета държат гаджетата им да изживяват невероятни оргазми като праят секс с тях. Аз обаче никога не съм се старала да бъда супер добра в леглото, даже като се замисля съм убедена че на един мъж може пак много да му харесва секса и без жената в леглото му да е много страстна и да се старае всячески да му е мнохо хубаво. Дали правя грешка като се оставям винаги той да води нещата и не се старая да му доставя невероятно удоволствие? Ми така де, той сам си го доставя :-D

bulgarcheto
05-12-2008, 12:01
А ти си дървото в леглото, което той изчуква?

DeXtRoFeR
05-12-2008, 12:16
Като чета тука из форума повечето момичета държат гаджетата им да изживяват невероятни оргазми като праят секс с тях. Аз обаче никога не съм се старала да бъда супер добра в леглото, даже като се замисля съм убедена че на един мъж може пак много да му харесва секса и без жената в леглото му да е много страстна и да се старае всячески да му е мнохо хубаво. Дали правя грешка като се оставям винаги той да води нещата и не се старая да му доставя невероятно удоволствие? Ми така де, той сам си го доставя :-D

При такива като тебе го вадя и си отивам :D
Все пак тряя даваш някакви признаци на живот не мислиш ли ?!

beb4eto0o
05-12-2008, 12:32
А ти си дървото в леглото, което той изчуква?
xaxa i az tai mislq

slaveto1989
05-12-2008, 13:07
Като чета тука из форума повечето момичета държат гаджетата им да изживяват невероятни оргазми като праят секс с тях. Аз обаче никога не съм се старала да бъда супер добра в леглото, даже като се замисля съм убедена че на един мъж може пак много да му харесва секса и без жената в леглото му да е много страстна и да се старае всячески да му е мнохо хубаво. Дали правя грешка като се оставям винаги той да води нещата и не се старая да му доставя невероятно удоволствие? Ми така де, той сам си го доставя :-D

EI MURZELA GOLQMO NE6O 8-)

MinimalTrip
05-12-2008, 13:14
хах по принцип жените това си знаете и това си можете : "да си отваряте краката "

тъжен веселяк
05-12-2008, 13:18
Значи викаш,че се държиш като надуваема кукла,така ли :shock:

marina star
05-12-2008, 14:45
mislq 4e tva razbirane na nqkoi momi4eta 4e taka ili ina4e na maja mu e qko e mn pogre6no!pove4eto momi4eta se staraqt za6toto sa razbrali4e sexa e dvustranen akt pri koito i dvamata trqbva da si dostavqt udovolstvie i da se 4uvstvat dobre i zadovoleni!a ti 6tom misli6 taka za sea qvno prosto o6te ne si sre6tnala 4oekat,koito 6te iska6 i stremi6 vsq4eski da mu pokaje6 kolko go iska6,kolko ti e hubavo s nego,i ot sarce da iska6 da mu dostavq6 udovolstvie i da go pravio6 ne za6toto taka trqbva a za6toto go iskas6!!!!
adqvam se 4e 6te ti se slu4i i dano dokato ne promeni6 otno6enieto si kam sea vse o6te ima balami koito da spqt s teb!

gazar
05-12-2008, 15:33
скука и половина.тва проблем ли е или няква при6тяфка дет ре6и да пускне6 кат тема

swords1010
05-12-2008, 17:20
А ти си дървото в леглото, което той изчуква?
Грубо звучи, но е така. Все пак сексът не е едностранно действие, нужни са двама. Уверявам те, че можеш доста да разнообразиш преживяването и да го направиш доста по-приятно и за двамата, включквайки се активно и ти.

divacheee
05-12-2008, 17:58
А ти си дървото в леглото, което той изчуква?

:lol: :lol: :lol:

RyAn
05-13-2008, 08:15
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BeautifulWorld
05-13-2008, 10:59
Кефът зависи и от жената. Пробвай да си по-активна, сигурна съм, че той няма да има нищо против :grin:

Virtuallll
05-13-2008, 20:09
Като прочетох темата ти установих, че се изявяваш като секс кукла от магазин...

Lainovoz
05-13-2008, 20:12
Като чета тука из форума повечето момичета държат гаджетата им да изживяват невероятни оргазми като праят секс с тях. Аз обаче никога не съм се старала да бъда супер добра в леглото, даже като се замисля съм убедена че на един мъж може пак много да му харесва секса и без жената в леглото му да е много страстна и да се старае всячески да му е мнохо хубаво. Дали правя грешка като се оставям винаги той да води нещата и не се старая да му доставя невероятно удоволствие? Ми така де, той сам си го доставя :-D

Не се притеснявай , даже докато те оправя си вземи вестник , кръстословица , геймбой , кото се сетиш! няма лошо...

Yanichka
05-13-2008, 20:12
Така така...като те зареже след 1я път не се чуди защо

Lainovoz
05-13-2008, 20:13
Като чета тука из форума повечето момичета държат гаджетата им да изживяват невероятни оргазми като праят секс с тях. Аз обаче никога не съм се старала да бъда супер добра в леглото, даже като се замисля съм убедена че на един мъж може пак много да му харесва секса и без жената в леглото му да е много страстна и да се старае всячески да му е мнохо хубаво. Дали правя грешка като се оставям винаги той да води нещата и не се старая да му доставя невероятно удоволствие? Ми така де, той сам си го доставя :-D

Не се притеснявай , даже докато те оправя си вземи вестник , кръстословица , геймбой , кото се сетиш! няма лошо...

kotiyy
05-13-2008, 20:58
ЕЕей ХоРъъ МъРзЕлъЪ ПоГуБвЪъъ хъхъъхЪХъъхЪхЪъъ :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P

bubinka-_-
05-13-2008, 21:18
вие много избързахте да обидите момичето..ама представете си че той и е 1-вия и тя все още незнае какво да прави или знае , но я е срам...???

Само,че мацко прави са за това че трябва да се постараеш малко...чак за огромно удоволствие не но...все пак.. :)

fNatiC
05-13-2008, 22:31
Като една, за която имаше мит из града.
Докато я оправя приятеля й, тя чопли семки на циците си..
Сама си решаваш колко активна ще си в леглото, стига процента на активност да не води до въпоси като "Будна ли си?". Дори да не виждаш нужда да се "поразкършиш" проявявай някаква буйност по време на секса. Разнообразието ще му хареса. Ако ще го прави с неподвижен предмет, ще му е по-забавно да си прасне една чекия... :?

RyAn
05-14-2008, 15:26
Dyyyrvo

mishkata88
05-14-2008, 15:52
А ти си дървото в леглото, което той изчуква?
+1 :-o

CNN
05-14-2008, 15:56
Момиче, поговори си първо с него и после нас питай! От къде да знаем на него какво му харесва. Питай го "Миличко, искаш ли докато правим секс да мърдам или като си стоя така мирничко ти харесва повече?"

IvOnDa
05-14-2008, 15:59
като те зареже ще разбереш,че не си права.на мъжете им доставя повече удоволствие,когато жената контролира нещата,а не като седи като дърво... :lol:

Erica
05-14-2008, 16:07
,Tova mi zvuchki kato :
Polov akt mejdu muj i jena :
Toi e otgore i zdravo se poti nad neq...v edin moment ne izdyrja i q pita :
- Milo ti nqma li da mrydnesh malko?
Otgovoryt:
-Shto precha li ti?
- :shock:

Ne e nujno da se staraesh i da pravish chudesa samo i samo toi da ostane dovolen,no vse pak mislq che pone malko ot malko trqbva i ti da se postaraesh...ne e dostatuchno samo da legnesh i da si otvorish krakata....Az puk nemoga da si go predstavq tova - lqgash i sedish....pri polojenie che jelaesh myja koito e s teb :shock:

asslikethat
05-14-2008, 23:22
stiga e razbihte me veche ... :D :-D :-D :-D miii zemi i ti se razmardai malko ne ostavqi sichko na nego sas sigurnost shte e po qko i na 2-ta :)

lwsu
05-15-2008, 06:11
пий 2 редбула преди секс и нещата ще си дойдат на мястото :D

SINDEL
05-15-2008, 08:01
Ъх.. не о4аквай така да го задържиш дълго. Сериозно, тва 4е мъжете сами си доставяли удоволствие в секса не е вярно. Да, окей, един мъж може много по-лесно да се възбуди и да свърши от една жена, но това не озна4ава, 4е ти ще лежиш под него като дърво и той ще е напълно щастлив и задоволен.
Не казвам и 4е всеки път трябва да си невероятна, нормално е да не си в настроение или нещо такова, но като ще правиш нещо, по-добре го прави с желание, а не наполовина. Ина4е се полу4ава отбиване на номера. И да, известно време мом4ето сигурно ще е напълно доволно, просто защото прави секс, но в един момент това еднообразие и липса на желание от твоя страна ще му омръзнат. И ще си потърси някоя... страстна..
Повярвай ми, мъжете може да са зле в много отношения, но определено забелязват кога моми4ето им се старае и влага вси4ко от себе си в секса и кога го прави просто по задължение.