PDA

View Full Version : Много съм притеснен. Моля помогнете!



psihiran
05-12-2008, 13:03
Та това представлява проблема.
Преди 4 седмици тръгнах с момиче.. като правихме секс.
Правихме го без презерватив. След което още няколко пъти го правихме пак без презерватив.. всичко уж си е наред на нея и дойде в Събота.
Обаче Събота вечерта си легнахме заедно и много ни се искаше не само да спим.. така да се каже. Тя сигурно ми се търка 2-3 часа аз щях да се пръсна буквално.. след това тя ми прави свирка.. обаче не стигнах до края и така легнахме да спим. На сутринта се сабуждам и утивам до тоалетната.. и тогава настана паниката. По главичката на оная ми работа са излезли някакви червени петанца нямат връх .. на мен ми приличат на малко кръвоизливчета (или поне с това ми се иска да се успокоя).Това стана вчера сутринта.. и през дена си се виждаха ярко червени.. почти не съм спал от притеснение.. влязох изкъпах се мих се.. мих го със студена вода без никакви сапуни и т.н. спах без боксерки умишлено и за да му е по-свободно да има вуздух.. днес намаля доста не са така ярко червени и оттихват. Но се притеснявам да не е нещо сериозно и ако и утре стоят смятам да утида на лекар(на уролог? или на друг лекар трябва да утида?) И дали е болест това? или просто от стоенето в мега възбудено състояние в продължение на може би 3-4 часа се е получило това. Прави ли сме го преди без презерватив проблеми до този момент не е имало нито за нея, нито за мен. Тя твърди, че преди мен е спала само с едно момче. И ме заболяха тестисите същия ден, но съвсем леко и това предполагам вече е от възбудата..
Моля да помогнете! Много моля някой вещ по темата да се изкаже, че снощи не съм спал от притеснение.
И ми спестете неща от рода, че имам правописни грешки. "няма ли да се науча да го правя с презерватив" и т.н. Няма нищо да променят така или иначе от тука нататак без презерватив няма да го правя. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

bebeto0o
05-12-2008, 13:15
6tom kazva6 4e sa utihnali mislq 4e ne trqbva da se pritesnqva6, no ako ne se mahnat skoro idi na lekar :P

psihiran
05-12-2008, 13:22
Уф задължително.. даже се чудя дали да чакам повече .. или утре да утида. Не са грапави на пипане нито имат някакви връхчета.. просто 10тина много малки червени петанца.

psihiran
05-12-2008, 13:39
Извинявам се ако някой се е погнусил просто .. за да дам по-добра представа. Иначе така ще направя утре утивам няма кво да чакам.
Благодаря! ;-] Дано не е нищо сериозно.

erma
05-12-2008, 13:44
Едва ли ще е нещо сериозно, но знам че след секс мъжа е най-добре да се изпикае и да си "измие" главичката с урина, както и за жената де след секс винаги до ОО по малка, урината убива бактерий и разни там други...споко всичко ще ОК, щом нямаш болки, парене при уриниране и т.н. съвсем нормално е..

crazyhair
05-12-2008, 13:55
i asa imah sa6tiq problem i sled edna sedmica mi sa mahnaha mn bqh pritesnen 6te se opravi6 spokoino :-D

psihiran
05-12-2008, 22:21
А от какво ти беше станало така?

mishkata88
05-13-2008, 09:58
моя приятел имаше такива пъпчици и се оказа че е хванал гъбички ... :? така ,че ако не се махнат до 2-3 дена най-много отивай на доктор :!:

zefir4o
05-13-2008, 20:49
Ами и аз сега маи имам същия проблем оня ден с гаджето пражихме секс ама с презерватив ама преди това тя ми направи свирка и на другия ден забелязвам нещо подобно. На главичката червени петънца и се чудя от какво е и дали да се притеснявам. При нея няма проблем. Моля ако някои знае нещо по въпроса да каже :(

psihiran
05-13-2008, 22:34
Почти ги няма вече! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hottie
05-14-2008, 06:10
Според мен се е получило от търкането - както ти сам каза, тя се е търкала в теб 2-3 часа - нормално е твоя малък приятел да се зачерви, все пак е страшно нежен.
Моя съвет е да изчакаш още ден-два и ако ги има още, чак тогава отиди на уролог. Но не мисля, че е инфекция. Даже съм почти сигурна. Просто тази част е мнго чувствителна.

psihiran
05-14-2008, 07:14
Така е. И звучи логично, но си се стреснах. Благодаря ти. :-]