PDA

View Full Version : изрусени косъмчета по ръцете



mackata90
05-12-2008, 13:09
Здравейте, преди няколко дена се изрусих косъмчетата по ръцете си и сега се чудя дали ще им се върне предишния цвят или ще си останат така.Всмисъл дали ще трябва да търпа гадостта от това да ги изрусявам пак, защото чувтвото по кожата е ужасно-парещо, гъделичкащо, сърбящо, се едно че си крастав.Изрусила съм ги със силто избелващ син прах на евтерпа. Моля тези които имат опит или наблюдения да ми кажат нещо по въпроса.Благодаря ви предварително!

sky_l
05-12-2008, 13:53
nz dali 6te se vuzvurne predi6niq cvqt,ama ako stane si gi izrusi s kislorodna voda,Tq sluji za izrusqvane i ot neq ne boli ili surbi.

nikinkaa
05-12-2008, 14:06
Здравейте, преди няколко дена се изрусих косъмчетата по ръцете си и сега се чудя дали ще им се върне предишния цвят или ще си останат така.Всмисъл дали ще трябва да търпа гадостта от това да ги изрусявам пак, защото чувтвото по кожата е ужасно-парещо, гъделичкащо, сърбящо, се едно че си крастав.Изрусила съм ги със силто избелващ син прах на евтерпа. Моля тези които имат опит или наблюдения да ми кажат нещо по въпроса.Благодаря ви предварително!
защо не ги премахнеш с епилатор или кола маска?? :)

tItEufFf
05-12-2008, 14:08
Какъв е смисъла да ги изрусяваш? Тъй като гледам не е особено приятно .. тогава просто ги махни с епилатор или кола маска ... не сърби, не гъделичка .. малко боли, но болката е моментна

mackata90
05-12-2008, 16:10
мии то няма смисъл да ги махам щот са мн малко и те така не си личат изобщо, ам те кат са избелини нз как ще може даси възвърне цветалллняма ли някой с опит

mysterious93
05-12-2008, 16:50
ами тя ако ги маха с кола маска после като почнат да й растат нови няма ли да стои грозно?щото то нали трябва да порастнат на определена дължина и то си личи..

sexa_na_kompleksa
05-12-2008, 17:20
Аз си бях изрусявала космите веднъж, но с кислородна вода. Нищо не усещах, но после цвета на косъма се възвърна. За съжаление не мога да ти кажа за колко време.

bubenceee
05-12-2008, 17:39
nz dali 6te se vuzvurne predi6niq cvqt,ama ako stane si gi izrusi s kislorodna voda,Tq sluji za izrusqvane i ot neq ne boli ili surbi.
Мога да кажа от личен опит че с кислородна вида събри много и се появявт бели точки,който траят малко,но пак се налага да ги изрусяваш!нищо не е трайно.аз също си ги изрусявам през 5 дена,но в никакъв сручай не ги епилирай !!!! :) това е моят съвет :? :)

pepsuu
05-21-2008, 17:39
да,недей да ги епилираш...но ти решаваш все пак ;)
незнам защо,но поне на мен не ми се получава ефектът с тва изрусяване.Пробвала съм само на един косъм и не стана :lol:

snow__queen
05-21-2008, 18:49
аз си ги изрусявах като по-малка и да връща им се цвета,след няколко седмици :) въпреки,че сега като има слънце и са подложени на неговата светлина може и по-бавничко да стане :-) А иначе това с кислородната вода си е коварно,особено преди като още продаваха амоняк,той нали се слагаше,за да засили ефекта,майко как пареше и ставаха едни бели болезнени,аз даже веднъж се изгорих доста лошо.защото не уцелих съотношението перхидрол,амоняк,от както ползвам кола маска съм си перфе хехе :)