PDA

View Full Version : Има ли начин да се инсталира програма на произволно място



*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-12-2008, 14:06
Zdraveite pak:) Iskam da pitam (ako nqkoi znae dali ima nachin vuobshte) da dam na Windows Media Player 11 da se instalira tam, kudeto az iskam, tui kato nqmam mqsto na diska, na koito iska da se instalira.. Ne vidqh nikude takava opcia, no da pitam za vseki sluchai. Blagodarq

Xanibal
05-12-2008, 16:58
Еми зависи ако вече си го инсталирала,не можа освен ако не го дейнсталираш с n-lite май беше и на ново да я инсталнеш :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-12-2008, 17:17
Ami, problema e tochno tam..che ne moga da go instaliram.. poradi lipsa na prostranstvo v diska.. a ne mi dava opcia da si izbera kude.. ne znam ima li nachin da se opravi.. :neutral:

rammstein
05-12-2008, 17:44
Еми изтрий нещо и готово освен ако не ти е малък харда и наистина нямъш какво да изтриеш

ziky
05-13-2008, 00:53
Ami, problema e tochno tam..che ne moga da go instaliram.. poradi lipsa na prostranstvo v diska.. a ne mi dava opcia da si izbera kude.. ne znam ima li nachin da se opravi.. :neutral:

Слънце... ......... .................................... Влез в твоя компютър (my computer) и напиши горе %temp% и квото видиш в тая папчица изтрии..ако нещо неможе да се изтрие прочети кое е и го остави изтрии другите неща..после пак пробвай да инсталираш уиндолс медия плеър и ако не стане кажи !

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-13-2008, 11:29
Ami, problema e tochno tam..che ne moga da go instaliram.. poradi lipsa na prostranstvo v diska.. a ne mi dava opcia da si izbera kude.. ne znam ima li nachin da se opravi.. :neutral:

Слънце... ......... .................................... Влез в твоя компютър (my computer) и напиши горе %temp% и квото видиш в тая папчица изтрии..ако нещо неможе да се изтрие прочети кое е и го остави изтрии другите неща..после пак пробвай да инсталираш уиндолс медия плеър и ако не стане кажи !
Zdravei. Otvorih papkata, imashe nqkolko faila, oshte ne sum gi iztrila, da ne napravq kasha.. Eto gi: http://img341.imageshack.us/img341/4305/nmagsfmnaxx5.th.png (http://img341.imageshack.us/my.php?image=nmagsfmnaxx5.png) (dano da se vigda kartinkata) ta az i da gi iztria te sa samo nqkolko KB... A na men mi izpisva minimum 130 MB mqsto da osvobodq, za da se instalira. To e mn slogna rabota, preinstaliraha mi wina i mi upleskaha celia komp... no tva e drug vupros.. Blagodarq za pomoshtta, kagi ima li smisul da gi tria? to taka i taka pak nqma da ima mqsto.. :?

ziky
05-13-2008, 14:19
Ami, problema e tochno tam..che ne moga da go instaliram.. poradi lipsa na prostranstvo v diska.. a ne mi dava opcia da si izbera kude.. ne znam ima li nachin da se opravi.. :neutral:

Слънце... ......... .................................... Влез в твоя компютър (my computer) и напиши горе %temp% и квото видиш в тая папчица изтрии..ако нещо неможе да се изтрие прочети кое е и го остави изтрии другите неща..после пак пробвай да инсталираш уиндолс медия плеър и ако не стане кажи !
Zdravei. Otvorih papkata, imashe nqkolko faila, oshte ne sum gi iztrila, da ne napravq kasha.. Eto gi: http://img341.imageshack.us/img341/4305/nmagsfmnaxx5.th.png (http://img341.imageshack.us/my.php?image=nmagsfmnaxx5.png) (dano da se vigda kartinkata) ta az i da gi iztria te sa samo nqkolko KB... A na men mi izpisva minimum 130 MB mqsto da osvobodq, za da se instalira. To e mn slogna rabota, preinstaliraha mi wina i mi upleskaha celia komp... no tva e drug vupros.. Blagodarq za pomoshtta, kagi ima li smisul da gi tria? to taka i taka pak nqma da ima mqsto.. :?


О миличкото...ти и на 800х600 гледаш в тоя монитор..ше си батисаш хубавите очички бе..
Добре правиме друго :
My Computer / дясно копче на мишока в-у C: след това даваш Properties или свойства не видях как е при тебе и имаш едно Disk Clean Up или Почистване на диска.Цъкаш избираш сичко което е там с отметките и чакаш да се махне :)
ето ти шот
http://ziky.org/untitled.JPG

Айде успех и ако има нещо пак по добре пиши на лична че ше ни бият тука накрая :D

Xanibal
05-13-2008, 17:08
Еб*ти любовния романс чесно ти каам,земи и скайпа като ти се толкова нали .. :D :D :D

ziky
05-13-2008, 22:13
Еб*ти любовния романс чесно ти каам,земи и скайпа като ти се толкова нали .. :D :D :D

:D:D:D Тряаа да има взаимоотношения м-у двама души :D:D

Xanibal
05-13-2008, 22:25
Еб*ти любовния романс чесно ти каам,земи и скайпа като ти се толкова нали .. :D :D :D

:D:D:D Тряаа да има взаимоотношения м-у двама души :D:D
Най лесно се сваля момйче с тупаница ,пробвай тестван метод :D

whatever5312
05-15-2008, 10:55
--------------------------

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-15-2008, 19:18
Ahaha , zdraveite:) nachi sichko sum probvala, vkluchitelno i "Disk Cleanup" vseki den Awe.. prosto mi precakaha kompa pri preinstalaciata (koqto mai ne beshe mn nugna...) i sichko e oburkano.. Disk E (na koito e Windowsa i programite e s kapacitet 1,99 GB..... To nishto ne moge da pobere, mersi za pomoshtta, no az veche si izteglih Winamp, blagodarq, vse pak. :)

Защо ти е WMP 11? И нямаш ли друг дял(друго освен C)? Може да resize-неш C?
A otnosno tozi otgovor, kakto kazah po - gore, wina i progr sa v E... I ako ima nachin da go resaizna, kagi? :) Shte sum mn blagodarna :)

whatever5312
05-15-2008, 20:32
--------------------------

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-15-2008, 22:06
Mersi mn, a ot kude moga da izteglq taq programka? Che v zamundata pisah , ama ne q namiram.. Ii.. kak se raboti s neq.. Tolkova sum iskala da si oprava tia diskove, se mi kazvat, che ne moge.. Ako mi pomognesh, napravo she te cherpq :):)

lmao
05-15-2008, 22:55
не ти ли излиза едно съобщение постоянно, че няма мястооо...лол
накарай някой разбиращ да дойде да ти прехвърли малко място то другите дялове, че незнам как се мъчиш :-o